.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

N - Olsztyn i okolice.

Borek - Pon 01 Sie, 2011
Temat postu: Olsztyn i okolice.
Widzę ,że forum Warmii i Mazur coś upada, więc zakładam temat. Nie wiem ilu Nas jest,ale czy jest ktoś chętny do polatania ?
kempes - Sro 03 Sie, 2011

Ja jestem chętny. Co prawda moto na razie stoi w Ostródzie i jeżdżę nim tylko w weekendy, ale już niedługo przeprowadzam się do Olsztyna i tu będę latał. Jakby co to PW, tylko uprzedzam, że liczba nabitych przeze mnie kilometrów jest tak śmiesznie mała, że jeżdżę jak zaspany emeryt :P .
Kowal - Sro 03 Sie, 2011

Ja z Biskupca jestem. Można zebrać GSy z okolicy któregoś dnia.
Borek - Sro 03 Sie, 2011

No wypadałoby ;)
emkags - Czw 04 Sie, 2011

A może w nd ?? :) ja akurat będę od pt do pon w tamtych rejonach :> :>
Borek - Czw 04 Sie, 2011

Mi tam pasuje jak zawsze :P
kempes - Sob 06 Sie, 2011

Ja jutro po południu i w poniedziałek jestem wolny, więc można polatać. Ciekawe tylko jak będzie z pogodą...
kempes - Sro 24 Sie, 2011

Odświeżę.
Ktoś chętny na jakieś małe latanie w weekend? Można by się spotkać w Olsztynie żeby każdy miał w miarę blisko.

Borek - Sro 24 Sie, 2011

Ja chętnie :)
kempes - Czw 25 Sie, 2011

Spoko. Można się ustawić na np. niedzielę. Może ktoś jeszcze z okolicy jest chętny?
nospoon - Pon 05 Wrz, 2011

UP!
Ktoś chętny żeby się zgadać jakoś w najbliższy weekend? Jako, że jestem tu nowy chętnie bym się zapoznał z pozostałymi GS'owcami z Olka. A tak przy okazji, czy ktoś od nas wybiera się na imprezę pod Wawą 17-18?

Borek - Pon 05 Wrz, 2011

Hej. Ja jestem chętny i również lecę na wawe, ale już tak 14.
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Hmmm może i ja do Was dołączę :D :D to polatamy razem :> >>
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

Panowie ( i Panie? ) Koleżanka ze stolicy chce z Nami pośmigać a Wy co? Oglądacie sprzęty w garażu? :wstyd:
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Nie no .. Nospoon tez sie zadeklarowal.. ojj to chyba jednak wybiore sie do rodzicow niz tutaj :PPP pewnie w pt polece :)) a w nd bede wracac :))
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

No tak tak, ale ja mówię o większej ilości. Takie piękne województwo ,a tak mało gsów? :hyhy:
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Nie no wiecej ich jest :> :> aaaa niedlugo bede miala na rejestracji NDZ :PPPPP :D :D:D
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

Ooooooooooooooooooooo :D No to rejestracja do czegoś zobowiązuje hehe :D Emka, to teraz musimy się bić ,bo nni i ndz to jak dwa wrogie gangi rozumiesz? :hyhy:

haha :rotfl:

emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Hmmmmmmmmmmmmmmm :PPP ejjjjjjjj :P P ale ja nie chce :(((( (( hmm to wiem :D :D!! bedziemy sie scigac :PPP
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

haha :P Ok :D
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

To rozesłałam jakby coś PW do Ciebie Borek do Kempes'a Nospoon'a i Kowala :) v bo Ci się udzielali :D
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

A jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany to proszę odzywać się w tym temacie. :)
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Dokładnie... ja rozesłałam, żeby im wyskoczył taki pasek " !! !!!! MASZ 1 WIADOMOŚĆ !! !!!!!" ;P
nospoon - Pon 05 Wrz, 2011

Kurde, chwilę nie zaglądałem a jaki ruch się zrobił :P To pomyślcie gdzie najwygodniej byłoby się wszystkim spotkać.
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Ja myślę, że Olsztyn... :) i stamtąd można dalej gdzieś polecieć :D :D wymyślcie gdzie dalej :PPP
Borek - Pon 05 Wrz, 2011

