cieknie z lewego dekla......
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

mesjonarz
[Usunięty]
: cieknie z lewego dekla......
Witam. 3dni temu kupiłem GS-ika i zauważyłem że jak dobrze on się nagrzeje z pod lewego dekla leci olej. Może ktoś wie jaka uszczelka tam idzie, co się znajduje w tym dekielku?Mam jeszcze jeden problem, podczas transportu na ok niecałą godzinkę kranik ustawiony był w pozycji PRI. Jakie mogą być tego skutki? Proszę o fachowe rady...

huh
[Usunięty]
:
Do wymiany masz 1 z 3 lub 3 uszczelniacze- na walku zdawczym, na zmieniaczu biegow i przy popychaczu sprzegla. Ten temat juz byl na forum, poszukaj;] Jesli PRI bylo ustawione to nalalo ci sie benzy do cylindrow a stamtad poszlo w do oleju, ALe skoro gs dopiero kupiony to olej i tak lepiej wymien bo nie wiadomo ile ktos na nim jezdzil.

mesjonarz
[Usunięty]
:
A te 3 uszczelniacze są wewnątrz obudowy prawda? a tu ewidentnie widać jak cieknie z łączenia tego dekla...jaka tam idzie uszczelka??

Patryk89
[Usunięty]
:
Nie wiadomo czy tak od razu wlało się paliwo do oleju jeśli kranik był w pozycji PRI. To nie jest tak, że ustawisz w tej pozycji kranik i już koniec, olej do wymiany i w ogóle dupa blada. Trzeba sprawdzić, czy stan oleju się nie zwiększył i czy czuć w nim benzynę.

mesjonarz
[Usunięty]
:
Zastanawia mnie czy tam gdzie cieknie to tylko ta uszczelka od dekla czy coś tam jescze jest nie tak....ehh.. A przy okazji jaki olej polecacie??

:
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=1121

pozdrawiam- Juli(an)
:
mesjonarz napisał/a:
A przy okazji jaki olej polecacie

motocyklowy :/

pozdrawiam- Juli(an)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.