Jazda bus pasem
Odpowiedz do tematu

:
Generalnie nie wolno nam korzystać z buspasów :) ;)

pawulo40
:
W Krakowie wolno :P Teraz czekamy na pozostałe miasta.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
jacusb napisał/a:
Jeżeli to drugie toś burak i cham.


Lemur wyjdź ! :rotfl: :rotfl:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Nie za późno trochę na odpowiedź? :D

:
kempes napisał/a:
W Krakowie wolno

W Krakowie będzie wolno po 1 stycznia 2014. Ale Krakowianie, jeśli dostaniecie mandat teraz za coś takiego to kempes stawia ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
kempes napisał/a:
W Krakowie wolno

W Krakowie będzie wolno po 1 stycznia 2014. Ale Krakowianie, jeśli dostaniecie mandat teraz za coś takiego to kempes stawia ;)

To był tylko skrót myślowy :P . Nie łap za słówka Studi ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
To był tylko skrót myślowy . Nie łap za słówka Studi

Myślałem, że w ramach prezentu świątecznego przyjmiesz kilka mandatów od forumowiczów ;P

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
I tak nikt już nie jeździ :P

:
gacek778 napisał/a:
I tak nikt już nie jeździ

W weekend widziałem w Łodzi 3 motocykle, a dzisiaj w Warszawie chyba z 5 szt., nawet gościu na GSXRce w skórce i jeansach się lansował wkoło Gocławia, sam planuje coś zrobić w drugi dzień świąt jak dalej będzie tak ładnie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Może w Łodzi nam pozwolą bus pasem :moto:

pawulo40
:
studi napisał/a:

W weekend widziałem w Łodzi 3 motocykle, a dzisiaj w Warszawie chyba z 5 szt., nawet gościu na GSXRce w skórce i jeansach się lansował wkoło Gocławia, sam planuje coś zrobić w drugi dzień świąt jak dalej będzie tak ładnie.

Dziś mignęło mi tylko 2 za całe 102 km więc raczej słabo, chociaż przez Kraków nie jechałem.

Co do jazdy bus pasami to mam trochę mieszane uczucia. Niby dobrze ale.... zobaczymy.
Przypuszczam że to jest eksperyment, który otworzy lub zamknie drogę motocyklistom na bus pasach w innych miastach. Teoretycznie powinno być lepiej ale tak naprawdę wszystko zależy od nas.

:
studi napisał/a:
nawet gościu...w skórce i jeansach się lansował


Fazerem ? :troll2: :D

:
pawulon40 napisał/a:
Może w Łodzi nam pozwolą bus pasem

Jak się znam na hodowli pszczół to najpierw nasza Hanka (HGW) to wprowadzi a potem wasza Hanka (HZ) to skopiuje jak większość (buspasy, system informacji ulicznej, kolej regionalna etc.)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Daw90
[Usunięty]
:
:)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.