Może grunwald :)
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Hmmm albo moze uda mi sie do moich znajomych do miłakowa... :) oni jezdza r1 etc :P P ale ale moze uda sie maly wypad do nich zrobic :D :D Ale to do ustalenia :D :D Grunwald jak najbardziej tez za :D
nospoon - Pon 05 Wrz, 2011

Jeśli byśmy uderzali na Grunwald to można by zahaczyć o Ostródę, to może bym tam zgarnął pasażera, ale to jeszcze do ustalenia.
emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Kempes jest z Ostrody :))

[ Dodano: Pon 05 Wrz, 2011 ]
Ale jak Grunwald.. to myślę, że w okol. Olsztynka byśmy się umówili :))

nospoon - Pon 05 Wrz, 2011

No to zobaczymy jeszcze, bo jak przez Olsztynek jechać to do Ostródy średnio po drodze się robi. Chyba że Kempes też się zadeklaruje i wtedy z Borkiem byśmy najpierw po niego zajechali a potem na Olsztynek.

A tak w ogóle to może się okazać że nie będę miał po co jechać do Ostródy bo nie wiadomo czy koleżanka będzie akurat tego dnia... To by rozwiązało cały problem :P

emkags - Pon 05 Wrz, 2011

Hmmm mi toi tak obojetne gdzie :) Wy ustalcie gdzie sie psotyukamy .. tak bedzie najlepiej :) bo ja jestem w okol działdowa ;)) więc nawet z Borkiem sie ustawie :))
nospoon - Pon 05 Wrz, 2011

Tak w ogóle to zobaczymy czy pogoda dopisze, bo ponoć ma się zacząć grubsze rzucanie żabami do końca tygodnia i w takim wypadku trzeba będzie odłożyć pojazdówkę. Mam nadzieję, że się prognozy nie sprawdzą.
kempes - Wto 06 Wrz, 2011

Ja jestem chętny. Co prawda regler mi poleciał prawdopodobnie bo jak mam słabe aku to iskrę gubi i silnik na jeden gar chodzi, ale myślę że jak podłącze aku pod prostownik to na jeden dzień bezproblemowego latania starczy.
Borek - Sro 07 Wrz, 2011

I jak? Wszystkim pasuje sobota? Bo ja ręki uciąć nie dam ;/ W ogóle w jakich godzinach Wam pasuje najlepiej?
emkags - Sro 07 Wrz, 2011

Jak bedzie pogoda toja w pt jade na mazury :)) albo sb raniutko kolo 10 zeby byc :) wiec dajcie znac jak sie umowicie
a ja sie podpasuje :)

nospoon - Sro 07 Wrz, 2011

No mi jak na razie pasuje, dopóki będzie się zapowiadało że pogoda dopisze to wszelkie inne plany będę układał pod naszą wycieczkę. Pewnie jakoś wczesnym popołudniem najlepiej byłoby się zgadać. A ewentualnie jeśli by się okazało, że w sobotę pogoda nie dopisze to niedziela też wchodzi w grę?
emkags - Sro 07 Wrz, 2011

Tak :) w razie czgeo w nd troche mnie odprowadzicie w kierunku wawy :PPP
Borek - Sro 07 Wrz, 2011

No w niedzielę ,by mi bardziej pasowało :)
emkags - Sro 07 Wrz, 2011

tylko ze mi nd pasowalaby kolo 9 z Borkiem :) i zebym juz kolo maks 15 wracala do wawy :))
nospoon - Sro 07 Wrz, 2011

No dobra, słuchajcie, to wy decydujcie, jak dla mnie może być niedziela od 9 też, teoretycznie będzie mniejszy ruch na drogach... chociaż istnieje też pewna szansa, że będę na ciężkim kacu po sobotnim wypadzie do klubu ;)
emkags - Sro 07 Wrz, 2011

