WORD Opole
Odpowiedz do tematu

Mjut
[Usunięty]
:
Zdałeś? Gratuluję! Mi w tym tygodniu wysyłają papiery do Wordu. Dziś miałem jazdy na Yamaha XJ 600 - moto dla mnie idealne! Mocy więcej niż GS, jest większe i cięższe. Chyba już wiem co zakupię na wiosnę. ;)

Ps. Zakupiłeś już motocykl?

Nick126
[Usunięty]
:
Tak, zdałem wczoraj.
Tak, kupiłem dzisiaj. (z polecenia kysa275 ;) mam nadzieję, że to zachwalanie nie było bezpodstawne) Póki co, pierwsze ~50km i wrażenia których nie sposób opisać :)

Mjut
[Usunięty]
:
Gratuluję raz jeszcze. ;> Ja czekam na termin egzaminów i powoli kończę jazdy. Swoją drogą, co kupiłeś? :hyhy:

Nick126
[Usunięty]
:
Jak się trochę oswoję i emocje zejdą to wrzucę na forum i zobaczysz GS'a ofkors. ;)

:
No a co miał kupić? gsa :)

VTR1000F
Mjut
[Usunięty]
:
No to gratuluję zakupu! ;> Ja stwierdziłem, że potrzebuję ciut większego moto niż GS i będę szukał dobrej XJoty.

Mjut
[Usunięty]
:
Czy ten GS nie jest przypadkiem błękitny(malowanie 95'/96')? Jeśli tak to dziś mijałem Ciebie po 16 na Kłodnicy.

Nick, czy niedługo mogę liczyć u Ciebie na kilka wskazówek dotyczących egzaminu? Jutro dostaję terminy. :)

:
Mjut napisał/a:
Czy ten GS nie jest przypadkiem błękitny(malowanie 95'/96')?

Nie, jest pomarańczowy :D

VTR1000F
Mjut
[Usunięty]
:
Aww, a już myślałem. Pomarańczowy najbardziej mi się podoba. :P Przez Kłodnice jechał obładowany GS błękitny. W ciągu miesiąca powinienem zdać prawko(myślę optymistycznie) i na przyszły sezon moglibyśmy się gdzieś wybrać. Na szczęście(mam nadzieje) wybiłem sobie z głowy GSa i kupuję niedużo mocniejszego, ale większego sprzęta - XJ.

Nick126
[Usunięty]
:
Jak coś to pisz na PW postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Jak nic mi nie przeszkodzi to zaraz się pochwalę swoją maszyną na forum.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.