jak dodac miniaturke ??
Odpowiedz do tematu

:
nightmare napisał/a:
...jak chcecie oszczędzić transfer wyłączcie ShoutBox...


U nas co prawda SB nie rozkręciło się, ale ciągle wierzę że to się zmieni. Na moim forum regionalnym z podpisu (widoczność tylko po zarejestrowaniu) działa ono prawie na zasadzie Chata i jest to pierwsza rzecz na którą się patrzy po zalogowaniu na forum. Odciąża ono forum od off topów typu, kto, z kim, gdzie, co i jak. A żeby być na bieżąco co się dzieje w okolicy, jego czytanie to konieczność.

Azbest VKP
[Usunięty]
:
Ja trochę z innej beczki. Gdzie jest jakaś informacja o wiadomościach pw? Wysłałem do forumowicza wiadomość pw i nigdzie jej nie widzę. Nie widzę też żadnego odnosnika do wiadomości pw.
Bo albo ja ślepy jestem albo.... nie widzę :rotfl:

:
Azbest VKP, jeśli wysłałeś PW do innej osoby, to do momentu gdy ona jej nie odczyta wiadomość znajduje się w folderze Dp wysłania, po tym jak ją otworzy wiadomość przenoszona jest do folderu Wysłane

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Azbest VKP
[Usunięty]
:
studi napisał/a:
Azbest VKP, jeśli wysłałeś PW do innej osoby, to do momentu gdy ona jej nie odczyta wiadomość znajduje się w folderze Dp wysłania, po tym jak ją otworzy wiadomość przenoszona jest do folderu Wysłane


Oj ja jednak ślepy. :hyhy:
Wiadomości pw znajdują się przecież w odnośniku /Wiadomości\

PS. Szkoda, ze muszę 50 postów natrzaskać, żeby wrzucić avatar'a :(

:
Azbest VKP napisał/a:
PS. Szkoda, ze muszę 50 postów natrzaskać, żeby wrzucić avatar'a :(
??
to jedyne obostrzenia odnośnie avatara
Kod:
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 135 pikseli, wysokość większa niż 130 pikseli, a rozmiar większy niż 20kB.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.