.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Forumowy kalendarz

Piotras_5 - Czw 12 Sty, 2012

Borek, padła taka propozycje (ode mnie co prawda), a może by robić to na początek miesiąca każdego, tzn. żeby się kończyło tak, że na początku grudnia byłoby 12 moto i zrobić z tego kalendarz na 2013 rok? Opcja byłaby myślę dobra :)

Pozdro!

Borek - Czw 12 Sty, 2012

No ja nie mam na to wpływu, mogę jedynie napisać ,że to ZAJEBISTY pomysł Piotras!
MacGyver - Czw 12 Sty, 2012

Jestem za pomysł kalendarza jest ok
studi - Czw 12 Sty, 2012

Piotras_5, jak wczoraj pisaliśmy pomysł jest jak najbardziej OK, co do wydania kalendarza to tylko grudniową edycję trzeba by było wcześniej zrobić, albo zrobić wspólną listopadowo-grudniową tak do 10 grudnia i 2 pierwsze miejsca wybrać i na koniec grudnia kalendarz będzie gotowy.

Na dzień dzisiejszy są producenci co przy nakładzie 4 szt. kalendarz w formacie A4 - 12stron + okładka wykonują już od 17-28 zł brutto zależnie od technologii wykonania (klejony, sprężyna)

Truebadur - Czw 12 Sty, 2012

Pomysł świetny, biorę 3 szt!

ale po co mi z forum gs-a kalendarz z motórami innnymi? jak będę chciał Kota albo skutra to se kupię w Yamaha ;)

Piotras_5 - Czw 12 Sty, 2012

Lepiej na sprężynach i wystarczy papier kredowy ;)
Hmm no ja nie mam pojęcia gdzie takie coś wykonać, więc może zróbmy oddzielny wątek czy coś? Może ktoś się tym zajmie :)

Truebadur: Myślę, że tu chodzi o sens raczej Forum GS'a, to że ludzie zmieniają to moto na większe to chyba normalne. I myślę, że nie będzie co miesiąc tego samego moto ;)

studi - Czw 12 Sty, 2012

True, da się na każdym zdjęciu logo forumowe z adresem i będziesz miał piękną swoją krówkę w GSowym kalendarzu.

Pod koniec roku jedna z firm daje bezpłatny szablon jak by ktoś chciał sobie robić sam i drukować w domowym zaciszu, teraz już nie dostępny, generuje w wyniku pdf'y, a na ten rok wyglądało mniej więcej tak

Piotras_5 - Czw 12 Sty, 2012

Trochę ładniejsza szata graficzna dat i WOW! Podoba mnie się to naprawdę :D
Truebadur - Czw 12 Sty, 2012

Studi, właśnie nie chcę dawać tedzi do takiego kalendarza... mam stare mojego gs-a to bym wolał, jak by wygrał oczywiście, bo mój był ładniutki...

ale forum gs-a to forum gs-a

jak będę chciał zdjęcia tedzi to zobie z zony zamówie...co już zresztą zrobiłem ;)

moje zdanie jest takie, że pomysł świetny, pod warunkiem, że będą tu foty gs-ów - nawet nie "dzisiejsze" ale naszych własnych, kiedyś...

Mam wielki sentyment do tego moto i uwielbiam wariacie i oryginały...ale możecie mi powiedzieć, parafrazując słowa wieszcza " na ch...j mi las"? znaczy jakiś Yankes?

MacGyver - Czw 12 Sty, 2012

Jestem podobnego zdania co True też nie potrzebował bym w kalendarzu fotek inny marek motocykli niż Gs, w końcu mamy na forum bardzo dużo gsów różnych- każdy jest w jakiś sposób inny.

To to samo co nasze forumowe koszulki wszystkie z napisem Gs a nie jakieś tam Kawasaki, Yamaha, czy bóg wie co jeszcze.
Gdybym chciał kalendarz z fotkami różnych motocykli to bym poszedł do sklepu i kupił sobie taki, a że to ma być tali "nasz forumowy" to powinien zawierać odpowiednie foto.

Zobaczcie na forach Junaka mają swój kalendarz w którym są tylko Junaki a nie jakieś inne motocykle mimo że użytkownicy mają różne pojazdy.

