WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: leon
Sro 11 Mar, 2009
Sklepy internetowe z oponami.
Autor Wiadomość
Inku
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008   Sklepy internetowe z oponami.

Kilka linków porozrzucanych na forum. Dopisujcie kolejne adresy i opinie o sklepach w których zamawialiście gumy.

www.netcar.pl

www.opony.pl

www.motoricus.com

www.moto-opony.pl - korzystałem i jestem zadowolony. Miła obsługa, dobry kontakt. Czas realizacji zamówienia ok. 7 dni przy płatności przelewem. Opony "idą" z Hannoveru.
Te które dostałem nie były starsze niż pół roku. Przesyłka gratis, chociaż kurier próbował mnie naciągnąć na 50zł.

http://www.motorradreifendirekt.de/start.html - a to chyba niemiecka wersja moto-opony.pl
Bez polskich pośredników. Przy obecnym kursie €, opony wychodzą korzystniej (w moim przypadku o jakieś 40-50zł na oponie.)
 
 
Majic 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2008
Pochwał: 1
Posty: 589
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lip, 2008   

www.netcar.pl - zamówiłem u nich oponkę. Zaznaczyłem najbliższy termin czyli miałaby dojść po 4 dniach. Po zamówieniu zadzwoniła do mnie uprzejma pani i powiedziała, że jest możliwość szybszej wysyłki i czy sie zgadzam. Dostałem 2 dni od zamówienia przez neta. Przesyłka gratis + za pobraniem.

www.opony.pl - zamawiałem opony do samochodu. Trwało to troszkę dłużej niż w przypadku wyżej ( max 5 dni ), ale nie mam nic do zarzucenia. Przesyłka gratis + za pobraniem.
 
 
 
manek37
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Ja korzystałem z http://www.opony.com/ i jestem zadowolony, kupowałem opony do samochodu jak i do suzi .
Czekałem około trzech dni.
 
 
pootietang
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2008   

netcar jest naprawdę godny polecenie, zamawiałem 2 komplety opon do auta i jeden do moto i wywiązali się wzorowo,
 
 
hubertgontarz 



Model GSa: GS 500E
Dołączył: 05 Lis 2007
Pochwał: 4
Posty: 2021
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Netcar, dobry sklep ale...nie mają też wszystkiego na magazynie. Trzy razy chciałem u Nich zamówić i dwa razy były problemy.

Chciałem zamówić oponę o rozmiarze 18 cali, nie mieli, wskazali mi alternatywną 300 zł droższą (zamawiałem za 500 zł, alternatywa 800). Innym razem chciałem zamówić zimówki z Matadora 16 cali nie było znowu (zamawiałem oponę za 300 zł, wskazali oponę alternatywną która jest za 600 zł, innych tańszych nie było).

Do GS-a zamawiałem oponę w rozmiarze 130/70-17 i z miała być w piątek, najpóźniej w poniedziałek, a była dopiero we wtorek.

Plusem jest dobry kontakt telefoniczny. I to że nie oszukują, tzn. nikt nie mówił mi że będą wysyłali Matadora, że będzie za dwa-trzy dni. Praktycznie od razu dostałem info co i jak z oponami. Z GS-em o jeden dzień się przeciągnęło.

Co do samej opony, trochę droga. Wybierz Pirelli.
Sam śmigam na Metzelerze, założyłem po koniec zeszłego sezonu (jak dla mnie koniec), przejeździłem za mało km żeby powiedzieć cokolwiek o tej oponie. Przejechałem tylko kilkaset km. Pierwsze wrażenia raczej pozytywne.
_________________
www.gs500.pl
 
 
tas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Sty, 2010   

www.netcar.pl - zdecydowanie netcara mogę polecić. Zamawiałem zestaw opon do samochodu przed świętami, przesyłka doszła ekspresowo, o każdej zmianie stanu zamówienia informowali SMSem. Z tego, co się orientowałem szukając opon, mają bardzo atrakcyjne stawki za opony do auta - zdaje się, że podobnie ma się to również z moto.
 
 
Filoszka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

a co o tej stronie możecie powiedzieć ??
www.ogumienie.com
mam zamiar zakupić tam gumki - mistrz ceny mają
 
 
SemenOV
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Lis, 2010   Sklepy internetowe z opo

Jak dla mnie troche brak przejrzysto¶ci stronki, chociaz sa to subtelne odczucia kaїdy moїe mieж inne.
A powiesz nam jak tam ksztaіtuj± sie ceny w stosunku do innych sklepуw?
Jaki kontakt itp??
 
 
ascobra
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lis, 2010   

http://sprzetmotocyklowy.pl/ - polecam. Mozna liczyc na rabaty - ceny wychodza naprawde bdb.
 
 
szymipl
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Świetny sklep - http://www.oponyturbo.pl

Oponkę dostałem po 4 dniach roboczych. Można liczyć na rabaty, sprzedający nawet preferuje wysyłkę z zapłatą przy odbiorze dla bezpieczeństwa kupującego. Kolejnym plusem jest DOT oponki, w moim przypadku styczeń 2011. Uważam, że świetnie trafiłem zwłaszcza ze względu na cenę.

A cena jest najatrakcyjniejsza jaką mogłem znaleźć. Nie wiem jak inne oponki, ale Pirelli Demon Sport 130/70R17 taniej niż za 312 zł nigdzie nie znajdziecie! :)
 
 
Rafau
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012   

http://zizako.pl/

Choć firma nie specjalizuje się głównie w oponach, tylko tuszach, tonerach i drukarkach, to bez problemu dorwałem komplet nówek do GSa, z dnia na dzień, taniej niż na allegro ;)
Także polecam Krakowiakom, którzy są bardzo niecierpliwi i nie lubią czekać na wysyłkę :D
 
 
maciek 

Model GSa: GS 500F
Wiek: 41
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Inmoto.pl-opony docierały ponad tydzień ale dotarły i to ze świeżym DOT-em :)
Cena za komplet Maxxisów z dostawą 389zł!!!
 
 
ajr
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

inmoto.pl rowniez, co do wypowiedzi maćka to wypadałoby dodać, że można mieć szybciej ale drożej a jak na spokojnie to taniej.

no i "3.1. Sprzedajemy wyłącznie nowe opony, nie starsze niż 24 miesiące od daty produkcji."

kupowałem również maxxisy i bez problemowo.
 
 
żółwik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

http://www.topgumy.pl/ - mają również sklep na allegro, kupiłem od nich komplet do swojej Suzi i jestem bardzo zadowolony :)
 
 
thundercat
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

http://www.motohurt.com/

polecam jak najbardziej również jeśli chodzi o wyważanie opon motocyklowych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.