Więc zostaje sobota :P P bo na kacu się wycofasz ;P
nospoon - Sro 07 Wrz, 2011

Noo i taki wycofany będę jeździł :P
nospoon - Pią 09 Wrz, 2011

No dobra, to w końcu wymyślyly gdzie się ostatecznie spotykamy? Może tak, skąd kto rusza?
emkags - Pią 09 Wrz, 2011

ja okol Działdowa :) Płośnica
panbodzio - Pią 09 Wrz, 2011

jak ostatecznie ustalicie czas i miejscie spotkania to dajcie znac na forum. wybieram sie na mazury w weekend to moze jakos do was dolacze.
emkags tel do Ciebie mam jak by co

emkags - Pią 09 Wrz, 2011

Okkk Pan'ieBodzio :D a pytanie gdzie konkretniej sie wybierasz?? :) CO prawda ja nie mam Twojego nr ale to jakos dasz przy okazji albo spojrzysz na forum :))
panbodzio - Pią 09 Wrz, 2011

no przeciez pisalem ze na mazury :P
a blizej to okolice gizycka

emkags - Pią 09 Wrz, 2011

Heheheh :PPP ok 200km ode mnie ;PPP nawet ponad ale ok ok :D :D:D jak cos w koncu sie ustali damy znac :D :D jakos ;p
kempes - Pią 09 Wrz, 2011

Ja postaram się wpaść, ale nic nie obiecuję bo mi trudna sytuacja wyskoczyła wczoraj :/ . Mam nadzieję, że chociaż na chwilę mi się uda. Co do miejsca spotkania to może MC'Donald ten na placu roosevelta?
panbodzio - Pią 09 Wrz, 2011

emkags jesli bedziecie ostatecznie w olsztynie to bede mial do was 1h jazdy
nospoon - Pią 09 Wrz, 2011

kempes, ale to mówisz w tej chwili o Olsztynie. Nie wiem jak reszcie odpowiada taki układ żeby się w Olku spotkać. Chyba że rzeczywiście zrobimy sobie wypad w stronę Giżycka? Niekoniecznie aż do samego Giżycka oczywiście...
Co do godziny, proponuję tak w okolicach 11.
A czy ta trudna sytuacja sprawia że ciężko Ci będzie wybrać się w sobotę, czy w ogóle w weekend?

[EDIT]: Tak mi teraz wpadł do głowy pomysł, że można by zrobić sobie ten wypadzik z noclegiem i ogniskiem, bo znam takie fajne miejsce w okolicach Wilim (nad jeziorem Dadaj). Mam tam dostęp do domku. można by wtedy jakieś piwko sobie też spić :) Tylko nie wiem jak się na to zapatrujecie.

Borek - Pią 09 Wrz, 2011

Ja w sobotę raczej nie dam rady ;/
nospoon - Pią 09 Wrz, 2011

Spoko, w takim razie niedziela będzie. A z tym domkiem to okazało się akurat przed chwilą, że będzie zajęty i tak... A w niedzielę chyba nawet ma być ładniejsza pogoda.
kempes - Pią 09 Wrz, 2011

Ja właśnie zajechałem gską do olsztyna, więc o ile sprawy na to pozwolą to się zjawię. Martwi mnie tylko ten regler.... :(
Borek - Pią 09 Wrz, 2011

Nie bój się będziemy z Tobą :P
nospoon - Pią 09 Wrz, 2011

Kempes, a masz może klucz 21 nasadowy ze sobą..?
kempes - Pią 09 Wrz, 2011

@Borek, na to właśnie liczę :P
@nospoon, raczej nie. Dopiero się przeprowadziłem, więc sporo gratów mam w Ostródzie.

emkags - Sob 10 Wrz, 2011

no ok mi nd pasuje tylko dajcie znać o której :) żebym przed ciemną nocą wróciła do Wawy :P P
nospoon - Sob 10 Wrz, 2011

Może być 10:00? Tylko w końcu jak robimy, wszyscy w Olsztynie się spotykamy, czy jak?
emkags - Sob 10 Wrz, 2011

a jednak jutro nie wracam do wawy a w pon :P więc 10.3 w Olsztynie?? :)
kempes - Sob 10 Wrz, 2011

Jeśli nic się nie zmieni to chyba będę.
nospoon - Sob 10 Wrz, 2011

To gdzie się spotkamy w końcu? Przy Macu? Czy może pod "szubienicą" (tj. parking z pomnikiem przy c.h. alfa)?
kempes - Sob 10 Wrz, 2011

Do maca łatwiej trafić chyba.
BTW. Planujecie jakieś większe latanie, czy tylko kręcenie się po okolicy?

