Moj GS 500 z podwojnym wydechem :)
Odpowiedz do tematu

: Mój GS 500 z podwójnym wydechem :)
Od momentu kupna nawet nie dotknąłem się do spraw "wizualnych" więc wygląd nie powala. Typowy 22 letni GS :) Byłem na wsi w poprzedni weekend, więc przynajmniej widoki są ładne :D






Ostatnio zmieniony przez bimber Sro 24 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobrze że przed wjazdem na asfalt 'napompowałeś' opony :rotfl:

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
trawniczek jak na polu golfowym :D
GS też fajny, nasmaruj czasem łańcuch :P

:
łańcuch, który widzisz na zdjęciach już nie istnieje :) podobnie jak tylna tarcza i opona :D więc powolutku, powolutku się robi, się wymienia :)

:
Z kwestią wizualną to nie marudź - zobaczysz moją i przestaniesz :D W sumie mam kumpla fotografa, można by się lubelską ekipą kiedyś ustawić i zrobić jakąś sesyję. No i już wiemy gdzie na grilla się wpraszać ;)

:
Grilla ogarniamy bez problemu ;) w dodatku mam elegancko opracowaną po swojemu trasę dojazdu, więc przy okazji można sobie jeszcze fajnie polatać :)

:
ooo, to zamawiaj słoneczko!!! :D

[ Dodano: Pią 13 Cze, 2014 ]
PS. i zmień plecak na tankbag! ;)

:
Po tym jak zakończyłem sezon w styczniu, wpadła mi do głowy myśl, że skoro przez kolejny rok kompletnie nic nie osiągnąłem, nie stałem się bogaty i dalej nie stać mnie na zmianę motocykla, to przynajmniej poprawię ten który mam. Tak oto zaczął realizować się plan lakierniczo - spawalniczy (nie ukrywam że również pijacki) z paroma dodatkowymi wariacjami... A żeby nie było że obiecuję a nic nie zrobię, to po prostu wydałem masę pieniędzy, kupiłem wszystko od razu i teraz wzwiązku z poniesionymi kosztami szkoda mi odpuścić. :D
Rozebrałem moto w pi..u na najdrobniejsze śrubki i:
-maluję ramę na grafit w grubym metaliku
-koła na czarno a elementy fabrycznie czarne odświeżam
-kierownica turystyczna/streetowa/crossowa, jak zwał tak zwał...
-wydech na dwie strony, dwa puste tłumiki - dobrze brzmi :)
-chromowane, metalowe, stylowe lusterka
-trochę mniejsze, przezroczyste kierunki
-nowe obszycie kanapy
-gmole
-nowe manetki

Ale żeby nie było, że tylko tak wizualnie, to poprawiam go też trochę mechanicznie, to jest:
-klocki brembo
-filtry
-oleje Motul
-uszczelniacze lag
-uszczelka pod deklem
-nowe linki
-świece irydowe
-nowe przewody do świec
-regulacje wszelkiej maści
-kolektor wydechowy wyspawany własnoręcznie na rurach o większej średnicy
-i inne rzeczy o których teraz nie pamiętam :)

mam jakieś ze 2 zdjęcia z początku tego procederu, czyli jeszcze z pierwszej połowy lutego, teraz stoi sama rama nawet bez lag. Będę dorzucał co nieco w ramach robienia dokumentacji fotograficznej i świńskiego chwalenia się wszystkim :)


:
Ramę i felgi dajesz do piaskowania czy jak to będziesz przygotowywać do malowania?
Przewidujesz, że zrobienie całości ile czasu Tobie zajmie? ;)

pr0woKator
[Usunięty]
:
Wilk, alu się nie piaskuje, elementy aluminiowe itp są szkiełkowane. Chociaż raz się spotkałem z piaskowaniem, ale bardzo drobnym piaskiem, w sumie efekt był średni.

:
Hmm przecież GS ma ramę stalową. Felgi OK, bo są alu.

:
Rama do piaskowania, przynajmniej będzie dobrze zrobione. Właśnie siedzę w kolejce po zwolnienie lekarskie żeby mieć więcej czasu :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Ło, ambitnie! To oby Ci czasu starczyło, żeby wyjechać jeszcze w trakcie sezonu ;)

:
Czasu starczy, wszystkie elementy są już gotowe do malowania, no może oprócz ramy, bo muszę zdjąć z niej jeszcze wiązkę elektryczną. Mam u siebie w warsztacie lakiernika, więc o robotę i koszty się nie martwię. Uszczelniacze wymieniłem, dziś przyszła mi ostatnia paczka z częściami, których jeszcze brakowało. Jak tak patrze na tą stertę wszystkiego, która jeszcze nie dawno była motocyklem to powoli czuje że zaczyna mnie to przerastać... :D ale z drugiej strony patrząc, nie miałem jeszcze motocykla którego nie rozkręciłem do ostatniej śrubki, więc tradycja musi być :)
Nie będzie już tych cholernych białych kół i ramy w kolorze "puszkowego aluminium" czy jakoś tak to brzmiało - słyszałem to dość często :)





pr0woKator
[Usunięty]
:
Obawiam się, że te Twoje foliowe worki z taśmą nie wytrzymają piaskowania :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.