.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

kujawsko-pomorskie (C) - prosze o pomoc

Chemical - Czw 08 Wrz, 2011
Temat postu: prosze o pomoc
Witam Wszystkich
Jestem w nietypowej sytuacji i liczę na Wasz± pomoc.
Czę¶ć użytkowników może pamięta jak ok 2 lata temu kupiłem sprzęt poprzez Nasze Forum od użytkownika 89kubul tj. Kuby Sierpińskiego zamieszkałego w Toruniu. Chciałem przerejestrować motocykl i oczywi¶cie mam problem w urzędzie dlatego potrzebuje się skontaktować z Kub±. To co udało mi się ustalić do tej pory to jego numer telefonu którym się posługiwał w 2009 roku tj 516 729 668. Niestety teraz telefon milczy. St±d moja pro¶ba szczególnie w kierunku użytkowników z województwa kujawsko-pomorskiego . Czy nie znacie może Kuby ? Nie macie jakiego¶ kontaktu ? Ewentualnie czy nikt z Torunia nie mieszka w okolicy ul. Kosynierów Ko¶ciuszkowskich aby móc tam podej¶ć i zapytać o Kubę ? Bardzo proszę o pomoc. Ja jestem z województwa ¶l±skiego więc wyprawa do Torunia na chwilę obecn± jest mi trochę nie po drodze.

Kontakt do mnie to : 798 948 200

panbodzio - Czw 08 Wrz, 2011

do torunia mi nie po drodze ale na mapce forumowej znajdziesz dwoch uzytkownikow z tego miasta - sprobuj sie z nimi skontaktowac
studi - Czw 08 Wrz, 2011

Wysłałem ci na PW email zapisany w profilu, może t± drog±
Chemical - Czw 08 Wrz, 2011

Dzięki studi już posłałem mu maila rano . Pozostaje tylko czekać. Aczkolwiek wiem że chłopak ¶migał z kim¶ z Torunia więc pewnie przez te osoby poszłoby szybciej. Patrzałem już na grupy z kujawsko-pomorskiego ale oczywi¶cie nikt z Torunia nie zamie¶cił swojego numeru telefonu.
Lukasz18 - Nie 11 Wrz, 2011

Witam!
Ja jestem z okolic Torunia, aczkolwiek jestem na forum od nie dawna i nie kojarzę Kuby.

A próbowałe¶ może przez nk lub facebooka ? Może dziwny sposób ale może się uda.

Chemical - Pon 12 Wrz, 2011

Tak próbowałem ale niestety nie ma go na tych portalach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group