.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Projekty na koszulki '2012

keise91 - Nie 29 Sty, 2012
Temat postu: Projekty na koszulki '2012
Jest to wstępny projekt, jakby ktoś chciał koszulkę i mu się podobał pomysł to zrobię to w formie "do drukarni" na glanc. Chodzi mi o to czy podoba się wam pomysł koszulek na styl piłkarski i czy jest sens się bawić w grafiki :p Może ktoś popiszę się własną inwencją, to będzie to na pewno mile widziane.

Irys - Nie 29 Sty, 2012

IMO, koszulki forumowe nie powinny w jakiś specjalny sposób zmieniać "grafiki". Bo to powoduje, że nawet użytkownicy sprzed 2 lat, mają podobne koszulki do tych "aktualnych" i dzięki temu są rozpoznawalni.

Natomiast co do samego projektu: logo na brzuchu koszulki jest kiepskie i mało widoczne (szczególnie że trafia idealnie pod biust kobitek :hyhy: ). Logo na tyłku też jest kiepskim pomysłem.
No i numer: na jakiej zasadzie będzie nadawany? Samowolka?

Koszt takiej koszulki (polo dobrej jakości), z taką ilością grafiki (sitodrukiem?) wyniesie pewnie koło 50 zł? Ale to już musiałby jakiś specjalista powiedzieć. Może BaHa mogłaby coś wymyślić? :)

studi - Nie 29 Sty, 2012

Irys napisał/a:
No i numer: na jakiej zasadzie będzie nadawany? Samowolka?

ID usera z forum, tylko co z koszulkami dla plecaczków?

Irys - Nie 29 Sty, 2012

studi napisał/a:
ID usera z forum
Tak, to jest jakiś pomysł. Ale to już będą liczby trzycyfrowe, które tak realnie, nic nie będą dla nikogo znaczyły. Mało kto zna swój numer ID na forum i mało kogo to interesuje ;)
keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Od strony komercyjnej to raczej nie będę dobry . Ale graficznie mogę się pobawić ,tylko pomysły dawać :)
Irys - Nie 29 Sty, 2012

keise91 napisał/a:
Ale graficznie mogę się pobawić ,tylko pomysły dawać
Spokojnie, mamy tu już kilku grafików "etatowych" :P
Machu - Nie 29 Sty, 2012

Irys napisał/a:

logo na brzuchu koszulki jest kiepskie i mało widoczne


Zależy czyim :P U mnie byłoby ładnie wyeksponowanę :wstyd:

keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Z tego co widziałem, to kobitki nawet o sporych rozmiarach biustu, dobrze wyglądały w piłkarskich koszulkach i widać było sponsora (w tym wypadku logo forum). A tym bardziej dobrze prezentują się koszulki polo :) Nie wiem czy była już edycja koszulek polo, jeśli nie to chyba fajny pomysł.
studi - Nie 29 Sty, 2012

Machu napisał/a:
Zależy czyim U mnie byłoby ładnie wyeksponowanę

Proponuje dwie wersje (bez urazy do płci odmiennej)
- dla cycatej blondynki
- dla brzuchatego miśka


keise91, zmiłuj się chłopie, twoja interpunkcja mnie powala

Machu - Nie 29 Sty, 2012

Jaki będzie koszt 1 polo?
Irys - Nie 29 Sty, 2012

Jeżeli zwykły t-shirt z małymi nadrukami kosztuje koło 30 zł, to podejrzewam że dobrej jakości polo, z taką ilością grafiki i nadruków, może kosztować koło ~50 zł? A to już jest koszt który nie każdego będzie interesował.
keise91 - Nie 29 Sty, 2012

http://allegro.pl/koszulk...2048780298.html

http://allegro.pl/polo-st...2046411859.html

+ nadruk =~ 50 zł

studi - Nie 29 Sty, 2012

Czytaj ze zrozumieniem co jest na aukcji napisane, to cena samej koszulki, MOŻEMY wykonać nadruk reklamowy, a nie że jest w cenie, cena nadruku zależy od kilku czynników m.in. od technologii, ilości kolorów, etc.

