Uszkodzenie motocykla, PILNE!
Odpowiedz do tematu

:
middu ma racje, jestem ciekaw ile ta sprawa moze "przelezec" na wokandzie, zanim dostaniesz faktycznie zwrot kosztow na konto z tego powództwa cywilnego

pytanie czy ASO moze wydac sprzet, jesli nie dostało odrazu uregulowania za fakture, czyli z zaplata w terminie pozniejszym juz po wydaniu pojazdu. W sumie to on sie powinien martiwc, ale robota i cackanie sie pewnie spadnie na Twoje barki :/

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
GSadmirer napisał/a:
pytanie czy ASO moze wydac sprzet, jesli nie dostało odrazu uregulowania za fakture, czyli z zaplata w terminie pozniejszym juz po wydaniu pojazdu. W sumie to on sie powinien martiwc, ale robota i cackanie sie pewnie spadnie na Twoje barki

Dla ASO to ty, jako wstawiający moto do naprawy jesteś stroną, a nie ten co Ci ten pojazd uszkodził, więc jak zapłacisz to wydadzą, a ty sobie potem jak midu napisał ściągaj przez rok lub lepiej.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
malinovy
[Usunięty]
:
kolejna porcja info: koles nie przyznal sie do winy i twierdzi ze moto juz sobie wczesniej lezal :rotfl: Do tego policjantka powiedziala ze zeby przekazac sprawe do prokuratury potrzebuje wycene z warsztatu/serwisu. Znacie jakis solidny salon suzuki w Warszawie? Co sadzicie o tym na prymasa?

cos czuje ze za duzo sobie w tym sezonie przez nie pojezdze :kwasny:

:
Ja w Suzuki Jaskłowski likwidowałem szkodę i było ok, czego nie mogłem powiedzieć o nie istniejącym już 3Fun, ale największą renome jeśli chodzi o solidność ma Suzuki Piaseczno.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
malinovy
[Usunięty]
:
studi napisał/a:
Ja w Suzuki Jaskłowski likwidowałem szkodę i było ok, czego nie mogłem powiedzieć o nie istniejącym już 3Fun, ale największą renome jeśli chodzi o solidność ma Suzuki Piaseczno.


hmmm do piaseczna mam kawalek. Dzwonilem dzisiaj do Jaskłowskiego i powiedzieli, ze taka wycena z pieczatka i numerami katalogowymi to koszt 300PLN. Dzwonilem rowniez do PZMOTu, wycena rzeczoznawcy tez 300PLN + 50PLN dojazd. Pytanie jak to bedzie wygladac przed sadem. W suzuki pewnie wyjdzie wieksza suma.

:
Suzuki Jaskłowski też polecam, kumpel ogarniał szkodę z AC, kosz naprawy 25 tysięcy :D Ale 0 problemów i coś zakombinować jeszcze idzie jak rozgarniętym się jest hehe

:
malinovy napisał/a:
kolejna porcja info: koles nie przyznal sie do winy i twierdzi ze moto juz sobie wczesniej lezal :rotfl:

Ciekawe ile ten Einstein myślał żeby wpaść na tak błyskotliwy pomysł :rotfl:
Poczekaj jeszcze z tydzień to będzie zeznawał że chciał podnieść :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.