Co myslicie o tym pokrowcu?
Odpowiedz do tematu

mario35712
[Usunięty]
: Co myślicie o tym pokrowcu?
TUTAJ
Zamówiłem i przyszło coś takiego jak w załączniku, teraz mam pytanie jak to zamontować w siedzenie? Może jakieś podpowiedzi ktoś się na tym może zna :D Mam oczywiście wizje aby podkleić klejem tapicerskim i zszywkami tak jak to jest w orginale.

: Re: Co myślicie o tym pokrowcu?
mario35712 napisał/a:
TUTAJ
Zamówiłem i przyszło coś takiego jak w załączniku, teraz mam pytanie jak to zamontować w siedzenie? Może jakieś podpowiedzi ktoś się na tym może zna :D Mam oczywiście wizje aby podkleić klejem tapicerskim i zszywkami tak jak to jest w orginale.


Mam taki u siebie.


Ja podklejałem klejem tapicerskim tylko brzegi + zszywki.
Starego pokrowca nie ściągałem.

Ostatnio zmieniony przez dymny Czw 15 Maj, 2014, w całości zmieniany 1 raz
mario35712
[Usunięty]
:
Ja stary mam już zdjęty no i na piankę muszę kleić.

:
mario35712 napisał/a:
Ja stary mam już zdjęty no i na piankę muszę kleić.


Dawno juz to tapicerowalem, bo w lutym 2011, ale pokrowiec nadal trzyma sie znakomicie- bez zadnych peknięć , rozpruć i zniekształceń :ok:
Napewno faktur sprawia, że nie jeżdzi się tyłkiem po siedzeniu tak jak w standardzie.

Co do samego tapicerowani to ważne jest żeby nowy pkrowiec bardzo dobrze naciąnąć. Ja robiłem to z pomocą drugiej osoby i z użyciem ścisków stolarkich ( do przytrzymania). <ok>
Tuż po tapicerowaniu wygladało to tak:

mario35712
[Usunięty]
:
Elegancko Ci to wyszło ja jednak przed obawą że coś pójdzie nie tak zawiozłem do tapicera :) Za 40zł zrobi na poniedziałek. By najmniej wiem że będę miał dobrze zrobione bo ze mną nigdy nic nie wiadomo. Dzięki za zaangażowanie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.