nospoon - Sob 10 Wrz, 2011

No ja właśnie nie wiem jaki jest ostatecznie plan gdzie będziemy lecieć. Czyli rozumiem, że widzimy się 10:30 przy McDonaldzie. W razie czego to mój numer: 668031049, jakby coś wynikło w międzyczasie to niech ktoś da mi znać, bo nie jestem pewien czy jeszcze dzisiaj będę na forum.
kempes - Sob 10 Wrz, 2011

Ja nie mogę pozwolić sobie na długie latanie, więc najwyżej się wcześniej odłączę.
Borek - Nie 11 Wrz, 2011

Kurde sorki ,że nie ustalilismy konkretnie co i jak ,bo trochę zabalowałem hehe. To już nie wiem co teraz ;]
kempes - Nie 11 Wrz, 2011

Dzięki za latanie :) Przy okazji rozwiązał się problem z innego tematu, na jakich światłach jeździć w dzień - na pozycyjnych :P
nospoon - Nie 11 Wrz, 2011

Dzięki wszystkim za wspólne latanko :) Bardzo miło było, nawet mimo kaca ;)
emkags - Nie 11 Wrz, 2011

hehehe :)) ja tez dziekuje :D :D
Borek - Nie 11 Wrz, 2011

No ja też wielkie dzięki. Kurde kac morderca nie ma serca :( :rotfl:
panbodzio - Nie 11 Wrz, 2011

no coz nie dalem rady do was dolaczyc. moze nastepnym razem sie uda
emkags - Nie 11 Wrz, 2011

Jaaa.. ;p jechalam z prawie skacowanymi ludzmi :P P i wez tu na takie cos dziecko :P P
nospoon - Nie 11 Wrz, 2011

Prawie? :P
Borek - Pon 12 Wrz, 2011

kempes , jak moto?
emkags - Pon 12 Wrz, 2011

nospoon, hmmm myślę, że Kempes nie był na kacu............. <błagam napisz, że Ty jeden jedyny nie:P>
nospoon - Pon 12 Wrz, 2011

No masz rację, on nie był. Mnie za to ten kac ostatecznie przekonał... jutro idę dać tłumik do wygłuszenia :P
emkags - Pon 12 Wrz, 2011
Temat postu: :)))
Jedno zdjecie... ale slaba jakosc ;(
kempes - Wto 13 Wrz, 2011

Nie, ja nie byłem na kacu :) A moto ok. Dojechałem do domu bez problemów, tylko aku znowu pod ładowarkę poszło :/ . Oby regler szybko doszedł.
kempes - Sob 24 Mar, 2012

Odgrzeję kotleta.
Ktoś chętny na jakieś latanie? :D

Borek - Sob 24 Mar, 2012

Pewka :hyhy:
kempes - Sob 24 Mar, 2012

Spoko. Poczekajmy jeszcze, może ktoś się odezwie i ustalimy jakiś termin :P
nospoon - Nie 25 Mar, 2012

Został mi jeszcze z jakiś tydzień do obrony, więc muszę się jeszcze odrobinę wstrzymać ze śmiganiem, ale potem jak najbardziej.
michał20 - Nie 08 Kwi, 2012

Latajmy :hyhy:
Borek - Nie 08 Kwi, 2012

Fruwajmy :hyhy:
kempes - Nie 08 Kwi, 2012

Śmigajmy? :hyhy:
bombki - Wto 10 Kwi, 2012

Ja to ostatnio u Was często latam, fruwam, śmigam :rotfl:
nospoon - Wto 10 Kwi, 2012

Dzisiaj albo jutro przywiozę wreszcie swoją Suzi z garażu.
nospoon - Wto 17 Kwi, 2012

UP, ktoś chętny pośmigać jakoś w weekend?
Borek - Wto 17 Kwi, 2012

A no ja chętny... ale zaraz zaraz, zapomniałem ,że rozpierdzieliłem moto :P
nospoon - Wto 17 Kwi, 2012

No właśnie... nieco zje**łeś początek sezonu.
kempes - Pią 20 Kwi, 2012

Siema. Sorry, że się nie odzywałem ale mam ostatnio urwanie głowy na uczelni :/ . Co prawda w ten weekend mnie nie ma, a i pogoda raczej marna, ale może coś się uda w tygodniu?
A może macie ochotę na ognisko nad Zalewem? Można by się wybrać do Tolkmicka/Fromborka, zobaczyć co tam jest do paczenia, wieczorem na spokojnie grill/ognisko i drugiego dnia powrót? Następny weekend ma być słonecznie? Są chętni? :)

nospoon - Pią 20 Kwi, 2012

Wstępnie byłbym chętny pod warunkiem że mi nagle nie wyskoczy coś na ostatnią chwilę.
nospoon - Nie 22 Kwi, 2012

Widziałem dzisiaj stojąc na światłach GS'a na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Warszawską, nawet chciałem go ścignąć ale już byłem na środkowym pasie i nie chciałem się wpieprzać na prawy. Wprawdzie wątpię, ale może ktoś z naszych?

