Kurs na prawo jazdy
Odpowiedz do tematu

:
tylko uzbroj sie w stalowe nerwy w promotorze jak trafisz na Marka ;)

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Marek się nie zbliża do L-ki a reszta jest miła wiec strachu nie ma :zawstydzony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunjaaż tak źle oceniasz pozostałe szkoły jak: para-moto, chłopaków z bemowa (nie wiem jak się nazwali po odejściu Kulika) no i kulikowisko

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Studi, źle nie oceniam pozostałych szkół, jednak uważam że pro motor jest najlepszy. A jak polecać to najlepszych.

paramoto - to jeden z założycieli właśnie wrócił na łono macierzystej szkoły czyli pro-motora. U kulika było po promotorze a przed paramoto dla jasności.... także ten...

A co do Kulika - to uważam, że jest świetny na doszkalaniu-co roku jestem na kilku doszkalaniach. Jednak jeśli chodzi o L-kę to już słyszałam od wielu ludzi narzekania, że jednak na L-ce nie jest tak idealnie.

Zresztą polecać można tylko to, co się doświadczyło samemu a ja robiłam L-kę w promotorze i dlatego tę szkołę mogę polecić z całego serca. tym bardziej że instruktor który mnie uczył właśnie wrócił do promotora z paramoto.

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunja napisał/a:
Zresztą polecać można tylko to, co się doświadczyło samemu a ja robiłam L-kę w promotorze

Sam robiłem w promotorze prawko więc ... no ... ten, tylko ekipa była zupełnie inna ;) potem Kulik poszedł na swoje, a potem kilku jeszcze za nim.

No i tu powstaje problem, bo czy mam polecać promotora gdy z tej ekipy, która była za moich czasów to chyba sam właściciel pozostał ?

Mnie osobiście szkolił Adam Chaciński, który potem był u Kulika, teraz chyba pozostał na bemowie po tym jak rozstali się z Kulikiem, więc może mam polecać tą szkołę, gdzie on jest instruktorem, taki dylemat.

Trzeba mieć nadzieję, że konkurencja tych dobrych wpłynie na ogół szkolących, w końcu z jednej szkoły obecnie są cztery godne uwagi.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.