Mini wycieczka
Odpowiedz do tematu

:
Alinda może chlopaki wezmą Cię z innego miejsca, np okolice węzła S1 z Dk 94

Alinda
[Usunięty]
:
może i wezmą - tylko z moją orientację jest tak, że ja pewnie wyląduję koło Świnoujścia jak mi zaczną tłumaczyć gdzie mam czekać :P jaka jest ostateczna trasa? z Orlenu gdzie? może faktycznie będę mieć bliżej z Jaw na S1 w str DG..

[ Dodano: Pią 07 Wrz, 2012 ]
Dobra, to mnie najlepiej jakby ktoś wziął z DK94 - zaraz za ślimakiem w Dąbrowie Górniczej po prawej jest jakiś zjazd - uliczka, vis a vis Mikrohuty. Jutro do kogoś będę w razie czego dzwonić :P

:
trasą jest taka tutaj

Feynman
[Usunięty]
:
ja niestety muszę się wykruszyć z 80% trasy: chciałbym w tą sobotę założyć przewód w oplocie(obecny hamuje jak nie powiem co), bo za tydzień jadę pod Gniezno a w tygodniu nie będę miał czasu(egzaminy, sprawy uczelniane cały tydzień), żeby to zrobić, a niestety stoję z czasem tak, że dopiero koło 15-15:30 będę wolny.
Planujecie jakiś dłuższy postój w połowie wycieczki(3/4 ewentualnie) to wtedy może udałoby mi się podjechać, choć z Gliwic musiałbym dymać 100km sam, a nie chce mi się;p Chyba, że po prostu ustawimy się Sosnowiec-Dąbrowa Górnicza jak będziecie kończyć trasę;]

Alinda
[Usunięty]
:
no i niestety - zmiana moich planów...niestety guys nie mogę jutro do Was dołączyć.. sorry i miłego !!

:
OK. Jak można dołączę się do wycieczki.
Proponuję na mnie nie czekać. Trasę zapamiętam i będę "ścigał" (obowiązki rodzinne - nie wiem o której się wyrobię) Wypatrujcie niebieskiej TDM-ki
Jak przeoczę - trąbić, migać światłami

diter
[Usunięty]
:
Panowie i Panie. Jak wyjazd? Nadal aktualny? Bo u mnie pochmurno ale sucho ;-)

:
U mnie jak narazie świeci słońce.

Bobex
[Usunięty]
:
Coś tam ma podobno pokropić około 14, ale później już do wieczora ma być sucho ;)

miziel
[Usunięty]
:
Ja niestety odpadam, praca...

Japon189
[Usunięty]
:
Jak dla mnie wyjazd aktualny.
Było duże zainteresowanie tematem ale z pewnych osób to nas będzie chyba 3.
Ja, diter i pawell12344. k2 może jeszcze dojedzie.
Niewiem co z dembisem.
Pominąłem kogoś?

[ Dodano: Sob 08 Wrz, 2012 ]
No i z tylu chętnych było nas 3 ale i tak było fajnie :)


diter
[Usunięty]
:
Zdążyłem przed deszczem uciec do domu ;-)
Pzdr i do następnego ;-)

:
Szkoda tylko że przywieźliście ze sobą deszcz i trzeba było zmienić trasę.
K2 szukałeś nas?

:
Oczywiście że szukałem.
Dzięki Wam w ogóle wyjąłem moto z garażu .... Podczas wyjazdu (mojego) padało. Oczywiście, zgodnie z moimi przewidywaniami miałem godzinę i czterdzieści minut spóźnienia (z takim czasem przelatywałem obok Orlena). Później trzymałem się wytyczonej przez Was trasy. Na Podzamczu stała nowa Tenera. W Pieskowej Skale zameldowałem się o 16:50. Spotkałem jednego GSa lecącego w przeciwnym kierunku. 17:40 zameldowałem się z powrotem w garażu.
Deszcz miałem tylko podczas wyjazdu z garażu. Na średnicówce było już sucho :)

dembis
[Usunięty]
:
Jak już wiadomo mnie nei było gdyz wybrałem jednak to http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=11180 i powiem że zacna impreza, ale w przyszlym roku koniecznie z noclegiem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.