ktos chetny na mala wycieczke???z giza i okolic
Odpowiedz do tematu

kazik
[Usunięty]
:
wsumie to mnie chodzilo o ten weekend:)no ale mozna pozniej sie ustawic:)

:
Jak dla mnie to jeszcze za wcześnie na latanie. Nie chodzi mi o temperaturę, ale o tony piasku na "drogach" i kratery (bo dziurami tego nazwać już nie można)... :/

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
dawo16b
[Usunięty]
:
Kempes dobrze napisane "kratery" co wywaliło w niektórych miejscach to szok, koło można urwać w aucie jak nic, a co dopiero na moto się może stać...

kazik
[Usunięty]
:
kempes racja kraterow to nie brakuje:( runda poza miasto jest lepsza niz siedzenie w garazu i gapienie sie na maszyne:)))) nie ma bicia w sobote wyciagam maszyne i dzida jezeli nie bedzie padalo

nospoon
[Usunięty]
:
Padało nie będzie, ale nastaw się na temperatury w okolicach i poniżej 0*.

kazik
[Usunięty]
:
dzieki ale chyba dzis jest w miare miare na jazde:)

:
Ja dzisiaj nie wytrzymałem "warczenia" innych motongów za oknem i też odpaliłem suze. Niestety temp. +2 stopnie nie pozwoliła na długą jazdę, ale pierwsze kilometry w nowym sezonie nawinięte. :D :D

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
kazik
[Usunięty]
:
pany w sobote cos sie nakrecilem na jazde i strzelilem przez caly dzien 160 km w nowym sezonie wiec niezly rezultat szkoda ze was nie bylo:P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.