Nowy uzytkownik GS500F szuka dobrego mechanika w Lodzi
Odpowiedz do tematu

mikiz87
[Usunięty]
: Nowy użytkownik GS500F szuka dobrego mechanika w Łodzi
Cześć wszystkim!
Jestem świeżo upieczonym właścicielem GS500F, jak również świeżym kierowcą(kat.A).
Czy może mi ktoś podpowiedzieć dobrego mechanika na terenie Łodzi dla naszych maszyn?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

zmieniłem nazwę tematu, bo bardziej pasował do działu powitalni... /yaszczi

: Re: Nowy użytkownik GS500F
hej, polecam
http://serwisujsieukuby.pl/
nie dzwoń bo nie odbiera tel;) lepiej pojechac osobiście :)

:
Cytat:
nie dzwoń bo nie odbiera tel
:wstyd:

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
u Kuby serwisuje się chyba połowa FŁM.

Ja mogę polecić Motorwings...

O Motopublice też słyszałem dobre opinie.

:
Na pewno odradzam dolko motors usługę serwisową świadczą co prawda ale odnosiłem wrażenie że oni tam się specjalizują bardziej w chińczykach niż Japończykach po za tym podczas remontu góry silnika nie oddali mi wszystkich części nie oddali mi świecy irydowej która miałem ściemniali i w ogóle powiedziałem że już tam nie pojadę ceny nie wygórowane.

W Seb-Moto czy jakoś tak mieszczącym się na ul rzgowskiej też robią chińczyki ale co do serwisu ceny nieco wysokawe ale dobrą robotę robią nie wiem czy inne moto u nich też się da serwisować.

Bardzo polecam i bardzo miło wspominam sklep Metro mieszczący się na ulicy Wrocławskiej kupiłem u nich kurtkę spodnie i buty . Ceny przystępne i na dodatek otworzyli mały warsztat serwis na ulicy PLONOWA 25 C 91-156 Łódź
tel: 517-200-091 kupiłem PLONOWA 25 C 91-156 Łódź
tel: 517-200-091 tankbaga z którego jestem bardzo zadowolony . A serwis prawdopodobnie sprawdzę w kwietniu. :]

:
Dobrego nie znam ale znam bardzo dobrego, tyle że w Zgierzu, Łukasz Kaczmarek na Łęczyckiej 34- tel 505 031 185

mikiz87
[Usunięty]
:
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Ja o Motor wings też mam dobre mniemanie, aczkolwiek jedynie na podstawie rozmowy. Chyba ich sprawdzę w pierwszej kolejności;)
Dzięki jeszcze raz.

:
Dim-Pol s.c. Łódź ul.Wieniawskiego 1 tel.42 684-11-50 polecam ;) :) :moto:

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.