.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

N - ktos chetny na mala wycieczke???z giza i okolic

kazik - Wto 28 Lut, 2012
Temat postu: ktos chetny na mala wycieczke???z giza i okolic
witam jak w temacie czy jest ktos chetny zeby pojezdzic w weeken???zapraszam czekam na propozycje
Przemask3n - Wto 28 Lut, 2012

witam jestem z okolic Kętrzyna jak pogoda dopisze można się gdzieś spotkać jak coś pisz PW.
kazik - Wto 28 Lut, 2012

ej no ludzie w sen zimowy pozapadaliscie??
kempes - Wto 28 Lut, 2012

Raczej chodzi o to, że z W-M jest na forum tylko kilka osób.
kazik - Wto 28 Lut, 2012

no to lekka lipka:(( ale te pare osob moglo by cos pomyslec jak pogoda by na to pozwolila fajnie by bylo w pare sprzetow wybrac sie na niewielka przejazdzke :)zawsze to weselej:)

[ Dodano: Wto 28 Lut, 2012 ]
no ale dobrze ze cos Przemask3n pomyslal ze mozna by bylo sie ustawic:)

Kowalgs - Wto 28 Lut, 2012

no ja oczywiscie tez jestem jak najbardziej za;p no ale ta pogoda trochę w kratke a ja juz mialem przez to niemily incydent w zwiazku z czym stracilem klamke sprzegla (na szczescie nic wiecej);p ale jesli sie ociepli to nic innego jak tylko bede czekal na sygnal:D
kazik - Sro 29 Lut, 2012

no i sie cos juz dzieje::))))) Kowalgs a skad ty jestes???tzn.czy ta miejscowosc to w-m??
Borek - Sro 29 Lut, 2012

Kowal mieszka niedaleko mnie, ale my mamy do Giżycka ze 150 klocków.
kazik - Sro 29 Lut, 2012

no to troche jest :kwasny:
nospoon - Sro 29 Lut, 2012

Ja to bym bardzo chętnie pośmigał, ale Suzi stoi w garażu rozebrana i nie mam czasu się nią zająć bo mam obronę na głowie. Także przynajmniej do końca marca jestem udupiony :/
Kowalgs - Sro 29 Lut, 2012

jestem z woj. warm.-mazur. hmm no a co do kilometrów to moze nie jest az taka tragedia w koncu gs to nie tzw. "smok" jesli chodzi o spalanie 150 km to w sumie dla niego nic:p no ale samemu tez sie nie wybiore, borek jesli bedziesz mial chec sie wybrac to daj znac. Chociaz i tak trzeba bedzie poczekac na naprawde sprzyjajaca pogode
Borek - Sro 29 Lut, 2012

No ja jestem tylko w weekendy, ale jak coś to pisz do mnie, raczej będę chętny polatać ;)
Kowalgs - Sro 29 Lut, 2012

jasna sprawa :D
kazik - Czw 01 Mar, 2012

no to jak jakies propozycje ustawki?co do miejsca i godziny :)
kempes - Czw 01 Mar, 2012

Jakby co to ja też jestem chętny. Oby tylko termin mi pasował :) Chociaż myślę, że jeszcze ze 2 tygodnie minął zanim da się jeździć.
kazik - Czw 01 Mar, 2012

wsumie to mnie chodzilo o ten weekend:)no ale mozna pozniej sie ustawic:)
kempes - Pią 02 Mar, 2012

Jak dla mnie to jeszcze za wcześnie na latanie. Nie chodzi mi o temperaturę, ale o tony piasku na "drogach" i kratery (bo dziurami tego nazwać już nie można)... :/
dawo16b - Pią 02 Mar, 2012

Kempes dobrze napisane "kratery" co wywaliło w niektórych miejscach to szok, koło można urwać w aucie jak nic, a co dopiero na moto się może stać...
kazik - Pią 02 Mar, 2012

kempes racja kraterow to nie brakuje:( runda poza miasto jest lepsza niz siedzenie w garazu i gapienie sie na maszyne:)))) nie ma bicia w sobote wyciagam maszyne i dzida jezeli nie bedzie padalo
nospoon - Sob 03 Mar, 2012

Padało nie będzie, ale nastaw się na temperatury w okolicach i poniżej 0*.
kazik - Sob 03 Mar, 2012

dzieki ale chyba dzis jest w miare miare na jazde:)
kempes - Nie 04 Mar, 2012

Ja dzisiaj nie wytrzymałem "warczenia" innych motongów za oknem i też odpaliłem suze. Niestety temp. +2 stopnie nie pozwoliła na długą jazdę, ale pierwsze kilometry w nowym sezonie nawinięte. :D :D
kazik - Pon 05 Mar, 2012

pany w sobote cos sie nakrecilem na jazde i strzelilem przez caly dzien 160 km w nowym sezonie wiec niezly rezultat szkoda ze was nie bylo:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group