Nowe regulaminy
Odpowiedz do tematu

:
mocar, dzięki za zwrócenie uwagi, poprawiłem w głównym regulaminie, tu w projekcie już zostawię jak jest

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Wiem, że nowy regulamin już wszedł w życie, ale proponowałbym jego drobną korektę. Mianowicie chodzi mi o to by w "Powitalni" w nazwie tematu obok nicka autor wpisywal miejscowosc/region, z ktorego pochodzi. W ten sposób łatwiej byłoby namierzyć nowych użytkowników z okolicy.

mocar
[Usunięty]
:
Czemu nie.. tyle że wtedy to już każdy tytuł nowego tematu w Powitalni byłby do poprawy jak już z samym nickiem są problemy :P

:
I pesel jeszcze w tytule.

:
Cytat:
I pesel jeszcze w tytule.

A dla naszych Pań propnuję dołączać numer miseczki :D

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Numer miseczki to mało, wszystkie wymiary muszą być :D

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Przykładowy tytuł mógłby wyglądać tak:

Anna - Pcim Dolny - 8605021402 - miseczka C - 90-60-90 - w związku - hetero

Jak nie to do kosza

:
Widzę, że się Wam pomysł nie podoba :)

Szkoda, uważam że byłby bardziej funkcjonalny aniżeli wstawienie w tytuł tematu nicka skoro i tak kolumnę dalej widać kto go zakłada.

:
Ten pomysl z gory zaklada ze bedziesz ignorowal uzytkownikow ktorzy zarejestrowali sie z innego wojewodztwa :>

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Sting tak już na serio to nie wiem po co to ma służyć. Jak chcesz zobaczyć kto jest w Twojej okolicy możesz użyć mapy, jak to nie zadziała to możesz wejść w profil albo zobaczyć pod avatarem. Jeżeli i tam nie ma to może ktoś po prostu nie chce zdradzać swojego miejsca zamieszkania.

:
Dodatkowo dopowiem, że teraz wypełniając rejestracje obligatoryjnie należy wybrać z rozwijalnej listy region i na jego podstawie są dodawani ludkowie do regionów, więc wystarczy sobie pocisnąć np. http://www.forum.gs500.pl/groupcp.php?g=695 aby się dowiedzieć, kto jest z twoich okolic.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Dodatkowo dopowiem, że teraz wypełniając rejestracje obligatoryjnie należy wybrać z rozwijalnej listy region i na jego podstawie są dodawani ludkowie do regionów


Nie uważasz, że to trochę zmuszanie ludzi do podawania informacji o sobie których nie każdy może chcieć ujawniać? Nie każdy musi mieć parcie na spotykanie się i latanie wspólnie a może np się sporo udzielać w dziale mechanika.

:
Machu a czy jak podam MAZOWIECKIE to wiesz czy jestem z Warszawy, Radomia, Siedlec, Żyrardowa, czy jeszcze jakiegoś innego Ciechanowa no proszę cię, a rejestracja na mapie ani podanie miejscowości nie jest wymagane.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Źle zrozumiałem zatem, myślałem że chodzi o miasto. A czy ktoś jest z Pcimcia Dolnego to czasem widać po pierwszym poście :hyhy:

:
danny napisał/a:
Ten pomysl z gory zaklada ze bedziesz ignorowal uzytkownikow ktorzy zarejestrowali sie z innego wojewodztwa


Forum jest otwarte i jego ideą jest dyskusja ze wszystkimi użytkownikami także nie o ignorowanie kogokolwiek tutaj chodzi.

studi napisał/a:
Dodatkowo dopowiem, że teraz wypełniając rejestracje obligatoryjnie należy wybrać z rozwijalnej listy region


I jeśli jest taki obowiązek to w zasadzie wyczerpuje mój postulat. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.