Oslony na dlonie - handbary - czy stosujecie?
Odpowiedz do tematu

:
I co z tego, wa¿ne ¿eby dzia³a³y ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Bellator
[Usuniêty]
:
W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ. Pomimo tego s± ca³kiem dobre, ciê¿ko dostaæ co¶ bardziej pasuj±cego wygl±dem bo 99% handbarów w kosmicznooczojebnychkolorach jest przeznaczonych do crossów. Poza tym cena ok 30 z³ bardzo przekonuje :rotfl:

Nozownik
[Usuniêty]
:
Od¶wie¿am "delikatnie"
Bellator napisa³/a:
W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ.


Bellator - co¶ takiego? HANDBAR
Jak to siê montuje wogóle?

Ostatnio zmieniony przez Nozownik Sro 02 Pa¼, 2013, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
Hej Nozownik,
Ja tez sie zastanawiam, i jesli bedziesz zamawial to moze i ja sie skusze, mozemy wziasc wtedy jednym transportem to wyszloby taniej.
Ja tez z Warszawy, z Bemowa.

http://allegro.pl/handbar...3534242973.html




Nozownik napisa³/a:
Od¶wie¿am "delikatnie"
Bellator napisa³/a:
W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ.


Bellator - co¶ takiego? Obrazek
Jak to siê montuje wogóle?

:
ja równie¿ chêtnie siê dowiem jak to przymocowaæ w wersji clip-on, bo co¶ te minusowe temperatury przysz³y o miesi±c za wcze¶nie... :kwasny:

Poziom
[Usuniêty]
:
Kupi³em dzisiaj podgrzewane manetki. Sprzedawca zapowiada³, ¿e tak grzej±!!!, ¿e na pi±tym stopniu grzania to siê w³a¶ciwie wytrzymaæ nie da.... nie u¿ywam innego ni¿ pi±ty i ledwo czuæ, ¿e grzane- zw³aszcza, ¿e teraz deszcz i zimno.

My¶lê, ¿e bez handbarów nie po¶migam ju¿ nied³ugo a nie mam ochoty wbijaæ siê do puszki;) szkoda czasu na stanie w korkach.

zastanawiam siê jak to zamocowaæ jak i poprzednicy moi w tym temacie bo na kierownicy nadmiaru miejsca to nie zaobserwowa³em; ] mam dzielon± kierê.

Mo¿e kto¶ umie podpowiedzieæ?:>

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.