.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzedam - Sklep części z rozebranych motocykli kupionych w Niemczech.

Set3 - Sro 20 Lip, 2011
Temat postu: Sklep części z rozebranych motocykli kupionych w Niemczech.
Zapraszam do sklepu Netbiker
Duży wybór części i podzespołów.
[b]Dla wszystkich klientów z tego forum, którzy zrobią zakupy w sklepie powyżej 100zł nie będzie doliczony koszt wysyłki do zakupionych części. Tylko przy zakupie prosze w uwagach wpisać że jest się członkiem Forum o Suzuki GS 500 ( promocja przy płatności przelewem ).
Po sezonie przygotowujemy się do remontu naszych maszyn. Jeżeli chcemy więcej w swój motocykl zainwestwać i to niekoniecznie musi być Suzuki GS proszę się ze mną skontaktować na maila Korpal@onet.pl celem wynegocjowania lepszych cen. Na części nowe i używane oraz podzespoły mogę przy większych zakupach dać lepszą cenę.
Współpracuje z kilkoma dużymi hurtowniami. Larsson, Olekmotocykle, Grafnet. Jeżeli zamierzasz tam coś kupić skontaktuj się ze mną. Postaram się obniżyć cene na zamawiany tam towar. Nawet jeżeli nie ma go wpisanego u mnie na sklepie

YasieK - Nie 31 Lip, 2011

Skorzystałem z oferty kolegi, zakupiłem oponkę na przód, Heidenau. Oponka bez żadnych ukrytych wad, zgodna z opisem ze sklepu. Mogę tylko polecić :) Co ciekawe poczta spisała się na medal - na dzień następny po wysyłce opona była u mnie, a leciała przez całą Polskę :D
mikolajm - Nie 31 Lip, 2011

Witam!

Czy na części udzielana jest gwarancja?

Konkretnie interesuje mnie tarcza hamulcowa na przód - wiadomo jak to jest z używkami, nie chciałbym nabawić się luzów po 2 tygodniach.

Set3 - Wto 02 Sie, 2011

Oczywiście udzielam gwarancji na ukryte wady produktu.
Wymieniam produkt lub zwracam pieniądze.
Nie wszystko jestem w stanie wcześniej dokładnie sprawdzić ale bardziej zależy mi na zadowoleniu klienta i powtórnym ewentualnym zakupie niż na jednorazowej sprzedaży. Z drugiej strony, gdybym oszukiwał klientów to na forum roznieśli by mnie użytkownicy w kilka dni i stracił bym potencjalnych klientów.

wolf - Wto 02 Sie, 2011

Również polecam. Szczególnie jestem wdzięczny, za możliwość odbioru części w niedzielę, dzięki temu mogłem poskładać motonga i w kolejny weekend śmigać bo wtedy w tygodniu nie było mnie w chacie. A mały rajdowiec do dziś dzień wspomina audiczke :) Pozdrawiam!
Krzycho - Sob 06 Sie, 2011

Zakupiłem, wymieniłem, jestem zadowolony z zakupu :) Polecam :)
Set3 - Czw 11 Sie, 2011

ze sprzedażą jest podobnie jak z zakupem. Można trafić na ludzi którzy rozumieją że pomylić się zawsze można. Ale jak są dobre chęci to zawsze idzie naprawić pomykę. Ja też dziękuje za współpracę i zapraszam ponownie.
Piotras_5 - Czw 11 Sie, 2011

Masz może pokrętło do licznika tymczasowych km do gsa po lifcie ? (dokładnie Fka 2004)

pozdro

tomaszek - Czw 11 Sie, 2011

Ja potrzebuje podobne pokretlo tylko ze do wersji E z 91
grzes87 - Czw 11 Sie, 2011

tomaszek, za 25 zlotych, na stronie jest nawet foto

a to dla leniwych nie chcacych sobie poszukac http://suzukigs.pl/produk...owania-licznika

swoja droga koszt wysylki baaardzo drogi. (toz to mzoan wysalc za mniej niz 5 zlotych)

Lukasz18 - Czw 11 Sie, 2011

Zakupiłem uchwyt moccowania wałka rozrządu wszystko ok ; )

polecam jak najbardziej :cool:

Set3 - Pią 12 Sie, 2011

koszt podany na stronie to koszt pobraniowy 16zł. Przy wpłacie na konto i wysyłce listem koszt jest 6zł.
Machu - Pon 22 Sie, 2011

