VI Zlot
Odpowiedz do tematu

: VI Zlot
http://www.forum.gs500.pl...er=asc&start=30

Kończą się miejsca w domkach więc trzeba się szybko decydować :) Ja się dopisałem do listy, ale mam nadzieję, że jeszcze ktoś do mnie dołączy żebym nie musiał sam podróżować na drugi kraniec Polski :) bo z powrotem to Emka pewnie potowarzyszy ;)

Nie wiem jaki macie do tego stosunek, ale ja po zeszłorocznym Jarocinie na jakiś czas się wyleczyłem ze spania pod namiotem więc zależy mi na domku.

:
sting126, albo dołączycie się do którejś z grup też i warszawskich w tamtą stronę :> i eskorta będzie :D :oczami: :oczami:

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
andum
[Usunięty]
:
Ja mogę startować z warszawy albo z Dęblina więc z lubelskiego :) to możemy się dogadać w tym temacie i jechać razem :)

:
Ale sporo czasu macie jeszcze ;P blizej terminu czyt w polowie maja lepiej :) zoabczycie kto co i jak :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
pewnie sporo wyklaruje się przy piwnych spotkaniach ;)

:
emkags napisał/a:
sting126, albo dołączycie się do którejś z grup też i warszawskich w tamtą stronę :> i eskorta będzie :D :oczami: :oczami:


Jakoś mi umknęło, że w tamtą część Polski to najlepiej przez Stolicę. Ale tak jak mówisz - szczegóły co do trasy to już bliżej wyjazdu, póki co muszą być chętni :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.