Bagaz - gdzie to wszystko upchac?
Odpowiedz do tematu

:
Zarzuć jak wyglądają te maty? Bo coś takiego musze sobie do moto sprawić albo obkleić folią, ale nie chcę przecież baku i zadupka obklejać folką carbonową, bo to wieś... Eh.

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Napisałem matę :P Czyli to ta mata która jest na siedzeniu i mocuje ze sobą sakwy :) A między sakwy a plastiki to ja wkładałem taką folię gąbkową i było okej. A u mnie bak i tak zniszczony ,więc pod tanka nic nie daje ,a o dziwo przez niego jeszcze żadnej rysy nie ma ,a sporo z nim jeżdżę ;)

:
Piotras, pod tankbaga możesz nakleić przezroczystą folię. Na zadupek polecam folie bombelkową - świetne rozwiązanie, szybki montaż i demontaż ;)

Mary Lou
[Usunięty]
:
Irys dokładnie takie sakwy Oxford chciałam kupić:D teraz się na pewno zdecyduje.

:
Chyba na forum większość osób tych właśnie używa i poleca ;)

Dzięki Irysku, o coś takiego mi chodziło, no nic, musze zainwestować w taką folię przed następną podróżą :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras_5 napisał/a:
Chyba na forum większość osób tych właśnie używa i poleca ;)

Dzięki Irysku, o coś takiego mi chodziło, no nic, musze zainwestować w taką folię przed następną podróżą :P


Piotrek jak się ładnie do mnie uśmiechniesz to załatwię Ci ile będziesz chciał. U nas w tą folię pakowane są kraty do samochodów :)

:
Przecież ja się zawsze uśmiecham :P Jak da radę skombinuj mi jakiś mały rulonik ; )

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Używał ktoś tego przy jeździe z pasażerem? Da radę zamontować do GS-a wałek bez stelaża (oczywiście przy jeździe z pasażerem)?

:
Nie używałem, ale raczej tego nie widzę. Po prostu nie ma gdzie tego położyć, żeby została sensowna ilość miejsca na kanapie dla 2 osób.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Mam taki zestaw (na GSie nie używałem). Kempes ma rację. Jeśli pasażer to tylko sakwy dasz radę zamontować.

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
Dalo rade zamontowac :) zrobilem foty - po poludniu wrzuce :)

:


Podstawę od sakw położyłem na uchwycie dla pasażera i częściowo na zadupku. Na tym zdjęciu boczne sakwy jeszcze "wiszą" na kierunkach.





Po zamocowaniu wałka (dwoma klipsami do podstawy, dwoma do bocznych sakw oraz pajączkiem od uchwytu wałka do ucwytu bagażowego) sakwy delikatnie się podniosły. Nie na tyle jednak żeby nie "wisiały" na kierunkach. Niezbędne okazało się dodatkowe połączenie i ściśnięcie paskami sakw bocznych z wałkiem, który stał bardzo stabilnie.

Niestety po 100 km jedna z sakw się lekko obluzowała i oparła na tłumiku. Zbyt słabo ściągnęliśmy dwa z pasków, przez co sakwa opadła. Zamocowaliśmy mocniej i przez następne 300 km, jak i 400 km powrotne wszystko super się trzymało :)

Ogólnie - przejechaliśmy ok. 800 km, było wygodnie (na ile to możliwe w dwie osoby na GS-ie), w zasadzie nie czuliśmy, że mamy mniej miejsca. Dodatkowo - pasażerka raczej drobnej budowy ciała, no i sakwy boczne nie wyładowane po brzegi, raczej dość lekko obciążone, myślę, że maksymalnie po 2-2,5 kg. Przy prękościach 110-120 km/h po korekcie mocowania nic się nie działo i podróżowało się super :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.