wydarzenia 2014
Odpowiedz do tematu

:
oni nie mieli wyboru, za tydzień w Krasnymstawie

GS 500 SF
:
Nikt tu już nie zagląda, Lublin chyba umarł...

Warto pamiętać że jest jeszcze jedna ważna impreza w tym roku, ma ona charakter charytatywny: https://www.facebook.com/...876573/?fref=ts

Proponuję odpalić sprzęty póki jeszcze nie wrosły w garaż. Nie ma że zimno, 40 stopni to nie mróz a 40% to nie wódka, więc za tydzień jedziemy dla dzieciaków.

:
Jak nie trafi mi się żadane fakap to się pojawię :)
Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze...

:
Było by spoko jakbyś dał radę, będzie nas więcej :) z forum jedzie jeszcze mój szwagier i obiło mi się o uszy że Poldek się wybiera :)

:
Ja na bank nie dam rady - Suza stoi rozebrana do naga w salonie piękności

:
Noo chyba się i ja wytoczę :D Raczej na pewno się pojawimy się Świeciem :P

:
Git. Podjedziemy ze Świeciem po Ciebie, moja motorynka zimuje u niego w garażu, więc będziemy startować od niego.

:
Dobra :D mam nadzieje że nie będzie śnieg z deszczem padał :P

:
A zaopatrzyliście się już w czerwone wdzianka? Bo tak się zastanawiam gdzie najtaniej kupić w Lublinie.

:
Maćko, sprawdź w sieci marketów "kaufland" czy jakoś tak (w Przemyślu po 20PLN były ale nie wiem czy jeszcze są)

GS 500 SF
:
Sklep "Tudo" na Kowalskiej, kupiłem tam za 2 dyszki

:
Kurde ciekawe czy w tesco takie rzeczy mają i po ile :P

:
W tesco za 18zł -> http://www.tesco.pl/promo...orkana-4/swf#/1 (str. 6), na forum lubelskim pisali też, że są w rossmanie. Ogólnie co roku są zwykle też w Leclercu i Realu.

Jeśli ktoś nie był na forum lubelskim to są drobne zmiany:
Cytat:
!!! UWAGA - ZMIAN GODZINY !! !!

Z powodu harmonogramu dnia dzieciaków, musimy przesunąć całą naszą MOTOMIKOŁAJOWĄ akcję o godzinę! Czyli wszystkie podane wcześniej (również niestety na plakacie) +1h, dla pewności:

12:00 – Zbiórka Mikołajów na Placu Zamkowym.

UWAGA – jeśli okaże się, że Plac Zamkowy, ze względu na sobotnią imprezę, będzie dla nas niedostępny, to podamy alternatywne miejsce zbiórki.

12:40 – Rozpoczęcie Parady ulicami Lublina.

13:00 – Przyjazd do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, (od niedawna) ul. Antoniego Gębali 6.

13:30 - Rozpoczęcie części artystycznej - AULA.

14:30 - Podział na ok. 13 grup, (z których każda składać się będzie z motocyklistów i wolontariusza ze szpitala) i przejście na odziały do dzieci, które z powodu swojego stanu zdrowia, nie mogły zejść do auli. Rozdanie prezentów i słodyczy.

15:00 - Zakończenie imprezy

:
W tesco i jego okolicach juz nie ma :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.