Kupiłem 2 uszczelki pod zegary od kolegi, wysyłka błyskawiczna towar ok.
wolf - Sro 24 Sie, 2011

Kolejny raz jestem zadowolony z zakupu, tym razem łańcuch, naprawdę w dobrym stanie (tylko bez spamu proszę, była mi potrzeba używka i tyle :cwaniak: ). Jeszcze raz polecam!
YasieK - Sro 24 Sie, 2011

Drugi raz skorzystałem i jestem jeszcze bardziej zadowolony niż ostatnio. Rewelacyjnie ekspresowa wysyłka.
garfield - Sob 27 Sie, 2011

Witam, ja też zakupilam parę rzeczy i byłam zadowolona :)
Set3 - Wto 30 Sie, 2011

Ja też byłem zadowolony z poznania tak wesołej i pozytywnej osoby. :)
ziomek4000 - Sro 31 Sie, 2011

w niedzielę wybieram się po odbiór kanapy i pewnie kupię też jeszcze kilka innych rzeczy :)
Set3 - Pią 02 Wrz, 2011

Zapraszam do siebie. Mieszkam w Wałczu koło Piły. Jeżeli ktoś ma po drodze albo mieszka blisko zapraszam do osobistego odbioru.
Można pobuszować w magazynie.
Obecnie za wyjątkiem tylko dobrego wału z korbowodami posiadam wszystko do modeli od 1989 do 1997.

emkags - Sro 07 Wrz, 2011

Polecam rowniez ;) zamowilam zamek do kanapy i z e-mail iz towar zostal wyslany doszedl w ten sam dzien co paczka :PPP :)) ale pozytywnie ;)
CieCHu - Pią 09 Wrz, 2011

Ja rowniez polece kolege. Wszystko takie jak mialo byc i w dobrej cenie. Troche walczylem z tarcza, ale i z nia wygralem. Polecam!
Set3 - Pią 09 Wrz, 2011

Wszyscy się uczymy. Ty miałeś problemy z odkręceniem starej tarczy. Założenie kupionej przez Ciebie u mnie chyba nie było już problemem.
Z drugiej strony mam ten sklep na internecie otwarty dopiero od 4 lipca tego roku i jeżeli popełniam jakieś błędy lub coś sknoce to proszę o znak telefonicznie. Zawsze staram się w miarę możliwości to naprawić.
Sprzedaż prowadze juz od kilku lat przeważnie przez allegro. A od czerwca zeszłego roku zająłem się przeważnie GSką.

ziomek4000 - Pią 09 Wrz, 2011

też bardzo polecam. zamówiona kanapa już czeka w garażu na lepsze czasy i przeróbkę. na pewno jeszcze nie raz coś kupię :)
kusiaczek - Pią 09 Wrz, 2011

Rownież dziekuje za slizgacz :] Polecam
kempes - Pią 09 Wrz, 2011

Widzę, że dużo osób jest zadowolonych z zakupów u ciebie Set3. Ja chciałbym kupić regulator napięcia, jednak nie mam 100% pewności, że to właśnie to, a nie np. alternator. Jeśli zamówię u ciebie regler, a okaże się, że to jednak nie to, to czy mogę wymienić/zwrócić towar?

(na 95% to właśnie regler mi padł, ale wolę zapytać, żeby nie umoczyć)

Set3 - Pon 12 Wrz, 2011

Można sprawdzić napięcie łądowania. Jak jest za małe to regulator. Gorzej jak nie ma wcale wtedy może być alternator. Zaznacze regulator i Ci dziś wysyłam. Sprawdź i pisz. Mam nadzieje ze to bedzie to. Łatwiej wymienić regulator niż alternator.
kempes - Wto 13 Wrz, 2011

Ok. Dzięki. Ja też mam nadzieję, że to regler :) . Napięcie ładowania sprawdzałem kilka dni temu i jakieś tam było, ale znikome i podczas jazdy aku padał.
Set3 - Czw 15 Wrz, 2011

Doszedł ten regulator?
kempes - Czw 15 Wrz, 2011

Tak, doszedł. Niestety nie rozwiązało to mojego problemu :/ . Albo ten regler jest padnięty (ale raczej nie, prędzej mój był jednak sprawny), albo pospieszyłem się z zakupem.
Macku - Czw 15 Wrz, 2011