Truebadur - Czw 12 Sty, 2012

Poza tym skoro każdy kiedyś miał gs-a to niech się pochwali! I z tego już wystarczy zdjęć na kilka kalendarzy zapewne!!
Borek - Czw 12 Sty, 2012

Trudno się nie zgodzić tak na prawdę...
Piotras_5 - Czw 12 Sty, 2012

No w sumie można i tak :) Zobaczymy kto wygra 1 edycję i wtedy pomyślimy :)
bombki - Pią 13 Sty, 2012

Żeby kalendarz był z samymi GSami wystarczy przyjąć, że najwyżej sklasyfikowany GS w danym miesiącu trafia do kalendarza (jeśli właściciel zgodzi się na wykorzystanie zdjęć). W przypadku braku GSa w rywalizacji poprosimy o uzupełniające fotki do kalendarza (wierzę, że w każdym miesiącu pojawi się minimum jeden i nie będzie takiej potrzeby)

P.S. Jeśli taka opcja Wam pasuje to umieszczę informację w temacie konkursu, zawsze to kolejna mobilizacja dla GSowców ;)

Piotras_5 - Pią 13 Sty, 2012

bombki napisał/a:
Żeby kalendarz był z samymi GSami wystarczy przyjąć, że najwyżej sklasyfikowany GS w danym miesiącu trafia do kalendarza (jeśli właściciel zgodzi się na wykorzystanie zdjęć).


:padam: :padam:

bombki napisał/a:
P.S. Jeśli taka opcja Wam pasuje to umieszczę informację w temacie konkursu, zawsze to kolejna mobilizacja dla GSowców ;)


:padam: :padam:

nie mam żadnych pytań, jestem za!!! :)

simin - Pią 13 Sty, 2012

Jeśli chcecie same GS'y można zrobić akcję zbierania najlepszych fotek i w osobnym temacie dać ankietę. Albo zrobić coś w stylu mozaiki zdjęć tematycznie - np. gs'y na wyprawach w jakimś miesiącu, gs'y customy w innym, akcja w domu dziecka, zloty itp. Myślę że kilka kategorii by się znalazło :)
romanS - Pią 13 Sty, 2012

ciekawsze byłyby zdjecia GS na wyprawach lub ze wspólnych imprez motocyklowych. Mam taki kalendarz (sam go robiłem dla forum trójmiejskiego) i jako jedyny ze wszystkich kalendarzy nie został wyrzucony.
bombki - Sro 01 Lut, 2012

Po pierwsze to nie wiązałbym kalendarza z wynikami konkursu na motocykl miesiąca.
Jak najbardziej owe zdjęcia można wykorzystać, ale "tylko" 12 zdjęć to mało. Proponowałbym aby zebrać różne zdjęcia z GSami- te z konkursu (za zgodą właścicieli), zdjęcia z imprez jak napisał RomanS, zdjęcia użytkowników którzy mają jakieś ciekawe foty, a nie chcą brać udziału w konkursie i porobić z nich ciekawe zestawienia/ mozaiki/ melanże.

Myślę, że fotek do kalendarza znajdzie się aż nadmiar, problem w tym czy ktoś potrafi obrabiać zdjęcia dość profesjonalnie, ma smykałkę artystyczną i najważniejsze poświęci swój czas dla naszego w spólnego dobra i zrobi ciekawy projekt. Ktoś chętny?

Grzechu16 - Sro 01 Lut, 2012

bombki napisał/a:
Myślę, że fotek do kalendarza znajdzie się aż nadmiar, problem w tym czy ktoś potrafi obrabiać zdjęcia dość profesjonalnie, ma smykałkę artystyczną i najważniejsze poświęci swój czas dla naszego w spólnego dobra i zrobi ciekawy projekt. Ktoś chętny?

Wydaje mi się, że z tym u nas na forum nie będzie problemu. Jeżeli jednak nikt się nie znajdzie to mam dwóch znajomych którzy programy graficzne mają bardzo dobrze opanowane i sprawa fajnej obróbki kilkunastu zdjęć nie była by dla nich problemem.

