Gs 500e
Odpowiedz do tematu

djshmith
[Usunięty]
: Gs 500e
Witam jestem nowym właścicielem gs 500e .
Mam takowy problem....
Prawo jazdy kat a2 więc w zasadzie nic mocniejszego nie łapie się .
Swoją gs 500 zamknę budzik 200km/h z góry....
Chciałbym dodać mu troszkę przyśpieszenia ale tak aby nie stracił v-max.
Generalnie wymieniłem tylko tłumik na Montii Oval no i fakt delikatnie przyśpieszenie wzrosło co mógłbym jeszcze zrobić ?




(zaczynałem od aprillki rs 125)

:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
: Re: Gs 500e
djshmith napisał/a:

Chciałbym dodać mu troszkę przyśpieszenia ale tak aby nie stracił v-max.


Hmmm..

Podtlenek niestety odpada przy silniku chłodzonym powietrzem bo go przegrzejesz. Mniejsza zębatka zdawcza znowu zmniejszy prędkość maksymalną. Rozważałbym może próby przy bardziej stromej górce powinno to dać kilkanaście km/h więcej ale to rozwiązanie może być kłopotliwe bo wymaga szukania odpowiednich miejsc a Tobie chyba chodzi o to żeby taki zapas mieć zawsze. Możesz jeszcze zapytać na PW kolegi maruder007. Wiem, że eksperymentował kiedyś z różnymi rodzajami paliw do GS'a dzięki czemu poprawiał jego osiągi.
Myślę, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest żagiel na zadupku. Wymaga zamontowania specjalnego stelaża ale jak poszukasz na forum ludzie robią stelaże pod kufer na zamówienie więc nie powinno być problemów z dorobieniem pod konkretny typ żagla. Osobiście polecam żagle FIVE STAR z racji kompatybilności z akcesoryjnymi owiewkami a co za tym idzie możliwością montażu dodatkowych żagli po bokach aby poprawić sterowność przy prędkościach powyżej 200 km/h.

Ostatnio zmieniony przez Machu Pon 09 Wrz, 2013, w całości zmieniany 3 razy
:
djshmith napisał/a:
co mógłbym jeszcze zrobić ?
kupić hajkę?

austin
[Usunięty]
:
Moze zmienić na lepszy motor jak prędkość 200 za mała??

:
Machu, masz na myśli montaż żagli w ten sposób?

można to przeliczyć wszystko i powinno się udać...
zaufaj mi jestem inżynierę...

djshmith
[Usunięty]
:
zastanawiałem się nad tym lecz na a2 nic nie dostane mocniejszego chyba że kupiłbym np cbr 600 zdławił ją do "przeglądu" aczkolwiek szukając w internecie jak i pytając ludzi nie dowiedziałem się gdzie na terenie pomorskiego znajdę takowy serwis

:
Każdy kto grał w need for speeda wie że najtańszy i najlepszy sposób na poprawę osiągów to chip tuning, do tego turbosprężarka i nawet GS poleci ze 300km/h. Tylko wtedy laczek co najmniej 190 z tyłu żeby zachować przyczepność.
Ew. z mniej radykalnych środków to naklejki mocy, 15-20KM można spokojnie dorzucić.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Pf żadne wasze sposoby nie są dobre!


Naklejki mocy i polecisz 3 paczki letko :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Po pierwsze już o tym pisałem, po drugie nie ma szans żebyś pojechał 300km/h z samymi naklejkami. Ogarnij się Piotras :wstyd:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Phi bierzesz naklejki od hajki i lecisz 320 km/h :hyhy:

Ty tam masz moto, które pali Ci tylko na jeden gar, więc co Ty wiesz o życiu... :P :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Ty wcale nie masz moto, więc na chwilę obecną nawet z moim palącym na jeden gar jestem większym autorytetem :P

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
djshmith
[Usunięty]
:
tsa naklejki mocy ? dobry suchar ja pytam na poważnie co da się zrobić ?

:
Na poważnie to się jebnij w łeb i kup sobie skuter bo z takim podejściem to nawet na GSie sobie szybko zrobisz krzywdę :wstyd:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
mario35712
[Usunięty]
:
:D Zrób mocowanie pod rakietę. Taka powinna wystarczyć do prędkości dźwięku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.