OPONY
Odpowiedz do tematu

:
ostano zauważyłem anomalie. ze większość sieciowych dużych marketów ma drożnej od lokalnych sklepów w "stazejeących" się wioskach, miasteczkach a odwiedzam ich sporo w ciągu miesiąca. ostatnio w delegacji pękł trzonek kilofa, dzwonią do mnie mowie ok(po drodze mam Praktikera(czy inny market budowlany). 22zl zapłaciłem z ciekawości poszedłem do sklepu ogrodniczego u mnie na wiosce 8,50zl, w życiu nie widziałem takiej przebitki(a to jeden przykład z wielu).
co do zakupów w internecie który sklep jest otwarty do 1:00 am? albo w przerwie na kawę w pracy?

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
Piter30
[Usunięty]
:
Set3 napisał/a:
Lojalność klientów nazwał bym zaufaniem. Jest tych sklepów trochę, ceny też są różne. Ale i oszustów baza też się zwiększa. Dlatego staram się współpracować z Forum tak samo Yarccom byście mieli w nas podpore techniczną jak i pewność ze nie zostaniecie oszukani. Tak jak nieuczciwi sprzedawcy tak samo istnieją nieuczciwi klienci. Borykamy się z oszukańczymi potwierdzeniami przelewów jak i zwrotami zamienionych części.
Dlatego ja osobiści inaczej traktuję klientów z forum jak i zapraszam moich klientów właśnie na forum.

Nie mogłem się powstrzymać od włączenia do rozmowy.
Sam pracuję jako handlowiec dobre "naście" lat i przede wszystkim zgadzam się z tym,że internet daje nam wszystkim popalić, jednak bądźmy szczerzy wszyscy kupujemy mniej lub więcej we wszelkiego rodzaju e-sklepach.
Myślę jednak że jedyna szansa dla sprzedaży bezpośredniej to budowa relacji i zaufania z klientami.
Sam się nieraz zastanawiam, dlaczego moi klienci robią u mnie zakupy, pracuję w firmie której produkty są raczej w wyższej ,a czasami najwyższej półce cenowej, a jednak kupują, mając dostęp do różnych zamienników moich artykułów.
Wiem ,że robią zakupy ,bo mają do mnie zaufanie, lubią jak się moja" gęba "u nich pojawia, i w razie problemu jest na kogo zwalić czarną robotę .
Myślę ,że na tym polega magnetyzm sprzedaży bezpośredniej, więcej wiary w klienta panowie.

Wracając do tematu ja też kupiłem sobie oponkę w inmoto :hyhy:

:
:) przyszły już komuś oponki? jaki rocznik?

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Niestety jeszcze nie...
Zamówienie złożone 01.02...po telefonie dostałem info na maila, że zostanie wysłane dn. 07.02...(mieli opóźnienie dostawy)
tak więc czekamy...

[ Dodano: Pią 08 Lut, 2013 ]
Ponad tydzień mineło ale...
właśnie dotarły :)
obiecane DOT-y
Przód 1512
Tył 1712

można ich polecać!

:
Dobrze to czytać maciek. Ja też czekam na swoje, mają dotrzeć do 13.02. Nigdzie się nie spieszy więc luz. Ale DOTy z 2012 brzmią dobrze.. :)

Piter30
[Usunięty]
:
Exodus napisał/a:
Dobrze to czytać maciek. Ja też czekam na swoje, mają dotrzeć do 13.02. Nigdzie się nie spieszy więc luz. Ale DOTy z 2012 brzmią dobrze.. :)

Widzę , że nie tylko ja dostałem termin odbioru do 13.02. bo trochę się zdziwiłem że jest tak odległy .
W sumie lepiej poczekać jeśli faktycznie opona będzie młodsza.
Zdecydowałem się a odbiór u nich w punkcie , bo wezmę koło, niech od razu wymienią oponę.

:
Ja stety/niestety nie mam tak blisko do nich więc przyjadą do mnie kurierem.. Poza tym i tak motocykl teraz na zimowaniu kawałek od domu i nie byłoby tak łatwo zabrać koła na wymianę..
Piter30, czekamy i tyle.. :)

:
Ja mam odbior oponek zaplanowany na poludniowej 15 w poniedzialek. Fajny mily DOT :) Jak odbiore to tez sie podziele.

Piter30
[Usunięty]
:
Koledzy, dzisiaj odebrałem swoją przednią oponę DOT u mnie również 1512.
Zirytowałem się tylko że w punkcie odbioru nie zakładają opon motocyklowych :zly:
Na szczęście pojechałem kawałek dalej do Wyrwy i zapłaciłem 30 zł za założenie z wyważeniem. :)

:
Do mnie kurier przyniósł 1512 przód i 1712 tył.. Ładnie jak za taką cenę.. Jedyne co mnie lekko zdziwiło to fakt, że opony były 'zapakowane' w 4 kawałki taśmy klejącej którymi były owinięte żeby nie pojechało każde w swoją stronę.. Ale są całe i zdrowie.. Polecam :)

demot
[Usunięty]
:
A nie było tektury przy tej taśmie? xD

:
Tektura była włożona w 3 miejscach każdej opony w środku..
Chyba po to żeby opona się nie spłaszczyła jak się coś na nią położy.. :D

:
U mnie przod 1412, tyl 1812 obklejone tasma i wstawiona tekturka zeby sie nie plaszczylo. Teraz mam porownanie jak mialem dowalona lysa opone na srodku bieznika z tylu :P (tez promaxx). Porownojac z nowa to niebo, a ziemia. Za to przod jeszcze sie niezle trzymal, ale za taka cene kompletu sie nie zastanawialem dlugo :)

:

DOT


:rotfl:

miziel
[Usunięty]
:
Również zamówiłem :) Zobaczymy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.