Swoją drogą, wczoraj na parkingu pod szubienicą gadałem z innym właścicielem GSki, który też się nie udziela na naszym forum...


Borek - Nie 22 Kwi, 2012

No ja w Olnie też widziałem kilka Gsów...
kempes - Pon 23 Kwi, 2012

Nospoon jak przedliftowy, czerwony naked to pewnie ja :P .

A GS'ów faktycznie kilka(naście) kręci się po okolicy (olsztyn, ostróda), ale chyba nie są zalogowani na forum. Trzeba jakoś to rozpropagować :P .

nospoon - Pon 23 Kwi, 2012

Nie przyjrzałem się czy przedliftowy bo tylko śmignął przede mną wzdłuż Armii Krajowej, ale był w kolorze czerwonym/bordowym, to było jakoś w okolicach godziny 17. Szkoda że nie wiedziałem że będziesz akurat w Olsztynie, bo może bym nie latał sam cały dzień ;)
kempes - Pon 23 Kwi, 2012

Ja właśnie przed 16 wróciłem do Olsztyna i od razu na moto siadłem :P . Zawsze możemy się zgadać pod koniec tygodnia i razem trochę pośmigać ;) .
nospoon - Wto 24 Kwi, 2012

Jeśli wierzyć prognozie to na ten weekend ma przypierdzielić wiosna na całego, nawet do 27*C! Trzeba będzie koniecznie wtedy się jakoś zgadać.
emkags - Wto 24 Kwi, 2012

Ogólnie majówka ma być ciepła ;P
kempes - Wto 24 Kwi, 2012

W takim razie piszcie kiedy i gdzie. Ja postaram się dostosować :) .
Borek - Wto 24 Kwi, 2012

Ja bym proponował coś w tygodniu, 2-4 maja. :)
nospoon - Wto 24 Kwi, 2012

A moim zdaniem warto by najbliższy weekend wykorzystać. Wstępnie proponuję piątek albo sobotę, zależy jak reszcie pasuje. Chyba że tak jak wcześniej Kempes proponował, wybrać się gdzieś na dwa albo i trzy dni i można wtedy spokojnie piwko zrobić czy coś.
kempes - Wto 24 Kwi, 2012

Mnie 1-3 maja nie ma niestety. Można by w piatek/sobotę lub sobotę/niedzielę skoczyć nad morze/zalew. Ewentualnie w weekend po majówce, choć nie wiadomo jak z pogodą będzie, a najbliższy weekend ma być super.
nospoon - Wto 24 Kwi, 2012

Zacna koncepcja. Trzeba by tylko pomyśleć nad noclegiem, czy brać namioty, czy coś na miejscu wynająć.
kempes - Wto 24 Kwi, 2012

Jeśli udało by się znaleźć jakiś wolny pokój to czemu nie. Dostosuję się (choć lubię spać w namiocie:P).
nospoon - Wto 24 Kwi, 2012

Namiot z pozoru byłby najlepszą opcją, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że nie wiadomo czy będzie gdzie się rozłożyć na legalu, bo na dziko to różnie bywa. Też lubię spać w namiocie, najlepiej się wysypiam zawsze ;)
To deklarować mi się tu reszta, kto chętny na wspólny wypad.

kempes - Sro 25 Kwi, 2012

nospoon napisał/a:
To deklarować mi się tu reszta, kto chętny na wspólny wypad.


