potrzebny zuzyty olej
Odpowiedz do tematu

: potrzebny zużyty olej
tak jak w temacie. jestem w trakcie remontu Suzuki GSX 600 F i potrzebuję wlać jakiś olej do silnika żeby spróbować go odpalić. niestety stary olej wypłynął na przyczepkę podczas transportu przez dziurę w lewej pokrywie silnika. do samych testów szkoda mi wlewać nowiuteńki olej. z GS zlałem trochę ponad 2l a potrzebuję jeszcze 2l. czy któryś z kolegów ze Szczecina ma może na zbyciu trochę starego oleju?

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Nie możesz dolać jakiegoś tańszego oleju z orlenu? Skoro chodzi tylko o próbne odpalenie to wystarczy. IMHO lepszy tani świeży olej niż jakieś zlewki.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
nawet na tani olej wydam pewnie koło 80zł. a jeśli ma służyć tylko do tego żeby zobaczyć czy silnik o ogóle działa a później będzie wymieniony na lepszy olej razem z nowym filtrem to szkoda mi kasy na taki wydatek (no i szczerze mówiąc to po kupnie nie mam kasy na takie chwilowe wydatki)

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
AdamSsS
[Usunięty]
:
Jak tak bardzo potrzeba ci tego oleju to podjedź na byle jaki auto złom i powiedz o co ci chodzi , od razu ci dadzą . Zwykle muszą płacić za utylizacje a tak to te 2 czy 3 litry im nie zrobi różnicy .

Troszkę chęci :)

nospoon
[Usunięty]
:
Ewentualnie jakikolwiek warsztat samochodowy. W wielu warsztatach opalają starym olejem zlanym z samochodów piece olejowe, więc powinni go trochę mieć.

:
dopiero co był na forum poruszany temat oleju. do silnika od moto nie wlewamy oleju samochodowego.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
AdamSsS
[Usunięty]
:
Wiem że nie wlewamy , nie mówiłeś że chcesz nim jeździć tylko że odpalić a to że to będzei motocyklowy czy samochodowy to już jeden piernik .

Jak tak bardzo chcesz motocyklowy to w moim poście zamiast auto złomu wpisz sibie serwis motocyklowy . Tam też mają zużyty olej tym bardziej teraz przy rozpoczęciu sezonu .

:
jutro sprawdze jak sie ma moj zuzyty olej bo wiem ze zlałem do wiadereczka ale nie pamietam gdzie go postawilem, bo jak na dworze to bedzie z deszczówką :p dam znac :)

:
temat już nie aktualny. Suza odpalona :) można zamknąć temat.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.