ziomek4000 - Sro 01 Lut, 2012

nie wiem czy macie już jakąś firmę do wykonania ale jak coś to mógłbym pogadać ze znajomymi czy w swojej firmie dali by mi jakiś rabat za zrobienie kalendarza.
zywol - Sob 04 Lut, 2012

myślę że jak już się kilka osób zbierze, a na pewno się zbierze to przy większym zamówieniu sami z siebie rabat dadzą. popytać w kilku firmach to nie problem, sam mogę to zaoferować w lublinie, ale to jak już będzie jasne jaka szata itp, pochodzić o ofertę popytać. osobiście jestem ZA :D
poczekam aż się ociepli to sam na któryś miesiąc wystartuje z moim gs.
btw studi mam taka sama kolorystykę gs ;)

studi - Sob 04 Lut, 2012

zywol napisał/a:
studi mam taka sama kolorystykę gs

gratuluję

yaszczi - Sob 04 Lut, 2012

studi napisał/a:
gratuluję


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

studi - Nie 05 Lut, 2012

A co do fot do kalendarza to myślę, że takie jak to naszego forumowego wlewacz'a są zajebiste

GSadmirer - Nie 05 Lut, 2012

yaszczi napisał/a:
studi napisał/a:
gratuluję


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Ja też chce sobie posta nabić :greedy:

foto: po takiej przejażdżce łańcuch sam się zamienia w wersję G&B :hyhy:

studi - Nie 05 Lut, 2012

GSadmirer napisał/a:
foto: po takiej przejażdżce łańcuch sam się zamienia w wersję G&B

i od razu nasmarowany, bo na moje oko to rzepak

GSadmirer - Nie 05 Lut, 2012

"łańcuch smarujemy co 1000km, ułańską przejażdżką przez lokalne rzepakowe pole" :P
affectpct - Sro 26 Wrz, 2012

ja też chce kalendarz fajnie by było jakby były nie tylko fotki z motocykla miesiąca ogarnia wogle ktoś ten temat z kalendarzami?
affectpct - Sro 14 Lis, 2012

no i ponawiam i ponosze bo trzeba by było już się zająć kalendażem, zrobi to ktoś/
jeśli nie ma chętnych to ja moge się tym zająć, na innych forach już zbierają wpłaty a tu cisza ;/ znając życie nic z tego nie będzie ;/ no chyba że admin sie zmobilizuje i coś zrobi?

kempes - Sro 14 Lis, 2012

Admini mają i tak sporo na głowie, więc jeśli zgłaszasz się na ochotnika to przygotuj ofertę i przedstaw ją na forum.
affectpct - Sro 14 Lis, 2012

no to ok jutro podzwonie po drukarniach napisze jaki byl by koszt i jak by to wygladalo w moich oczach

[ Dodano: Sro 14 Lis, 2012 ]
tak wstępnie musze znać pare informacji:
mniej więcej ile sztuk?
50, 100, 25? Od tego z pewnością będzie zależeć cena.
jaki układ? myślę o czymś takim co w załączniku
do jakiej kwoty?
10zł 20zł?
Myślę żę taki za 10zł będzie bardzo ogólno dostępny dla wszytskich ale za 20zł na pewno jakościowo można coś lepszego wyrwać.
Papier oczywiście błyszczący?

przy 50 sztukach koszt około 540zł plus koszt wysyłki do każdego czyli koszt niewielki

I najważniejsze to zdjęcia!
WYdaje mi się żeby wrzucić fotke z motocykla miesiąca główną lub wybraną przez fotografa, a w grudniu dać zdjęcie forumowiczów ze zlotu? Bo wyniki grudniowe będą za późno. A tam gdzie ktoś nie wyrazi zgody wrzucić zdjęcie kogoś innego chętnych na pewno nie zabraknie ;)

studi - Czw 15 Lis, 2012

W necie można znaleźć sporo firm tworzących nawet niski nakład np.
http://www.fotocalendar.pl/
http://www.kalendasz.pl/

affectpct - Czw 15 Lis, 2012

tak tak wiem można zamówić anwet jedną sztuke w.w kalendarz jest propozycją jedną z wielu firm drukujacych kalendarze ale oni mają najtańsze dlatego pytam czy szukać gdzie najtaniej czy zrobić coś naprawdę pożądnego?

