.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

zachodniopomorskie (Z) - potrzebny zużyty olej

ziomek4000 - Pią 24 Lut, 2012
Temat postu: potrzebny zużyty olej
tak jak w temacie. jestem w trakcie remontu Suzuki GSX 600 F i potrzebuję wlać jakiś olej do silnika żeby spróbować go odpalić. niestety stary olej wypłynął na przyczepkę podczas transportu przez dziurę w lewej pokrywie silnika. do samych testów szkoda mi wlewać nowiuteńki olej. z GS zlałem trochę ponad 2l a potrzebuję jeszcze 2l. czy któryś z kolegów ze Szczecina ma może na zbyciu trochę starego oleju?
kempes - Sob 25 Lut, 2012

Nie możesz dolać jakiegoś tańszego oleju z orlenu? Skoro chodzi tylko o próbne odpalenie to wystarczy. IMHO lepszy tani świeży olej niż jakieś zlewki.
ziomek4000 - Sob 25 Lut, 2012

nawet na tani olej wydam pewnie koło 80zł. a jeśli ma służyć tylko do tego żeby zobaczyć czy silnik o ogóle działa a później będzie wymieniony na lepszy olej razem z nowym filtrem to szkoda mi kasy na taki wydatek (no i szczerze mówiąc to po kupnie nie mam kasy na takie chwilowe wydatki)
AdamSsS - Nie 26 Lut, 2012

Jak tak bardzo potrzeba ci tego oleju to podjedź na byle jaki auto złom i powiedz o co ci chodzi , od razu ci dadzą . Zwykle muszą płacić za utylizacje a tak to te 2 czy 3 litry im nie zrobi różnicy .

Troszkę chęci :)

nospoon - Nie 26 Lut, 2012

Ewentualnie jakikolwiek warsztat samochodowy. W wielu warsztatach opalają starym olejem zlanym z samochodów piece olejowe, więc powinni go trochę mieć.
ziomek4000 - Nie 26 Lut, 2012

dopiero co był na forum poruszany temat oleju. do silnika od moto nie wlewamy oleju samochodowego.
AdamSsS - Nie 26 Lut, 2012

Wiem że nie wlewamy , nie mówiłeś że chcesz nim jeździć tylko że odpalić a to że to będzei motocyklowy czy samochodowy to już jeden piernik .

Jak tak bardzo chcesz motocyklowy to w moim poście zamiast auto złomu wpisz sibie serwis motocyklowy . Tam też mają zużyty olej tym bardziej teraz przy rozpoczęciu sezonu .

muminek - Czw 01 Mar, 2012

jutro sprawdze jak sie ma moj zuzyty olej bo wiem ze zlałem do wiadereczka ale nie pamietam gdzie go postawilem, bo jak na dworze to bedzie z deszczówką :p dam znac :)
ziomek4000 - Nie 04 Mar, 2012

temat już nie aktualny. Suza odpalona :) można zamknąć temat.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group