.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

kujawsko-pomorskie (C) - BDserwis Bydgoszcz i mój GS NIE POLECAM

Trojan - Pią 09 Mar, 2012
Temat postu: BDserwis Bydgoszcz i mój GS NIE POLECAM
BDserwis

Jeden z porzadniejszych serwisow motocykloweych w bydgoszczy prowadzonych przez mechanika motocykliste. Czy aby napewno?
Napewno nie dla mnie po odebraniu z tamtąd motoru.

Z okazji zbliżającego się sezonu i pierwszych ciepłych dni wyciągnąłem motor z garażu w celu nabijania km.
Po pierwszych trasach stwierdziłem że przydało by się zrobić zaworki i wyregulować gaźniki,
więc zacząłem szukać w necie mechaników z bydgoszczy.
Jednym z serwisów do których dzwoniłem o usługi był BDserwis, miało być zrobione dobrze, tanio i szybko, więc postanowiłem
powierzyć im moje kochane Suzuki.
Sobota> Gdy przyjechałem motorem na miejsce i zobaczyłem gdzie będą wykonywane prace na nim to z lekka się wystraszyłem, ale Pan
B******* zapewniał że wszystko będzie OK, żebym się nie martwił.
No to pomyślałem że znowu panikuje i że motocyklista przecież mi szamba nie odpierdoli.
Poniedziłek> dostałem sms w którym Pan B******* napisał że motor jest rozebrany, ale robota się przeciągnie o 2dni
bo musiał wyjechać, a robocizna będzie kosztować 260zł.
Środa> dostałem sms że przyszła płytka zaworowa do wymiany i że jutro będzie motor do odbioru. < no to się ucieszyłem że maszyna gotowa,
odbiore i sobie pośmigam.
Czwartek> kolejny sms że jednak Pan B******* nie obrobi się z materiałem i umówimy się na piątek a cena za wszystko to 290zł.
Piątek> sms że mam wpadać o 15. < W takim razie ja już cały w skwronkach że rakieta do odbioru zaraz ją wytestuje ;>
Wsiadamy w samochód i dzida do BDserwis-u.

Gdy przyjechałem na miejce maszyna już odpalona, Pan który oddawał mi motor wspomniał że będe musiał sobie SAM
podregulować gaźniki na ciepłym silniku bo oni przez tydzień nie mogli tego zrobić...
Motor taki upierdolony, że jeszcze go takiego nie widziałem ;/
Oglądam całość czy wszystko OK, a tu zauważam że Pan mechanik niespodzianki mi przygotował jak np.
porysowany bak i bardzo głęboko porysowany lewy plastik - nikt nie ma pojęcia jak się wkurwiłem jak to zobaczyłem!!!
Ale to nie wszystko bo najlepsze zostawił mi na koniec :)))
Pojechałem się przejechać no i tu dopiero wyskoczyły haczyki!!
Po pierwsze wgl nie trzyma obrotów.
Po drugie strzela i przygasa.
Po trzecie przy skrecie kierownicy wkręca się na obroty (zaklinowana gdzieś linka gazu)

Nosz kurwaa!! To jest serwis czy co??

Chyba każdy się domyśla jaka była moja reakcja gdy dotarło do mnie w jakim stanie jest moja kochana Suzi.
No k... bez jaj!! Po co się oddaje motor do serwisu?? Po to żeby odebrać go w lepszym stanie niż się go zostawiło tak??
No rzczej tak!! Szkoda tylko że ja dziś odebrałem zwłoki a nie motor ;/

A najlepsze jest to że gdy oddawałem motor wszystko było sprawne!! Dałem go tylko po to żeby polepszyć
jego stan i mieć spokojne sumienie że jeżdżę igiełką i nic mi nie padnie w trasie.
W tej chwili jestem pewien że jakbym wyjechał na trasę to na pewno bym z niej nie wrócił na kołach,
chyba że pchając motor. ;/

BD serwis za swoją usługę policzył mi 290zł po czym Pan który oddawał mi motor zszedł do 250zł "za te ryski".
Myśle że każdy z czytających to osób nie chciałby oddać motoru do serwisu i odebrać go ujebanego,
porysowanego i rozregulowanego za co jeszcze miałby zapłacić 250zł

Także podsumowując polecam BDSERWIS !! !
Oddaj im swój motor w całości a otrzymasz go w kartonie ;))

Wielkie dzięki za przeczytanie moich wypocin ;) Pozdrawiam T*****

czajnaliarek - Pią 09 Mar, 2012

Omijać szerokim łukiem BD serwis bo to jakaś kpina... :kwasny: Miejmy nadzieje, że następny seris okaże się być w porządku. ;)
panbodzio - Sob 10 Mar, 2012

choc sam nie serwisowalem w BDserwis to nie slyszalem ze komus sprzet po ich zabiegach nie trybi. az do teraz :kwasny:

Bartecki sie nie popisal, tymbardziej ze mechanicznie skopal i jeszcze motocykl porysowal - ewidenty brak profesjonalizmu :zly:

Trojan jak wczesniej pisalem serwis albo motodream albo masakra.

romanS - Nie 11 Mar, 2012

swojego serwisowałem w Toruniu u autoryzowanego (WILMAT), mechanicznie bez zarzutu zwłaszcza taki blond mechanik, który się ściga zawodowo ustawiał GS-a perfekcyjnie. Chociaż kiedyś mi umyli sprzęta tak że do dziasiaj są zacieki na silniku ale nie ściemniali i odpowiednio "podeszli" do tematu bym był z usługi zadowolony...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group