[ Dodano: Czw 15 Lis, 2012 ]
UWAGA! Info dla wszystkich zainteresowanych!
Oto moja wizja kalendarza miesiące listopad i grudzień do uzupełnienia w grudniu można by dać zdjęcia forumowiczów lub ze zlotów.
Kalendarz w formacie a4 (moim zdaniem mały ale trzeba ciąć koszty) A3 był by chyba optymalny ;)
Papier śliski kalendarz w kolorze oczywiście ;)

Koszta:
50 kalendarzy około 550zł plus ok 25zł za papier plus wysyłka przyjmijmy póki co 600zł
600 / 50 = 12zł
Ale przy takim zamówieniu można liczyć na rabat bo dzwoniłem i idzie negocjować :)

Na każdy miesiąc przeważnie przypadają po 3 zdjęcia motocykli z konkursu motocykl miesiąca, zwycięzca plus 2 i 3 miejsce według ilości głosów. Myślę że będzie to uczciwe bo niektóre suzzany były by mocno poszkodowane.

oto wstępny projekt (do poprawienia logo, i mcgajwer i claudi mają fotki w niskiej rozdzielczości gdyby była opcja dać w większej było by lepiej.

UWAGA! Schody. Nie mamy pozwolenia na publikacje zdjęć do każdego trzeba pisać osobno? Kto by się tym zajął? Najlepiej chyba admini? i Można by temat dać na główną lub go przykleić, bo tak mało się tym ludzie interesują.

oto podgląd:


























troche się napracowałem mam nadzieje że ktoś się zainteresuje ;p


ps tło można ujednolicić

lub dać np. takie?

RedShadow - Czw 15 Lis, 2012

Ja bym na coś takiego reflektował, tylko trzeba poprosić claudii o inne zdjęcie, bo jednak tło trochę nie pasuje :P
p.s. tmi, a nie timi ;)

Machu - Czw 15 Lis, 2012

Me gusta.

Trzeba policzyć ilu by było chętnych i oszacować koszt na sztukę, przed zamówieniem proponuje pobrać zaliczki żeby się związać emocjonalnie - to dla organizatora.

Zacznę:

1. Machu

Na miss grudnia można zrobić losowanie wszystkich zgłoszonych motocykli czyli również tych, które brały już udział. Oczywiście bez zwycięzców. Luźna propozycja.

Set3 - Czw 15 Lis, 2012

1. Machu
2. Set 3 - 2 szt


Może być na 1 stronie więcej zdjęć? 1 miejsce 1 duże, pod spodem 2 i 3 mniejsze a potem w rzędzie pod nimi reszta kolegów co brała udział. Chciałbym mieć w domu więcej ich zdjęć ale też i chętniej by kupili jaki ich motocykle będą na zdjęciach czyli jak było 12mcy * 6 motocykli to 72 uczestników.

affectpct - Czw 15 Lis, 2012

fajnie że jest odzew,
sorki za literówke dobrze że masz sprawne oko :)

wstępny koszt jest 12zł plus wysyłka

żeby oszacować dokładny koszt potrzeba zdecydować czy format
A4 czy A3? ja bym wolał A3
i ilość sztuk 25 myśle że jest pewne 50 można zaryzykować ale kto wyłoży tyle siana?
Może zebrać kasę przed zamówieniem? A już pomału można zabrać się za zaliczki 50% i kto się tym zajmie?

Machu - Czw 15 Lis, 2012

Sroki mam 3 piwka w środku. Ja głosuję na A3 i nie zauważyłem, że można już określić koszt na 12 zł / szt. to tym bardziej zamawiam. Oczywiście ten projekt to rozumiem poglądowo zwycięzcy są porozrzucani po miesiącach a zamiast kota miał być jakiś Thundercat.
affectpct - Czw 15 Lis, 2012

oczywiście zamiast któw będą zdjęcia związane z tematyką ;)
koszt 12zł jest dla formatu a4

a zdjęcia są z poszczególnych miesiąców
np. motocykl miesiąca styczeń to pierwsze 3 miejsca itd.
jeżeli są jakieś sugestie to pisać wszystko da się zmienić

kalendarz robiony na www.vistaprint.pl

poczekajmy niech admin się wypowie jak to wszystko widzi

studi - Czw 15 Lis, 2012

affectpct napisał/a:
i kto się tym zajmie?

Zacząłeś to już to ciągnij, dla czego zawsze musi być to ten ktoś inny ??

affectpct napisał/a:
A4 czy A3? ja bym wolał A3

Ja również wolę A3

Trochę można by popracować nad stroną samych dni kalendarza, bo takie same proste cyfry w tych kwadratach to trochę nieteges tak moim zdaniem bardzie podobają mi się tego typu:


1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.

