wyjazd na V zlot
Odpowiedz do tematu

: wyjazd na V zlot
widzę że nie macie tu tematu na temat wyjazdu więc zakładam i pytam. ile osób z waszego województwa ma plan jechać? którędy? jakie mniej więcej godziny wyjazdu? my z zach-pom mamy w planach trasę przez wałcz, dalej malbork, elbląg, ostróda, olsztyn i dalej do wilkas (taka wstępna trasa). chętnie byśmy się na trasie dołączyli do jakiejś ekipy żeby raźniej się jechało.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z moimi planami (pogoda dopisze, i waha nie podrożeje) to w piątek 8 czerwca ja z gdańska będę jechał do Giżycka z tym że lecę przez Frombork kieruję się wzdłuż granicy Polskiej. W Gdańsku będę już 6czerwca, mam w planach zwiedzić trójmiasto i Hell zaliczyć. Jak ktoś jest chętny dołączyć do mnie to zapraszam w innym przypadku jadę sam.

W razie czego gdyby ktoś chciał polatać w okolicach Gdańska i pokazać mi piękne zakątki tego miasta to łapać mnie pod telem: 515 588 907 gdyż na zlot już wyjeżdżam 4 czerwca. :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.