Zamowiłem lagi ;) świetny kontakt i szybka wysyłka ;) i co najwazniejsze lagi proste :) polecam ;)
Set3 - Czw 15 Wrz, 2011

własnie o tym pisałem by sprawdzić prąd ładowania. Jak alternator dobrze ładuje skoki napięcia przed regulatorem są od 10V przy niskich obrotach do kilkunastu a nawet więcej. Regulator jest po to by zmniejszyć i ustalić napięcie. Jak jest walnięty regulator to akumulator prawie się gotuje. Jak jest bardzo niskie napięcie to uzwojenia alternatora. Odeślij regulator a ja wysle Ci alternator. Cena jest podobna zapłacisz tylko za wysyłkę.
kempes - Czw 15 Wrz, 2011

Rzecz w tym, że sprawdzałem alternator i wydaje się być ok. Między parami pinów przy 5000 rpm mam ponad 85V, a między pinami a masą 0V, czyli jest ok. Muszę dobrze wszystko sprawdzić i wtedy ewentualnie go odeślę.
grzesiek4535 - Pią 23 Wrz, 2011

witam. czy miał byś do gsa komplet zegarów do 97-99r
Set3 - Wto 27 Wrz, 2011

Mam obrotomierz z napędem mechanicznym i szybkościomierz też napęd linką. Na stronie www.suzukigs.pl przeczytasz ich ceny.
LuIza - Pon 03 Paź, 2011

Podziękowania dla kolegi Set3 :)
Szukaliśmy, próbowaliśmy i dzięki pomocy kolegi problem rozwiązany :)
Polecam serdecznie :)

Set3 - Pon 10 Paź, 2011

Fajnie Luiza że mogłem Wam pomóc.
Części doszły i do mnie. Dziękuję za miły prezent. Byłem z kolegami na rajdzie w Czechach i się przydał :) .

Set3 - Czw 10 Lis, 2011

Od listopada wprowadziłem nowy cennik na części do GS. Nazywam go zimowym.
Ceny są niższe i będą takie do wiosny. W razie indywidualnych zamówień i potrzeb np. w razie remontu silnika proszę o kontakt.
Zmieniam wizerunek sklepu. Wprowadzam zmiany i zwiększam asortyment. Prosiłbym o uwagi. I to chyba bardziej na negatywnych bo przynajmniej coś mogą ewentualnie wnieść. no może niekoniecznie "jest do dupy" tylko co można zmienić i poprawić. Zauważyłem ostatnio, że często poszukiwane są drobiazgi. A to jakaś tulejka, to śrubka. Itd. Właśnie o te drobiazgi zwiększam asortyment.
Poza tym myślę że kupując jedną z używanych części można też dokupić nową. Potrzebne do eksploatacji pojazdów.

johnny - Pią 30 Gru, 2011

Set3 napisał/a:
Mam obrotomierz z napędem mechanicznym i szybkościomierz też napęd linką. Na stronie www.suzukigs.pl przeczytasz ich ceny.


A czy można założyć bez problemu w miejsce tych starszych (rocznik 96)? Czy stare pokrętło do zerowania będzie pasowało?

Yarccom - Pią 30 Gru, 2011

podkleiłem Twój sklep będzie łatwiej do niego trafić ;)
Set3 - Pią 30 Gru, 2011

Sprawdzałem stare pokrętło do zerowania pasuje do nowszych modeli. Ale mam jeszcze jedno pokrętło mniejsze. Od modeli 98-2004.
Smoke - Pon 16 Sty, 2012

Witam poszukuje silnika do gs500e z 2003r może być z tego roku lub nowszy :)
maruder07 - Czw 19 Sty, 2012

Bardzo dziękuję za miła i fachowa obsługę!

Zamówiłem lagi doszły eleganckie proste mało urzywane :D

Plusy zakupów u kolegi Set3 to niewątpliwie:
-Paczka wzorowo zapakowana.
-Ekspresowa wysyłka.
-Pewny towar, dokładnie opisany.

Z minusów tylko jeden jest.
-Brak minusów. Nie ma do czego się przyczepić nawet.

