Modyfikacja tylnego blotnika
Odpowiedz do tematu

:
Dziękuje wam za opinie. Musze powiedzieć, że fajnie było by go przerobić , ale jak kolega pisze może to stanowić później poważny problem ze sprzedażą.
Bo prawda jest taka ile nie wsadzisz kasy w GS to i tak jej nie odzyskasz bo jest jednak motorem tanim i dostępnym dla wszystkich. Dziękuje za wasze opinie

:
No generalnie tak to jest, im mniej oryginału tym wszyscy sądzą, ze większy składak...*

* Nie piszę o customowych sprzętach CAŁYCH ala Czoko itp.

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Dziękuje wam za opinie. Musze powiedzieć, że fajnie było by go przerobić , ale jak kolega pisze może to stanowić później poważny problem ze sprzedażą.
Bo prawda jest taka ile nie wsadzisz kasy w GS to i tak jej nie odzyskasz bo jest jednak motorem tanim i dostępnym dla wszystkich. Dziękuje za wasze opinie

:
przerabiaj

GS 500 SF
: Street fighter
WItam co myślicie nad przróbką GS na street`a mam plan żeby przerobić swojgo gs z jakiego moto można zaadoptować zadupek

:
wojtasGS, jaka inna lampa na tył Cie interesuje ?

GS 500 SF
:
Chciałbym wsadzić jakąś ledówkę

:
mi się podobała z sv więc wstawiłem z sv po lifcie myślałem nad tyłem od cbr f4i tam jest ładny tył ale poskładałem na częściach tylko z suzuki ;) często ludzie dają z yamah r1 i r6 albo jakiś kaw. jeśli nie masz inspiracji lub punktu zaczepienia przeglądaj allegro i szukaj ledowej lampy i google aby zobaczyć cały motocykl lub na zlotach ;) tam masz na żywo

GS 500 SF
:
A duź6 trzeba modyfikacji samej ramy pod ten zadupek z sv?

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2014 ]
Wżuc jakies foty jak mozesz

:
jedna fota kilka postów up. co do modyfikacji to jest troszkę z tym zabawy więc trzeba mieć troszkę czasu i kasy

GS 500 SF
:
Trzeba prZespawac tyl ramy stelarz zadupka podniesc troche jak w streecie. I prztym nic niesp...

:
dokładnie.
p.s. jak by ktoś szukał to jest kompletny ogon z GSX-Ra 1000 k8 za 900pln

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.