Machu - Czw 15 Lis, 2012

affectpct napisał/a:

poczekajmy niech admin się wypowie jak to wszystko widzi

A po co Ci on? :troll2:

Zapytaj jeszcze w jakim formacie maja być zdjęcia dla drukarni a wątek się rozwinie. Chętni niech się dopisują do listy. Admin może podczepić temat nad SB żeby każdy widział.

studi - Czw 15 Lis, 2012

Machu napisał/a:
affectpct napisał/a:


poczekajmy niech admin się wypowie jak to wszystko widzi


A po co Ci on?


Wyjątkowo zgadzam się z Machem, po co ci słowo od admina, chcesz być bardziej naznaczony w ten sposób, uwiarygodniony, że jeśli się podejmiesz to nie znikniesz z kasą, tu wszyscy i zawsze robimy z zaufaniem do siebie, jak pisałem bierz się do roboty i tyle, co tu kombinować i patrzeć się na innych.

bombki - Czw 15 Lis, 2012

affectpct napisał/a:

UWAGA! Schody. Nie mamy pozwolenia na publikacje zdjęć do każdego trzeba pisać osobno? Kto by się tym zajął? Najlepiej chyba admini?

Ja się tym zajmę, powysyłam e-maile i PW. Zrobię to jutro po pracy, tylko muszę wiedzieć, czy słać do 3 pierwszych miejsc czy do wszystkich. Jako osoba odpowiedzialna za projekt decyduj, bo jak się nad każdą kwestią będą wszyscy rozwodzić to sprawa nam się przeciągnie.

affectpct napisał/a:

A4 czy A3? ja bym wolał A3

I trzymajmy się tej wersji A3, tylko podaj koszt, żeby ludzie wiedzieli na co się piszą.
affectpct napisał/a:

Może zebrać kasę przed zamówieniem? A już pomału można zabrać się za zaliczki 50% i kto się tym zajmie?

Zajmiesz się tym również Ty, jako że będziesz w kontakcie z wykonawcą.
Tylko nie baw się w zaliczki, a zbieraj od razu całą kwotę.

Podaj też informację +/- jaki jest czas realizacji i do kiedy potrzebujesz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik jeśli chodzi o projekt i kasę

1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki

bilder - Czw 15 Lis, 2012

Proste, że w to wchodzę !!


1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder

perLucjano - Czw 15 Lis, 2012

Chętnych już jest na 10 sztuk i to w tak krótkim czasie:
Przemo dopisałem Ciebie - żeby nie umknęło :hyhy:
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct

Jestem za A3 nawet gdyby było ciut drożnej i za wszystkimi uczestnikami z moto miesiąca:)
Takiej inauguracji chyba nikt nie przegapi a ja już będę miał prezent dla kogoś pod choinkę - limitowana edycja 50szt - można by je numerować w/g zamówień ;)

Set3 - Czw 15 Lis, 2012

Format A3 super.
Jeszcze ilość motocykli na jednej karcie.
Jestem za wszystkimi motocyklami biorącymi udział. Mam nadzieje ze dzięki temu w przyszłych latach będzie też tak duże zainteresowanie. A jak pisałem Fajnie by było widzieć wszystkie Wasze motocykle biorące udział.
A za grudzeń wstawić zdjęcia ze zlotu. Aby była przed 2013r. w 2013r umieścimy z grudnia w styczniu itd

affectpct - Pią 16 Lis, 2012

dobra zajme sie wszystkim podam szczegolowe dane po przyjsciu z pracy
format a3 jest drozszy cene podam po przyjsciu :-)
a co do ilosci zdjec to swietny pomysl juz o tym myslalem wysle projekt rowniez jak wroce :-) pozdro ja uciekam do roboty ;(

