Jakie dodatkowe funkcje na forum
Odpowiedz do tematu

:
Oo super. Ja właściwie co weekend forum przeglądam przez smartfona. Nie ukrywam, że ciężko się przestawić na taki wygląd forum, ale chyba troszkę szybciej się wszystko ładuje.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
A nie lepiej byłoby dodać do forum obsługę Tap-A-Talk?

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
RedShadow napisał/a:
A nie lepiej byłoby dodać do forum obsługę Tap-A-Talk?


Niestety nie ma tego modułu dla phpBB by Przemo, więc sorry, ale jak to mówi TP S.A. - brak możliwości technicznych do uruchomienia usługi

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
fifi1991
[Usunięty]
:
ja bym proponował zrobić osobny dział dla maszyn po tuningu. Nieraz chcę sobie popatrzeć na przerobione gs-ki i trzeba się jednak naszukać. :)

[ Dodano: Pią 22 Kwi, 2011 ]
jak by tak dobrze poszukać to chyba jest coś takiego i to zaraz na początku, jeju ja chyba ślepy już jestem, do tej pory tego nie widziałem. Usuńcie te posty bo głupoty pisze :P

:
Dopiero teraz znalazlem chwile zeby przetestować tą okrojoną wersję forum skierowanych do komórkowych przegladaczy :) całkiem dobrze sie sprawuje, nie ma zbędnych rzeczy, sam tekst :) zmiana bardzo na +. Pozdrawiam.

:
Okazuje się, że internet jest mniejszy niż by się mogło wydawać. Mam w związku z tym takie pytanie. Czy jest możliwe wyłączenie widoczności swoich postów dla osób nie zarejestrowanych na forum?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Czy jest możliwe wyłączenie widoczności swoich postów dla osób nie zarejestrowanych na forum?

Nie globalnie się nie da, wymagało by to wyłączenia całych for z widoczności dla niezalogowanych, można jedynie całą swoją wiadomość zamknąć w tagach [ hide ] i [ /hide ] i wtedy będzie to widoczne wyłącznie dla zalogowanych.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
można jedynie całą swoją wiadomość zamknąć w tagach [ hide ] i [ /hide ] i wtedy będzie to widoczne wyłącznie dla zalogowanych.


Czy można to zrobić również dla wszystkich już istniejących postów bez edytowania każdego oddzielnie i dopisywania tagów?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Czy można to zrobić również dla wszystkich już istniejących postów bez edytowania każdego oddzielnie i dopisywania tagów?

Nie musisz je wyedytować albo napisać zaklęcie do SQL'a, które by to zrobiło hurtowo

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.