Akumulator - zakup
Odpowiedz do tematu

T3kA
[Usunięty]
:
ja mam w swoim aku żelowy firmy Poweroad YTX12-BS

śmiga bez problemu, jak były mrozy -10 to go wykreciłem po paru dniach bo nie chciałem zeby siadł, podpiłąłem do ładowania (specjalna ladowarka) i po 1min sie wyłączyła i przeszła w stan doładowywania wiec jestem z aku bardzo zadowolony. Jak ostatnio zrobiło sie ciepło wstawiłem go, odpalałem suze bez problemu. Teraz w nocy sa znow ujemne temp. i bylem dzis go odpalic - bez zadnego problemu od p[ierwszego nacisniecia nawet pri odziwo nie musiałem dawać.

PS aku żelowe wytrzymuiją jakwidać ujemne temp, ale wyczytałem ze to skraca ich zywotność bardzo..., ciekawy jestem tez tego co breżniew mówi o nap. ładowania.... bo bardzo zastanawiające to... - napewno coś poczytam jeszcze. Na dzień dzisiejszy wszystko OK i bardzo polecam made in CHINA ale po sezonie i połowie zimy jest OK!

:
Witam i z góry przepraszam, ze odkopuję temat, ale moje pytanie jest następujące:

Muszę kupić nowy aku bo stary to już totalny szmelc. Co proponujecie? Od razu fajnie by było z linkiem do sklepu / allegro czy gdzieś, gdzie go moge dostać (patrzcie Poznań).

Liczę na szybką pomoc ;)
Pozdrawiam!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Ja kupowalem w libert motors w poznanu :P , poprostu z oznaczeniami takimi jaki ma gs;p
i chodzi juz jeden sezon bez problemu :] plynu przez zime prawie wogole nie ubylo

:
toretto wbij na gg i sie do mnie odezwijta, pozdro :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Bieniek
[Usunięty]
:
http://www.ekocell.pl/?47...tocyklowy-yuasa

:
Ale to nie jest akumulator do GS'a.

Prędzej ten: http://www.sklepcentra.pl...0lb2-p-113.html

Ja mam JMT z larssona i działa normalnie, rozruch normalny, prąd trzyma itp. kosztował 100 zł.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
a jakiś link do tego twojego aku Tmi?
Dzięki za odzew :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
W larssonie masz do wyboru:

na VARTĘ mają obecnie promocje i kosztuje ~90 PLN, osobiście preferuję YUASE lub VARTĘ, JTM to taka bezbrandówka i pochodzi zapewne bez problemu 2-3 lat ale nie więcej, YUASA w moim moto ma już 5 sezon (kupiona jeszcze przez poprzedniego właściciela) i nic jej nie rusza.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
mozesz cos powiedzieć o tej VARCIE? Bo jednak 50 zł różnicy to sporo ;)
I możesz coś jeszcze napisać Varta / Yuasa?
Czy można przyoszczędzić, czy dać spokój i kupić Yuasę? hm?

Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
djmauro
[Usunięty]
:
Polecam Vartę, mam ją 3 lata, a moto używam raczej okazjonalnie, na zimę akumulator do domu wstawiam i jak na razie nie ma problemów, jak nie jeżdżę dłużej to odpala bez doładowania.

Denver
[Usunięty]
:
halomoto chyba jest z Poznania http://www.halomoto.pl/in..._OBSLUGOWY.html
i mówił mi kumpel, że można za darmo wymienić towar z przesyłką na ich koszt jak coś nie pasuje i zwrócić towar do 100 dni... ale nie wiem jakie opinie zbierają akumulatory Unibat :P

:
hmmm może ktoś coś powiedzieć o tych aku? ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Varta / Yuasa?.

Yuasa to bardzo dobre akumulatory, Varta podobno też.

Wg mnie nie warto dopłacać 50 zł do Yuasy, nawet jeśli masz zamiar jeździć GS'em jeszcze z 5 lat (w co wątpię).

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Zauważ, że standardowa cena tej Varty to ~230PLN więc jeśli jest w promocji za ~90PLN to brać i spier***ać i nie patrzeć się na jakieś chińczyki niewiadomego pochodzenia.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
JTM aku żelowe -> http://www.larsson.pl/ind...OA==&bid=109880 taki mam od niedawna :) i świetnie się sprawuje, polecam

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.