Szczerze polecam zakupy w sklepie. :D

bombki - Czw 19 Sty, 2012

maruder07 napisał/a:

Plusy zakupów u kolegi Set3 to niewątpliwie:
-Paczka wzorowo zapakowana.
-Ekspresowa wysyłka.
-Pewny towar, dokładnie opisany.

Z minusów tylko jeden jest.
-Brak minusów. Nie ma do czego się przyczepić nawet.

Szczerze polecam zakupy w sklepie. :D

U mnie transakcje przebiegały równie pomyślnie. Dodatkowo w cenie otrzymałem porady dotyczące mechaniki :padam:

johnny - Pią 20 Sty, 2012

maruder07 napisał/a:
Z minusów tylko jeden jest.
-Brak minusów. Nie ma do czego się przyczepić nawet.


Cóż za panegiryk, ostrożnie z tym bo nam kolega Sławek w piórka obrośnie :D

Potwierdzam, u mnie też wszystko było OK (zamawiałem zegary "poliftowe")

Machu - Pią 20 Sty, 2012

Właśnie dostałem paczkę od kolegi Set3. Stan części bliski fabrycznemu + gratis. I dziękuję za pomoc techniczną przez telefon. 110% zadowolenia :)
simin - Pią 20 Sty, 2012

Mam pytanie odnośnie ciężarka balastowego - Tego konkretnie

Czy jest to ciężarek z mocowaniem?

Set3 - Pią 20 Sty, 2012

to są ciężarki balastowe wkręcane w kierownice. W kierownicy powinno być mocowanie na śrube. Nie wiem o które mocowanie Ci chodzi. O te w kierownicy czy o śrube którą się wkręca w te mocowanie. Jeżeli o śrube to jest a jeżeli nie masz mocowania w kierownicy to może masz długą kierownice. Wtenczas mam stare kierownice z której ww mocowanie wytniesz i sobie wkleisz w swoje.

[ Dodano: Pią 20 Sty, 2012 ]
Poza tym nie mam już czarnych odważników balastowych.

[ Dodano: Pią 20 Sty, 2012 ]
sa inne kolory np mam siwy taki sam komplet ale jak chcesz czarne będą czarnymi

simin - Pią 20 Sty, 2012

Chodziło mi dokładnie o śrubę z gumą która się poszerza przy dokręcaniu... Zgubiłem cały taki komplet...
Set3 - Pią 20 Sty, 2012

Nie mam. Te balasty jak pisałem są do sztywnego mocowania z kierownicą. Tzn sruba wkręca się do przymocowanego na stałe gwintu w kierownicy. Polecam przeróbke na te mocowanie jest bezpieczniejsze balasty w ten sposób raczej ciężko się wykręca niż same z mocowaniem wypadną i giną.
ziomek4000 - Pią 20 Sty, 2012

no ja u siebie mam kierownicę turystyczną założoną bez gwintów na ciężarki i zastanawiam się w jaki sposób zamontować gwint w środku.
Set3 - Czw 26 Sty, 2012

Ziomek masz 2 potencjalne wysjcia
1-- wkleic w kierownice nakretke z gwintem i do tego wkręcić balast -
Ciężarek
to cena za 1 sztuke.

2--albo kpl z rozpieraczem ale uwaga nie są tak ciężkie jak ciężarki i właściwie służą jaką ochrona.
są nowe i b. ładne
Końcówka

Machu - Czw 26 Sty, 2012

ziomek4000 napisał/a:
no ja u siebie mam kierownicę turystyczną założoną bez gwintów na ciężarki i zastanawiam się w jaki sposób zamontować gwint w środku.


Też miałem ten problem. Dostałem do kierownicy w ramach gratisu 2 końcówki clip-on z tym gwintem. Pierwotna koncepcja była żeby uciąć końcówkę clip-ona i dospawać gwint, jednak we wszystkich zakładach słyszałem tylko "łejezu" "łe panie" to poszedłem do tokarza, zostawiłem mu kierę i końcówki clip-on. Po 24h cieszyłem sie idealnie pasującymi końcówkami z gwintem :)



Set3 - Czw 26 Sty, 2012

tak super. Tylko nic nie spawać. Klej do metalu. I nic tego nieruszy. Ważne jest też że masz i odpowiednio większy ciężar. Jeżeli kierownica ma delikatne drgania to nie ma nic lepszego.
Machu - Czw 26 Sty, 2012

Set3 napisał/a:
tak super. Tylko nic nie spawać. Klej do metalu.