Poza tym rozwalił mnie tekst, że koszulka wytrzymuje kilka prań.

Irys - Nie 29 Sty, 2012

Polo 170 gr? Zlituj się. To jest ściera do podłogi :P Nasze t-shirty mają po 190 gr...
Do tego dolicz taką ilość nadruków i wysyłkę. 50 zł jak nic ;)

RedShadow - Nie 29 Sty, 2012

Miałem dwie koszulki steadman (jedną mam nadal) i to raczej nie są dobre jakościowo rzeczy.
Machu - Nie 29 Sty, 2012

keise91 napisał/a:
http://allegro.pl/koszulka-polo-stedman-nadruki-reklamowe-biala-xl-i2048780298.html

http://allegro.pl/polo-st...2046411859.html

+ nadruk =~ 50 zł


Dla 5 kolorów + z cieniowanymi grafikami?? :szok: Jaki to będzie nadruk? Sito? Haft?

keise91 - Nie 29 Sty, 2012

U tego samego gościa są 200 g i są tańsze . Myślałem ,że nie chcecie szajsu ,ale ja tam się na materiałach nie znam
Irys - Nie 29 Sty, 2012

Przy polo, będzie to pewnie sito. Flex raczej nie będzie się nadawał.
keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Nadruki na pewno nie u tego gościa. Chodzi mi o koszulki same, bo nic innego nie było na allegro. Tylko jakieś ze szmateksów ...
Machu - Nie 29 Sty, 2012

Irys feftań!! Ja chce żeby keise mi odpowiedział ja wiem że Ty wiesz :wstyd:
keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Przecież napisałem, że chodzi mi o same koszulki bez nadruku, głównie o szacowaną cenę dla orientacji. Starałem się specjalnie dla Ciebie Machu :(

[ Dodano: Nie 29 Sty, 2012 ]
Tym się może zadowolicie, tyle, że cena inna.

http://www.promotek.pl/ko...ill-kariban.php

Tu tańsza wersja :

http://www.promotek.pl/ko...-pique-polo.php

Machu - Nie 29 Sty, 2012

W internetach każdy sobie może znaleźć ceny polo... Chodziło o kalkulację cenową danego projektu w tym zestawieniu kolorów i przedstawienie jakiejś oferty.

Jak nie masz doświadczenia to nie bierz się za to bo od zbiórki pieniędzy do wysyłki towaru jest dłuuuuga droga i wiele rzeczy które mogą się spier***, przeniesienie marnej jakości *.jpg na obrys koszulki to tylko zabawa. Będziesz w plecy kasę i nerwy a do tego jeszcze ludzie będą na Ciebie wściekli, że coś jest inaczej niż miało być (tak, Ty bierzesz na siebie odpowiedzialność za drukarnię, kuriera i panią Kasię która przyjmuje zlecenie wysyłki).

Jeżeli jednak jesteś twardziel i się nie boisz to zerknij jak powinien wyglądać post z podstawowymi informacjami dotyczącymi realizacji takiego zamówienia.

http://forum.gs500.pl/vie...?t=8560&start=0

Krt - Nie 29 Sty, 2012

Poza tym nie wiem czy jest w ogóle sens ruszać z kolejną edycją jakichkolwiek koszulek. W sumie niedawno poprzychodziły t-shirt'y z ostatniej edycji. I już nie chodzi o koszta, co oto,że na razie nie odczuwam mentalnej potrzeby posiadania następnej dzianiny.
Borek - Nie 29 Sty, 2012

Komu poprzychodziły to poprzychodziły -.-
Krt - Nie 29 Sty, 2012

Tym bardziej :wstyd:
keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Napisałem na początku, że od strony czysto organizacyjnej to się nie nadam. Dałem tylko pomysł wizualny, mogę pomóc z realizacją graficzną. Chciałem zobaczyć czy pomysł się przyjmie, ale jak widzę nic z tego raczej nie wyjdzie. Trudno, temat może pójść do kosza, tylko jakiś mod musi to zrobić z wiadomych przyczyn.
BaHa - Nie 29 Sty, 2012

