prosze o pomoc
Odpowiedz do tematu

: prosze o pomoc
Witam Wszystkich
Jestem w nietypowej sytuacji i liczę na Waszą pomoc.
Część użytkowników może pamięta jak ok 2 lata temu kupiłem sprzęt poprzez Nasze Forum od użytkownika 89kubul tj. Kuby Sierpińskiego zamieszkałego w Toruniu. Chciałem przerejestrować motocykl i oczywiście mam problem w urzędzie dlatego potrzebuje się skontaktować z Kubą. To co udało mi się ustalić do tej pory to jego numer telefonu którym się posługiwał w 2009 roku tj 516 729 668. Niestety teraz telefon milczy. Stąd moja prośba szczególnie w kierunku użytkowników z województwa kujawsko-pomorskiego . Czy nie znacie może Kuby ? Nie macie jakiegoś kontaktu ? Ewentualnie czy nikt z Torunia nie mieszka w okolicy ul. Kosynierów Kościuszkowskich aby móc tam podejść i zapytać o Kubę ? Bardzo proszę o pomoc. Ja jestem z województwa śląskiego więc wyprawa do Torunia na chwilę obecną jest mi trochę nie po drodze.

Kontakt do mnie to : 798 948 200

:
do torunia mi nie po drodze ale na mapce forumowej znajdziesz dwoch uzytkownikow z tego miasta - sprobuj sie z nimi skontaktowac

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Wysłałem ci na PW email zapisany w profilu, może tą drogą

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Dzięki studi już posłałem mu maila rano . Pozostaje tylko czekać. Aczkolwiek wiem że chłopak śmigał z kimś z Torunia więc pewnie przez te osoby poszłoby szybciej. Patrzałem już na grupy z kujawsko-pomorskiego ale oczywiście nikt z Torunia nie zamieścił swojego numeru telefonu.

Lukasz18
[Usunięty]
:
Witam!
Ja jestem z okolic Torunia, aczkolwiek jestem na forum od nie dawna i nie kojarzę Kuby.

A próbowałeś może przez nk lub facebooka ? Może dziwny sposób ale może się uda.

:
Tak próbowałem ale niestety nie ma go na tych portalach.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.