To chyba trzeba zapytać na forum ogólnym, a nie regionalnym :P .

emkags - Sro 25 Kwi, 2012

Wiecie co... mnie ogólnie nie ma w majówkę.... ale pamiętajcie, że mamy Maj, a co za tym idzie :P zimne noce...... w namiocie ;P
nospoon - Sro 25 Kwi, 2012

Wg. prognozy ma być ciepło, w nocy też. No i dobry śpiwór to podstawa ;)
emkags - Sro 25 Kwi, 2012

Ale to jest maj :PPP jeśli masz dobry śpiwór to ok :))
kempes - Sro 25 Kwi, 2012

Zawsze można jakiś domek ogarnąć :P
johnny - Sro 02 Maj, 2012

Zamierzam dzisiaj śmignąć do Olsztyna, może mały spocik wieczorem/jutro na mieście? :)
Borek - Sro 02 Maj, 2012

No ja jutro mam wolne to można się spotkać :P
nospoon - Sro 02 Maj, 2012

Jestem za. Też jakoś pod wieczór wracam do Olsztyna, daj tylko znać o której i gdzie.
nospoon - Czw 03 Maj, 2012

Coś sprawa przycichła więc odgrzeję kotleta. Ktoś chętny wspólnie pośmigać w najbliższych dniach?
johnny - Czw 03 Maj, 2012

Tak to ciężko będzie się zgadać, zróbmy inaczej: jutro chyba będę cały dzień w Olsztynie to podaję nr tel. 607780028 - jak nie będzie lało i będziecie chcieli polatać to dzwońcie.
nospoon - Sro 29 Sie, 2012

Kto chętny trochę polatać w najbliższych dniach? Trzeba wykorzystać ostatnie chwile ładnej pogody w tym sezonie. Może jakiś spocik albo wycieczka?
johnny - Nie 09 Wrz, 2012

Latamy z nospoon'em - koło 14:00, jak ktoś chętny to dzwonić!! :hyhy:
claudii - Pią 03 Maj, 2013

hallo, hallo żyjecie?
Borek - Wto 07 Maj, 2013

Halo halo, żyjemy. W week jestem, chętna na jakąś rundkę?
emkags - Wto 07 Maj, 2013

oo ja na weekend etz lece do domu :> >>
Borek - Wto 07 Maj, 2013

To trzeba się ustawić :)
claudii - Sro 08 Maj, 2013

no to będziemy coś myśleć na weekend :)
emkags - Sro 08 Maj, 2013

kolega i tak przyaltuje do dzialdowa... : > znajomi pewnie z okolic dzialdowskich etz beda :) wiec jak cos dajcie znac :D :D i mozna u mnie :D :D:D::D:D:D


.
.
.
.
.
.
.

Najwyzej rodzice mnie wydziedzicza, ze rzadko bywam z Nimi ;p

Chrupq - Pią 10 Maj, 2013

Tak się składa, że prawdopodobnie w kolejny majowy weekend wraz ze znajomymi przyjadę sobie w wasze okolice (taka krótka motowycieczka, punkt wypadowy/baza - Giżycko), czy zgadzacie się z ocenami waszych lokalnych tras zaznaczonych na stronie roads2go.com?

Nastawiać się na jakieś mocno dobite fragmenty asfaltu, duże remonty (korki) lub niespodzianki w postaci śmiercionośnych pozimowych wyrw na zakrętach ;) ?

emkags - Pią 10 Maj, 2013

Giżycko do Olsztyna, a tym bardziej do Działdowa jest jak Płońsk do Warszawy :wstyd: :wstyd: :rotfl: :rotfl:
Do claudii napisz PW :) ona powinna sie orientowac :D

Udanej wycieczki :)

claudii - Pią 10 Maj, 2013

Olsztyn- Giżycko nudna droga :P duża część to już nowa prosta, miejscami dwu-pasmowa. Przed Mrągowem kilka km jeszcze rozkopana, dziurawa. Mrągowo- Giżycko trochę fajnych zakrętów.
Chrupq - Sob 11 Maj, 2013

Dzięki, informacje z pewnością się przydadzą :)
adasadas2 - Nie 12 Maj, 2013

Również polecam Mrągowo-Giżycko ;)
+ Mrągowo-Mikołajki
Duuużo fajnych winkli :)

Marek111 - Pon 13 Maj, 2013

Cześć, ma ktoś z Olsztyna i okolic ochotę pomóc w oględzinach GS'a?
Motocykl stoi w Osztynie, link do tematu: http://forum.gs500.pl/vie...p=174205#174205


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group