Jakies serwisy w Lodzi godne polecenia ???
Odpowiedz do tematu

:
A ktoś coś słyszałam o serwisie na 1 maja ? obok żeromskiego? (śródmieście)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Robiłem tam moto ostatnio. Ceny mają dość wysokie - http://www.rut-mar-company.eu/ (Firma->serwis).

Ponieważ nadal mam problemy z moto wstrzymam się jeszcze z opiniowaniem.

Mogę powiedzieć póki co, że z regulacją składu mieszanki się nie popisali bo ustawili na 2,5 obrotu zgodnie z serwisówką, nie korzystając ze świec diagnostycznych.

:
Ok dzięki :) poczekam na Twoją opinię :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Cytat:
Ok dzięki :) poczekam na Twoją opinię :)

Trochę to trwało, ale lepiej późno niż wcale :)

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że mojego moto w tym serwisie już nie zobaczą.

Wolę samemu się męczyć niż płacić za regulację, po której muszę się samemu męczyć.

:
Ok dzięki :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
GomesLDZ
[Usunięty]
:
podbije temat :) z tym ,że szukam sklepu z czesciami do staruszka jak moj 92 poszukuje łożyska wymiana zajmę sie sam więc zwycajny serwis nie jest mi potrzebny .

:
GomesLDZ, pytałeś u użytkownika Set3? Zajrzyj do niego do sklepu: netbiker.pl

Plotuś
[Usunięty]
:
Zgadza się, netbiker.pl jest spoko. Zamawiałem parę rzeczy i zawsze byłem zadowolony : )

GomesLDZ
[Usunięty]
:
chodziło mi o centralnie łódź ,że jadę wchodze place i wychodze :) Studi juz mi pomógł w temacie :)

:
W Aleksie Stuntex podobno też dobry serwis ;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.