Set3 - Pią 16 Lis, 2012

ktoś na SB rzucił cene 40zł :) .
Sprawdziłem na allegro ceny to za 15 można kupić kalendarz A3 a tu nawet http://allegro.pl/foto-ka...2789120746.html
za 29zł kalendarz A3 z własnymi zdjęciami. 1 tylko np 1 szt. :D
Czyli można się zmieścić myśłe w okolicy 20zł za 1 szt. No może 25 jak dobra jakość papieru a warto postarac się o dobrą jakość zdjęć.
Temat bardzo ciekawy z kalendarzem. Jak będzie nadmiar może wstawie go na sklep :) to by już było wesołe, Ale napewno i tak wstawie go do siebie na sklep tzn co miesiąc będę wkłądać 1 kartkę z kalendarza. Podoba mi się ten pomysł.
Poza tym mogę rozesłać te kalendarze do Was. Mam umowę z pocztą oraz i tak to robie codziennie. kalendarze mogą do mnie tafić z drukarni a ja je porozsyłam na wskazane adresy. Spawdze tylko jaki byłby koszt wysyłek.

affectpct - Pią 16 Lis, 2012

o to set sprawdż koszta wysyłek i jeżeli amsz takie możliwości to byś mógł to porosyłać tylko byś musiał dobrze to zabezpieczyć;d

[ Dodano: Pią 16 Lis, 2012 ]
dobra set ja wysyłką się zajme bo tak ludzie by musieli przesyłać kase i do Ciebie i do mnie a obecnie jestem na przymusowym urlopie to będę miał zajęcie

Na wstępie prośba i pytanie do admina czy można by założyć nowy wątek tak by ludzie mogli się zapisywać?


UWAGA! Wszelkie informacje dotyczące kalendarza:

1.Wymiary:
więc tak kalendarz jest w wymiarze:
279mm na 216mm jest to powierzchnia ta na której znajdują się zdjęcia a powierzchnia kalendarium jest taka sama czyli cały kalendarz ma coś koło 60cm na 21cm
wydaje mi się że to tak w sam raz.

2. Koszty:
koszt kalendarzy
za 25szt.
382,25 + wysyłka z drukarni do mnie free
czyli:
382,25 / 25 = 15,29 zł /szt.

za 50szt.
739,45zł / 50 = 14,78 /szt.

plus można wynegocjować jakiś rabat ale to zależny ile będziemy brali sztuk.

Czyli koszt jednego nie przekroczy kwoty 15,30zł
wysyłka,
jeżeli będzie to do 500g a na pewno będzie;
6,20zł za polecony priorytet plus cena koperty szacuje że max 1zł

Czyli całość maksymalnie z wysyłką 22,50 zł ale powinno być taniej.
(wcześniej pisałem że koszt był koło 12zł ale nie uwzględniłem lepszej jakości papieru)

3. wygląd;
zdecydowałem się na takie coś:
1 główny zwycięzca plus reszta biorących udział

4. lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.

czyli mamy 11szt.

[ Dodano: Pią 16 Lis, 2012 ]
dobra set ja wysyłką się zajme bo tak ludzie by musieli przesyłać kase i do Ciebie i do mnie a obecnie jestem na przymusowym urlopie to będę miał zajęcie

Na wstępie prośba i pytanie do admina czy można by założyć nowy wątek tak by ludzie mogli się zapisywać?


UWAGA! Wszelkie informacje dotyczące kalendarza:

1.Wymiary:
więc tak kalendarz jest w wymiarze:
279mm na 216mm jest to powierzchnia ta na której znajdują się zdjęcia a powierzchnia kalendarium jest taka sama czyli cały kalendarz ma coś koło 60cm na 21cm
wydaje mi się że to tak w sam raz.

2. Koszty:
koszt kalendarzy
za 25szt.
382,25 + wysyłka z drukarni do mnie free
czyli:
382,25 / 25 = 15,29 zł /szt.

za 50szt.
739,45zł / 50 = 14,78 /szt.

plus można wynegocjować jakiś rabat ale to zależny ile będziemy brali sztuk.

Czyli koszt jednego nie przekroczy kwoty 15,30zł
wysyłka,
jeżeli będzie to do 500g a na pewno będzie;
6,20zł za polecony priorytet plus cena koperty szacuje że max 1zł

Czyli całość maksymalnie z wysyłką 22,50 zł ale powinno być taniej.
(wcześniej pisałem że koszt był koło 12zł ale nie uwzględniłem lepszej jakości papieru)

3. wygląd;
zdecydowałem się na takie coś:
1 główny zwycięzca plus reszta biorących udział Choć przy 6 zdjęciach zdjęcie główne jest mocno pomniejszone a pozostałe zdjęcie wydają się być małe jeszcze przy 4 zdjęciach wygląda to ok potem wrzuce screena

4. lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.

czyli mamy 11szt.

maruder07 - Pią 16 Lis, 2012

4. lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.