co do projektu .... keise91 ... toż to masakra jakas, bez urazy oczywiscie :) i nie wiem jaki sens łączenia piłki nożnej z forum .... no chyba ze zakładamy drużyne piłkarska ;)
co do kosztów , najpierw musimy miec projekt zeby obliczyc koszta , bo to to zależy od projektu, tez od użytych kolorów keise.... ale wydaje Ci się ze dopadłeś corela czy co tam i zwojujesz świat , a to nie jest takie proste Ja moge coś tam zaprojektowac jak sie zdecydujecie , wtedy podam koszt taką czy inna metoda. Ale musze tez tu obronic stedmana, bo dobrej jakości sa to koszulki :) Pozdrawiam :oczami:


-------------------------------------
Bardzo piękny post baha, a jaki kolorowy
Studi

Irys - Nie 29 Sty, 2012

BaHa, nawet po edycji by Studi, ledwo się da przeczytać Twojego posta...
BaHa napisał/a:
Ale musze tez tu obronic stedmana
Nie wydaje mi się. Robiłam ze dwie akcje (jedna tu na forum) opartych na Stedmanach ~190gr i ja jak i użytkownicy nie są zadowoleni. Stedman nijak się ma do np. Promostarsa.

Reszta tak jak napisał Krt.

BaHa - Nie 29 Sty, 2012

[quote="Irys"]BaHa, nawet po edycji by Studi, ledwo się da przeczytać Twojego posta...

Jak sie ktoś chce przyczepic , to byle g..wna sie przyczepi żeby tylko poczuc sie lepiej ;) strata czasu :) Pozdrawiam Was miło i powodzenia :)


-----------------
dbamy o język ojczysty
Studi

RedShadow - Nie 29 Sty, 2012


Nie bijcie, tak mi się skojarzyło :rotfl:

keise91 - Nie 29 Sty, 2012

Ile razy mam pisać ze to nie jest żaden projekt tylko POMYSŁ ! projekt mogę zrobić w profesjonalnym programie do robienia takich rzeczy. Jest masakra bo nie chciało mi się robić tego w programie, skoro i tak uważacie, że to kicha. Za POMYSŁ dostaje mi się, że się nie znam, że amatorka etc... Dobrze, że nie marnowałem na to czasu w programie(nie mylić z "jakiś corel" -.-). W takim razie będę biernie czekał, aż ktoś zaproponuje coś co każdemu się przypodoba, broń Boże nie wciskam wam mojego pomysłu. To był tylko luźny pomysł, ale mam wrażenie, że już zaczynam się powtarzać.
panbodzio - Nie 29 Sty, 2012

Krt napisał/a:
Poza tym nie wiem czy jest w ogóle sens ruszać z kolejną edycją jakichkolwiek koszulek. W sumie niedawno poprzychodziły t-shirt'y z ostatniej edycji. I już nie chodzi o koszta, co oto,że na razie nie odczuwam mentalnej potrzeby posiadania następnej dzianiny.


popieram. akcja koszulkowa dopiero co sie 'zakonczyla' ale to nie znaczy ze mozna luzno rozmawiac o kolejnej edycji. keise91 spoko ze chcialo Ci sie zabrac ale chyba nie tedy droga z tymi polo koszulkami

lepiej skupic sie na chwile obecna np na kalendarzu choc juz wlasciwie 1 miesiac wypadl...

najlepiej to kupujcie naklejki forumowe :D

emkags - Nie 29 Sty, 2012

Bodzio jaka propaganda :PPPPPPPPPP ??
panbodzio - Pon 30 Sty, 2012

emkags napisał/a:
Bodzio jaka propaganda :PPPPPPPPPP ??


musze sie jakos ich pozbyc ;) predzej nie zrobie kolejnej edycji

sting126 - Pon 30 Sty, 2012

Jesli chodzi o wykonawce to polecam: firmę.

Tylko sie nie przestraszcie jak wejdziecie na strone :) cenowo - na dzis przy 50 sztukach koszulek polo z wyszywanym logo (gramatura materialu 220) ok. 35 zł. Koszulki sa super - sam ma dwie, szyja bardzo szybko.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group