Latanie 2013
Odpowiedz do tematu

:
Ty mieszkasz w Lublinie czy w Lubinie? Dzisiaj pogoda git przecież :D a do 20go jeszcze kawałek

ps. błagam, tylko jak już to "póki co"! bo już mnie oczy palą :)

Bartek89
[Usunięty]
:
Niestety na 20 z wami nie polatam :kwasny:
Myślałem, że po moto pojadę w ten weekend, ale niestety z powodu różnych przyczyn muszę przełożyć wyjazd na 25 kwietnia :znudzony:

:
Podsumowując obecna sytuacje opole 1 , kazik 2

zdeklarowani:
Ja, Inga, Poldek

P.S
Doszła jeszcze jedną opcja na 20 kwietnia. Mianowicie w Łęcznej jest motoserce 2013
http://leczna.pl/pl/aktualnosci/art2256.html

Na lubelskim forum motocyklowym organizuje się jakaś ekipa na ustawkę pod zamkiem.

:
Rider's Pub też coś organizuje https://www.facebook.com/events/130690753781552/

Ja to zadeklarowana 50/50. Zobaczymy jak finanse pozwolą bo pod koniec maja szykuje mi się trochę jazdy po Polsce i nowa guma na tył by się przydała ;)

Hitman
[Usunięty]
:
jak nie macie nic przeciwko to bym się pojawił 20. (jeszcze na 100% nie jestem pewny czy dam radę)

:
ingaginger oj tam każdemu się zdarza :P no ja mieszkam w Lublinie tak jak mam w nicku :P Robi się coraz cieplej i w nocy nie ma przymrozków więc asfalt będzie okej :)

:
Ja tak 18-19 będę wiedział czy będę miał czas 20. Ale myślę, że dam radę i się pojawię.

może być kazik :D

:
Oki ale co walimy Nałęczowską czyli trasą czy jakimiś bocznymi śmigamy :P ?

:
Ja wczoraj zainaugurowałem sezon powrotem z Moto-GP :) całkiem nieźle, choć miejscami dość mokro, ale to kwestia paru dni pewnie.

Poldek pytałeś ile kosztuje ragulacja luzów: zapłaciłem 160 zł

:
Ja jak kupowałem swojego to typ mówił że niby robił regulacje ale myślę żeby zrobić

:
Ja bym zrobił regulacje, dla świętego spokoju ;) Jeśli od kupna zrobiłeś z 6 tyś km to na pewno trzeba sprawdzić.

Ja dziś ogarnąłem wszystko z moto, stoi i czeka na dalszy przelot ;) Więc na 20 tak na te 90 % jestem :D

:
NO to spoko:D hmm chyba nałęczowska ciekawsza i mniej ruchliwa ale troche się obawiam o stan tamtej drogi. Ale można zaryzykować Nałęczów-Wąwolnia-Kazik

:
Jechałem skuterem na początku marca z Karczmisk nałęczowską do domu i nie ma lipy :) Więc jak coś to czekam zwarty i gotowy ;)

:
I ja tez już zwarty i gotowy:D olej wymieniony, opony nabite, bak prawie pełny tylko siadać i jechać :) czekamy do następnej soboty

:
Do zobaczenia za tydzień ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.