Piotras_5 - Pią 16 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras

RedShadow - Pią 16 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow

Set3 - Pią 16 Lis, 2012

sorki mam prośbę. Sprawdź wymiar kalendarza 61cm x 21cm to dość dużo. Zastanawia mnie taki wymiar wo wysłąć to nie można kopertą tylko tubą/
RedShadow - Pią 16 Lis, 2012

Set3 napisał/a:
Sprawdź wymiar kalendarza 61cm x 21cm to dość dużo.

To są wymiary po rozłożeniu, złożony ma
Cytat:
279mm na 216mm

Set3 - Pią 16 Lis, 2012

Dzięki. Sprawdziłęm w takim razie koszt wysyłki 4,90 oraz koszt kopert zabezpieczającej 42gr sztuka. Co do kosztów się nie martw po wysłaniu mogę podliczyć i wtedy mi wpłacisz na konto. Przelewy też darmowe.
affectpct - Pią 16 Lis, 2012

o albo i tak ;)
a co do kosztów sprawdzałeś pod gabarytem B? bo ja dzowniłem na poczte podałem wymiary ale jako wysokośc podałem 30mm bo chciałem włożyć tak karton kalendaż karton żeby na poczcie nie poniszczyli ale możemy tak zrobić że wyślesz będe miał mniej roboty

Set3 - Pią 16 Lis, 2012

nie na poczcie tylko koperty kupuje hurtowo u producenta. To i mam taniej. ma listy tez mam umowe z pocztą
Dawid - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid

blueboys16 - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16

Grzechu16 - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 2 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14.

Set3 - Sob 17 Lis, 2012

już jest 27szt :)
Bombki jak możesz napisz do laureatów konkursu o kalendarzu. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś kto wygrał lub chociaż brał udział w konkursie nie kupił go.

A wg mnie niektóre z tych motocykli powinni służyć jako wzór do naśladowania.

Szykuje teraz z jednym moim klientem GSke dosłownie w stanie idealnym. Sam jestem tym klientem zszokowany. Jego GSka ma już 85tyś km wygląda świetnie i zakochany w nim właściciel kupuje i wybiera dla niej to co może najlepsze.

Wezmę więcej kalendarzy bo będę mieć prezent dla moich dobrych klientów.

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14.

squarek - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15.

yaszczi - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16.

kempes - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17.

paweu089 - Sob 17 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18.

Krzychu92 - Nie 18 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19.

nikamo - Nie 18 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20.

claudii - Nie 18 Lis, 2012

No te moje trochę do bani jak na kalendarz :/ ale innego nie miałam, jedne które mogę zaproponować to te drugie które dawałam do konkursu. Chyba że trafi się ładna pogoda, złożę zegary do kupy i coś pstryknę.

affectpct
claudii przez dwa ii :P

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21.

Mix - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22.

Rob7on - Nie 18 Lis, 2012

lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23.

Kacek - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24.

MacGyver - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
______________

danny - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny

dunja - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26 dunja

simin - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. simin

lukaszsl1 - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. simin
27. lukaszsl1

dunja - Nie 18 Lis, 2012

heja !
Simin ! Czemu żeś mnie wykasował ?? ? mój był numerek 26 !
banana mu no za dywersję !

muszę się dodać na nowo no...

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1

Set3 - Nie 18 Lis, 2012

Widzę że jest już większe zainteresowanie. Mam w takim razie propozycje obniżenia kosztów wysyłki. Roześle te kalendarze na własny koszt w zamian za moją reklamę baner na tym kalendarzu. Jeżeli wyrażacie zgodę to koszt kalendarza jaki zapłacicie to będzie około 15zł.
bartus280191 - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191

Grzechu16 - Nie 18 Lis, 2012

Set3 napisał/a:
Roześle te kalendarze na własny koszt w zamian za moją reklamę baner na tym kalendarzu.

Na pewno uda się gdzieś ładnie wkomponować na każdą stronę taki baner. Czy jakiś projekt powiedzmy zaawansowany jest już zrobiony?

Machu - Nie 18 Lis, 2012

Set3 napisał/a:
Jeżeli wyrażacie zgodę


Jestem za.

simin - Nie 18 Lis, 2012

Set3 napisał/a:
moją reklamę baner na tym kalendarzu.


