Projekty na koszulki '2012
Odpowiedz do tematu

keise91
[Usunięty]
:
Ile razy mam pisać ze to nie jest żaden projekt tylko POMYSŁ ! projekt mogę zrobić w profesjonalnym programie do robienia takich rzeczy. Jest masakra bo nie chciało mi się robić tego w programie, skoro i tak uważacie, że to kicha. Za POMYSŁ dostaje mi się, że się nie znam, że amatorka etc... Dobrze, że nie marnowałem na to czasu w programie(nie mylić z "jakiś corel" -.-). W takim razie będę biernie czekał, aż ktoś zaproponuje coś co każdemu się przypodoba, broń Boże nie wciskam wam mojego pomysłu. To był tylko luźny pomysł, ale mam wrażenie, że już zaczynam się powtarzać.

:
Krt napisał/a:
Poza tym nie wiem czy jest w ogóle sens ruszać z kolejną edycją jakichkolwiek koszulek. W sumie niedawno poprzychodziły t-shirt'y z ostatniej edycji. I już nie chodzi o koszta, co oto,że na razie nie odczuwam mentalnej potrzeby posiadania następnej dzianiny.


popieram. akcja koszulkowa dopiero co sie 'zakonczyla' ale to nie znaczy ze mozna luzno rozmawiac o kolejnej edycji. keise91 spoko ze chcialo Ci sie zabrac ale chyba nie tedy droga z tymi polo koszulkami

lepiej skupic sie na chwile obecna np na kalendarzu choc juz wlasciwie 1 miesiac wypadl...

najlepiej to kupujcie naklejki forumowe :D

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Bodzio jaka propaganda :PPPPPPPPPP ??

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
emkags napisał/a:
Bodzio jaka propaganda :PPPPPPPPPP ??


musze sie jakos ich pozbyc ;) predzej nie zrobie kolejnej edycji

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Jesli chodzi o wykonawce to polecam: firmę.

Tylko sie nie przestraszcie jak wejdziecie na strone :) cenowo - na dzis przy 50 sztukach koszulek polo z wyszywanym logo (gramatura materialu 220) ok. 35 zł. Koszulki sa super - sam ma dwie, szyja bardzo szybko.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.