Bagaz - gdzie to wszystko upchac?
Odpowiedz do tematu

:
Kuraś napisał/a:
pootietang od pewnego czasu obie formy sa prawidlowe. wiec nie masz co sie czepiac leona :D

To samo chciałem napisać, ale Kuraś mnie wyręczył :D

A co do tankpada. Usłyszałem, że może porysować bak. Czy to prawda ?

:
Od strony baku jest jakiś taki dziwny materiał. Nawet nie wiem jak go opisać.

Czas pokaże - dam znać. ;)

Witch
[Usunięty]
:
Jak jeździłam jeszcze jako plecaczek z moim facetem na intruderze 800 to zakupiliśmy torbę na bak, ale powiem Wam, że zmatowił delikatnie lakier na baku :kwasny: jako że teraz jeździmy na dwa to możemy sobie na więcej pozwolić, aczkolwiek przy intruzie mamy sakwy i bagażnik co jest bardzo dobrą sprawą. Bagażnik w GS ponoć montuje się w miejscu uchwytu na pasażera! Moja jest goła więc na ostatni zlot wpakowałam wszystko tak jak leon, na tył spięłam siatką i gumami i było okey:) nie wyglądało to może najlepiej ale cóż :P myślę jednak o zakupie czegoś takiego
http://moto.allegro.pl/it...y_firmowy_.html
nie jest bardzo drogie, a znajomi mają i są zadowoleni :P
aha co do karimaty , to zdecydowanie odradzam, za to polecam dmuchane materace, na których śpi się jak na łożu :P :rotfl: cena takiego to około 30zł-50zł...a jaki komfort
na karimacie czujesz każdą nie równość a w dodatku jest zimno bo ciągnie od ziemi! Do takich materaców można dokupić pompkę nożną (około 15 zł , bądź elektryczną którą podpina sie do aku i po 3-4 minutach masz zajebiście wygodne łoże :D :) polecam

:
ok ale waga materaca + pompki jest o wiele wieksza niz karimaty
a awaga przy moto jest bardzo wazna :(

co do sakw polecam
sam takie mam i kilka dalszych wypadów zaliczyły równiez w wielkiich ulewach :suchy:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Witch
[Usunięty]
:
Powiem tak ,że jeżdząc z materacem zajmuje on mnie miejsca niż wcześniej dwie karimaty!Raczej jeździmy w grupie więc jedna pompka na kilka motocykli starcza :) i wcale nie jest to jakiś ogromny ciężar, a rano wstajesz wypoczęty bez bóli pleców :] oczywiście każdy ma swoje zdanie, lecz zauważyłam od paru lat ( może 3ech) że na zloty coraz więcej ludzi jedzie z materacami, nawet jak nie weźmiesz pompki to ktoś miły z sąsiadów ci użyczy :oczami: także zachęcam :hyhy:
a co do tych sakw to chyba się skuszę skoro kolejna osoba potwierdza że jest z nich zadowolona :)

pootietang
[Usunięty]
:
pompki nie trzeba brać, 10 min i materac nadmuchany a ty masz helikoptery w głowie :D

:
I jaki odlot :hyhy:

:
A mam jeszcze takie pytanie. Jeżeli jedziecie np. do kumpla który nie ma motocykla i chcecie wziąć ze sobą drugi kask, to gdzie go mocujecie?

:
ADaS napisał/a:
A mam jeszcze takie pytanie. Jeżeli jedziecie np. do kumpla który nie ma motocykla i chcecie wziąć ze sobą drugi kask, to gdzie go mocujecie?


Ja bym to wpakował do takiej siatki, co się montuje na miejscu pasażera:
http://allegro.pl/19005_siatki_bagazowe.html
Sam się za taką rozglądam, ale bez pośpiechu, i tak nie mam drugiego kasku ;) Pewnie w każdym sklepie motocyklowym jest, to przy okazji można kupić

edit:
Przeglądałem te aukcje i na jednej z nich oferują siatkę która nie rysuje kasku (ponieważ nie ma węzełków, tylko przeplot). Czy ktoś kto ma siatke z węzełkami potwierdza, że rysuje ona kask?

-evil-
[Usunięty]
:
ADaS napisał/a:
A mam jeszcze takie pytanie. Jeżeli jedziecie np. do kumpla który nie ma motocykla i chcecie wziąć ze sobą drugi kask, to gdzie go mocujecie?


tankbag, siatka z tyłu, na ramieniu ;]

-evil-
[Usunięty]
:
a co do karimat, to idealnie sie je montuje do sakiew na górze po jednej na stronę, pasażer ma dzięki nim prawie podłokietniki :]

:
Koger napisał/a:
Przeglądałem te aukcje i na jednej z nich oferują siatkę która nie rysuje kasku (ponieważ nie ma węzełków, tylko przeplot). Czy ktoś kto ma siatke z węzełkami potwierdza, że rysuje ona kask?

Mam właśnie taką zwykłą z węzełkami. Wiozłem drugi kask z kilkanaście razy i nie zauważyłem jakiś mniejszych/średnich/większych rysek. Siatka jest tak mocno napięta, że kask ( prawie ) w ogóle się nie przemieszcza.

:
@pootie
najlepsze na kaca, powietrze z materaca :P

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Zbliża się urlop, planów jak zwykle tysiąc, ile zostanie zrealizowanych zobaczymy, ale tak czy inaczej przyszedł czas na dokupienie czegoś do kompletu do tankbag'a. Podoba mi się to cudo o którym pisała Witch: (http://moto.allegro.pl/item373213816_82l_poj_zestaw_podrozny_uniwersalny_firmowy_.html)

Ostatnio przymierzałem coś podobnego i to naprawdę fajna sprawa:









Znajomy powyższy zestaw kupił w K-ku za 200zł. Firma nazywa się chyba Kobe. Używał ktoś czegoś podobnego w GSie? Po zamontowaniu wszystko było OK. Zastanawia mnie tylko sakwy nie porysują plastików (pod siedzeniem) na którym się opierają. Używał ktoś na dłuższej trasie czegoś takiego? Jak to się sprawdza w praktyce?

:
rysuje i to konkretnie ;)

my mieliśmy patent że przed dłużyszymi wyjazdami z sakwami podklejaliśmy na plastiki folię czy to z bąblami (super) czy taka do pakowania palet (troche cienka) z reguly sie sprawdza :niepewny:
no i przy takim założeniu sakw partnerka ma mało miejsca :D

jezeli jednak planujesz konkretne wyjazdy i dłużej moto trzymac zainwestuj w kufry nie mokną nie ukradna chronią w razie gleby zawsze mozesz je zostawić do nowego moto zmieniając tylko stelaż
tylko ta cena :dontgetit:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.