Kufry GIVI prosze o pomoc w wycenie
Odpowiedz do tematu

: Kufry GIVI proszę o pomoc w wycenie
Witam, chciałbym założyć do mojej gski kufry boczne i centralny w tym sezonie.

Znalazłem ofertę sprzedaży kufrów GIVI z mocowaniem, lecz nie wiem czy są coś warte, a nawet ile można za nie maksymalnie zapłacić.

Wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej, pojemność 41l.

Proszę o jakiekolwiek wskazówki lub ocenę tej marki.

Ostatnio zmieniony przez tomsonla Pon 26 Maj, 2014, w całości zmieniany 1 raz
:
TOPCASE to raczej nie producent, topcase to z angielskiego kufer centralny...
zdjęcie za małe żeby logo na kufrze dostrzec

:
ten boczny wyglada jak givi e42

tylko że boczne powinny mieć mocowania w systemie monokey...

:
Producent to firma GIVI, dostałem więcej dokładnych zdjęć.

Czy ktoś orientuje się ile jest wart taki zestaw (3 kufry + stelaż) ?? ?

:
wszystko zależy od stanu kufrów, jak nie są zniszczone to stelaż + 3 kufry givi to min. 1000-1200zł

:
Dzięki za szybką pomoc, teraz wiem chociaż jak i o ile negocjować cenę :hyhy:

:
Ja jeszcze dodam, że na zdjęciu na bokach są kufry centralne w systemie Monolock. Tak jak napisał Yaszczi, na boczne lepiej użyć kufrów w systemie Monokey. Zresztą, nie kupisz nowego stelaża pod kufry boczne w systemie Monolock, takich po prostu nie produkują. Jeżeli coś mogę doradzić to zastanów się nad chińskimi kuframi bocznymi (w systemie Monokey). Ja takie mam i nie narzekam. A kosztują 20% tego co Givi / Kappa.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
tomsonla, wklej fotki tego co chcesz kupić, to zweryfikujemy co to jest w ogóle.

horbal
[Usunięty]
:
squarek, o jakie chiński ci chodzi masz jakaś nazwe albo coś ? Sam szukam kufrów a nie zależy mi na marce specjalnie

:
squarek ma na myśli firmę AWINA, kilka osób na forum używa i sobie chwalą.

:
Dokładnie tak. Kufry Awina polecam. Ale nie wolno używać chińskich płyt montażowych :P
O dziwo Ziomek niedawno był zainteresowany kuframi bocznymi, przymierzaliśmy moje Awiny do jego stelaża, wszystko ładnie pasowało, a po kupnie chińszczyzny innej firmy już nie pasowało... Także nie wiem jak inne ale Awina chyba trzyma wymiar Monokey :D

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
squarek napisał/a:
Ale nie wolno używać chińskich płyt montażowych :P

pękają jak andruty

:
Właśnie o dziwo nie pękają. Są zrobione z jakiegoś elastycznego tworzywa, pod obciążeniem kufra się odkształcają i może się zdarzyć, że kufer odpadnie... Sam tego doświadczyłem :P

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Ja u siebie mam centralny kufer właśnie Awina i tak właściwie jestem pod wrażeniem jakości. Jest dość solidnie wykonany i do tego ma na całej szerokości czerwonego paska światło ledowe STOP. :) Zamontowane to jest na jakiejś płycie montażowej (pewnie tej w zestawie), ale jest przykręcone od spodu na uchwytach śrubami (takie jakby kątowniki). Mogę zrobić zdjęcia dla zainteresowanych. Ja tego nie montowałem jak coś. Po prostu jak kupiłem moto to już to było zamontowane. :)

:
Jak szukałem chińczyków to w aukcji było napisane że przysyłają AWINA lub SAFEBET (w zależności jaki im wpadnie w rękę na magazynie) wyszedłem z założenia że to będzie to samo. Na innej aukcji kupiłem SAFEBET no i jak się okazało to nie to samo. Troszkę inny rozstaw mocowań i nie pasowało. Finalnie odesłałem i kupiłem GIVI.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.