Wymiana uszczelniczy lag
Odpowiedz do tematu

Macias00
[Usunięty]
: Wymiana uszczelniczy lag
Koledzy w moim Gs-e mam do wymiany uszczelniacze bo lagi strasznie leją, chciałem się za to sam zabrać ale trochę się boje bo nigdy jeszcze tego nie robiłem i nie chciałbym czegoś zepsuć lub źle poskładać i tutaj moja prośba może ktoś w okolicy kuj-pom ma doświadczenie w takiej wymianie i mógłbym to zrobić pod jego okiem oczywiście odwdzięcze się jakiś dobrym trunkiem.

mario35712
[Usunięty]
:
Niestety za daleko :( Ostatnio parę dni temu też pierwszy raz robiłem serwis Lag. Bałem się że coś pójdzie nie tak ale wszystko pomimo moich obaw poszło OK. Jeżeli nikogo nie znajdziesz to na prawdę zapoznaj się z instrukcją i sam spróbuj. Oczywiście nie zapomnij o dorobionym kluczu jak będziesz rozbierał lagi do łysa.

grom2525
[Usunięty]
:
Też miałem podobny dylemat czy dam radę sam wymienić. Jedyny problem był z odkręceniem tłoczyska w jednej ladze. Klucz dorobiony z szpilki z dospawaną nakrętką 24 z obu stron. Nową uszczelkę dobijaj wpychaj przez starą. Rób zdjęcia notatki układaj wszystko w odpowiedniej kolejność.
Zrobisz to dokładniej niż w serwisach:)

:
Jejku po co od razu tłoczysko odkręcać jak tylko uszczelniacze i olej zmieniasz. Można obejść sie bez tego. Stary uszczelniacz cienkim srubokrętem wyciągam a potem juz składam.
mam kilku klientów z Torunia od GS 500 podam Ci namiary na PW

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Macias00 kupuj uszczelniacze i olej i przyjedz do Lipna podlecimy do Matwiercha i zrobimy te lagi :D

Romet Chart 210 50cm3 - Sprzedane
Mz Etz 150 - Sprzedane
Suzuki Gs 500E - Sprzedane
Yamaha FZS 600 - Sprzedane
Suzuki Gsx-R 600 K4 - Obecnie użytkowane :)

- Gs 500 E
- Yamaha FZS 600
- Suzuki Gsx-R 600 K4
Macias00
[Usunięty]
:
Mam już wszystko co potrzebne do wymiany, no jeszcze tylko flaszkę musze dokupić :)
To na kiedy możemy się umawiać, jak tam wam będzie pasował??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.