Forumowa partyjka w COD 2
Odpowiedz do tematu

:
RedShadow, Dobrze gadasz ;)
Ja bym obstawiał za lanem :) Tylko tu kwestia tego kto czai bazę, aby postawić serwer i ma lepszego neta bo ja ze swoim 2 mega nie poszaleje.

Co do grania to jutro, dziś odpadam ;/ ;/

:
W kolofdjuti nie można ustawić hasła na serw?

:
można jak masz swój

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
Turos
[Usunięty]
:
zalezy ile osob bedzie to mogę spróbować postawić. W csa dawało radę na 6 osob.

:
No dobra, z racji że lepiej będzie chyba grać tylko w forumowym gronie, bo randomowi ludzie stwarzają duże prawdopodobieństwo trollingu i cziterstwa najlepiej będzie postawić wirtualnego lana. Ja zawsze używałem hamachi do tego, ale może ktoś zna jakieś lepsze narzędzie?

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Za 45 min ściągnę klienta i mogę łoić.

Turos
[Usunięty]
:
Nigdy nie korzystałem z Hamachi, słyszałem tylko jak to działa, a można założyć poprostu serwer w grze? z hasłem i tyle ?

:
Turos napisał/a:
Nigdy nie korzystałem z Hamachi, słyszałem tylko jak to działa, a można założyć poprostu serwer w grze? z hasłem i tyle ?


Tworzysz wirtualną sieć LAN, tak jakbyś grał "po kablu".

Turos
[Usunięty]
:
89.72.44.90
spobujcie tego IP odpaliłem serwer ale nie wiem czy da się na na niego wbic

[ Dodano: Nie 30 Wrz, 2012 ]
Jak macie (a jak nie macie to ściągnijcie sobie) Team Speak 3 to wybieracie connect i w adresie serwera wklejacie www.knightonlineworld.pl
potem na dole jest pokoj gs500, hasło do pokoju qwerty
łatwiej będzie się dogadać

:
No cóż, długo walczyliśmy, ale zaraz po tym jak się rozeszliśmy chyba znalazłem rozwiązanie. Jakby ktoś miał chwilę czasu teraz albo jutro do południa to byśmy to przetestowali żeby potem dać konkretną instrukcję na wieczór i może więcej osób by zagrało ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
ja jutro wieczorem mogę napier....ć :D

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Si3Niu
[Usunięty]
:
Też się piszę :)

dte
[Usunięty]
:
Ja niestety dopiero jutro wieczorem mogę pograć :(

:
No spoko, na chwilę obecną na jutro wieczorem sporo osób się deklaruje, tyle że wcześniej będę musiał z kimś przetestować ten sposób który znalazłem.
EDIT: chociaż nie wykluczam że skończy się tym, że wbijemy na jakiś pusty scrackowany serwer, bo ktoś znowu może mieć jak dzisiaj Machu problem z forwardem portu w routerze.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
ja w ogóle to nie wiem o czym piszecie, wiec poproszę instrukcję jak dla debila :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.