Masz na myśli baner na wszystkich stronach kalendarza, czy na "głównej".

Ja osobiście nic przeciwko nie mam, ale chciałbym zobaczyć propozycję jaki rozmiar tego bannera i gdzie by się znajdował.

dunja napisał/a:
Simin ! Czemu żeś mnie wykasował ?? ? mój był numerek 26 !
banana mu no za dywersję !



ziomek4000 - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32.

lukasz86 - Nie 18 Lis, 2012

Ja poczekam aż projekt będzie gotowy :) Jak mi się spodoba to dopisze się do listy
Kat - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33.

Set3 - Nie 18 Lis, 2012

myślałem o małym banerze na każdej stronie kalendarza gdzies w rogu. Na chwile obecną jak licze przy 50 kalendarzach to będzie koszt około 250-300zł. Jak ich będzie 500 to będę płakać :szok:
Japon189 - Nie 18 Lis, 2012

Szkoda że grudniowej edycji motocykla miesiąca nie bierzecie pod uwagę bo ja wysłałem zgłoszenie gdzieś wrzesień - październik( nie pamiętam dokładnie)
ale bombki przegapił moje zgłoszenie i nie wystawił jej w edycji listopadowej za co juz przeprosił i przez to nie mam szans zobaczyc mojego moto na kalendarzu:(


Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34.

RedShadow - Nie 18 Lis, 2012

Jeśli zgłoszenia na grudzień już są (albo w najbliższym czasie będą) to można je wstawić do kalendarza nie znając wyników i po prostu wszystkie zdjęcia zrobić w tym samym rozmiarze.
bombki - Nie 18 Lis, 2012

Japon189 napisał/a:
Szkoda że grudniowej edycji motocykla miesiąca nie bierzecie pod uwagę bo ja wysłałem zgłoszenie gdzieś wrzesień - październik( nie pamiętam dokładnie)
ale bombki przegapił moje zgłoszenie i nie wystawił jej w edycji listopadowej za co juz przeprosił i przez to nie mam szans zobaczyc mojego moto na kalendarzu:(

RedShadow napisał/a:
Jeśli zgłoszenia na grudzień już są (albo w najbliższym czasie będą) to można je wstawić do kalendarza nie znając wyników i po prostu wszystkie zdjęcia zrobić w tym samym rozmiarze.

To samo zaproponowałem już affectpct ;)

thomasse - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse

affectpct - Nie 18 Lis, 2012

wszystko do ogarniecia projekt prawie gotowy jutro pokaze mysle ze pomysl seta jest bdb a w grudniu da sie motocykle z grudnia tylko potrzebowal bym fotki jak najjszybciej
wolf - Nie 18 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf

Fajnie jakby jednak grupowa fota ze zlotu znalazła się gdzieś w kalendarzu... Ogólnie temat baaaardzo pozytywny :]

Rest - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest

Stopro - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest
37. Stopro

bonk - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest
37. Stopro
38. bonk

tholin85 - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest
37. Stopro
38. bonk
39. Tholin85

olecki - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest
37. Stopro
38. bonk
39. Tholin85
40. Olecki

gluszek - Pon 19 Lis, 2012

Lista chętnych: (na razie wstępna)
1. Machu
2. Set 3 - 10 szt.
3. Studi - 2 szt.
4. bombki
5. bilder
6. perLucjano - 2 szt
7. affectpct - 2szt.
8. Maruder07 - 2szt.
9. Piotras
10. RedShadow
11. Dawid
12. blueboys16
13. Grzechu16 2szt.
14. squarek
15. yaszczi
16. Kempes
17. paweu089
18. Krzychu92
19. nikamo- 1 szt.
20. claudii
21. Mix - 1 szt.
22. Rob7on
23. Kacek
24. MacGyver
25. danny
26. dunja
27. simin
28. lukaszsl1
29. patbaj
30. bartus280191
31. ziomek4000
32. Kat
33. Japon189
34. thomasse
35. Wolf
36. Rest
37. Stopro
38. bonk
39. Tholin85
40. Olecki
41. gluszek

affectpct - Pon 19 Lis, 2012

oproszę wątek kontynuować tutaj:
http://forum.gs500.pl/vie...p=157587#157587

Tam jest wszystko co najważniejsze mozna juz dokonywać wpłat!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group