Dlaczemu klej? Przecież to jest na kilka "dotknięć" migomatem.

Set3 - Czw 26 Sty, 2012

bo kierownica jest przygotowana wcześniej przez niklowanie. Jezeli spawasz w tym miejscu temperatura spawu powoduje miejsce gdzie będzie rdzewieć. Kleje są teraz tak mocne i elastyczne że predzej spaw odpadnie po drganiach jak nie jest wtopiony spaw.
Oczywiście decyzja należy do wstawiającego. Klej kosztuje 8zł i można samemu w garażu zrobić. Jak się ma migomat to też samemu. A jak nie to zawsze coś tam chcą. Chyba ze dobry kolega.

lukasz86 - Czw 16 Lut, 2012

Przesyłka szybko dotarła i wszystko się zgadza :)
Dzięki za gratisowe śrubki

CieCHu - Czw 16 Lut, 2012

Set, a nie chcialbys odkupic kompletu kierunkow? Kupilem od Ciebie takie male i teraz nie mam co z tymi zrobic ;)
Set3 - Czw 16 Lut, 2012

A mówiłem że oryginał to oryginał. Możemy na coś u mnie zamienić. Coś może będziesz potrzebować.
Jak daleko masz do AWF w Warszawie? Albo napisz mi w jakim rejonie Warszawy mieszkasz?
Mój syn studiuje tam i ma praktyki prawie po całej Warszawie w przedszkolach. Mógłbyś jemu podać Twoje kierunki. Pozdr

Bonzo - Czw 16 Lut, 2012

Zamówiłem linkę gazu, dostałem linke gazu + linke sprzęgła. Mam nadzieję, że celowo. Dzięki!
Set3 - Czw 16 Lut, 2012

Były razem zwinięte. Najpierw chciałem je rozłączać, a później pomyślałem że może jednak też Ci się przyda. Mam tych linek trochę. Pozdr
CieCHu - Pią 17 Lut, 2012

Wiesz Set, chetnie sie wymienie, bo mi sa niepotrzebne. Tylko musimy sie umowic do jakiej kwoty, to sobie cos wyszukam i dac znac.
Set3 - Sro 22 Lut, 2012
Temat postu: Weekendowe promocje zakupów z kategorii ODZIEŻ MOTOCYKLOWA
WEEKENDOWE PROMOCJE
Przy zakupie dowolnego produktu z kategorii ODZIEŻ MOTOCYKLOWA udzielamy 15% rabatu.
Warunkiem jest zakup wybranego przedmiotu znajdującego się w kategorii ODZIEŻ MOTOCYKLOWA w dni weekendowe, tj. sobota i niedziela, oraz wybór płatności przelewem.
Ile możesz zyskać?
Już teraz ceny odzieży, kasków, akcesoriów, dodatków motocyklowych wystawionych na NetBiker.pl są o około 10% niższe niż na stronie Larsson.pl.
Dokonując zakupu w weekend i korzystając z naszej promocji, zyskujesz jeszcze więcej, czyli 15% rabatu od ceny, która i tak jest niższa niż na stronie oficjalnego dystrybutora!
Przy składaniu zamówienia prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności rozmiaru. Istnieje możliwość zwrotu bądź wymiany zakupionego przedmiotu na inny rozmiar, jeśli:
- zakupiony produkt nie został uszkodzony,
- nie widnieją na nim ślady użytkowania,
- posiada komplet metek.
Przy zamówieniu, które zawiera dodatkowo przedmioty z innej kategorii rabat jest naliczany TYLKO do odzieży motocyklowej.
Zespół NetBiker.pl

Krt - Nie 11 Mar, 2012

Dzięki za szybką dostawę, polecam, pozdrawiam :padam:
Lukasz18 - Pon 26 Mar, 2012

Muszę napisać niestety nie miłą wiadomość, otóż chodzi mi o kontakt ze sklepem. Dzwoniłem raz, wysłałem 2 e-maile. Nie otrzymałem odpowiedzi do dziś. Myślałem, że załatwię szybko sprawę, a tu się rozczarowałem..
Set3 - Pon 26 Mar, 2012

Tak kilka dni byłem w niemczech. Czasem musze przywieść jakieś motocykle a nie zabieram tam telefonu i z internetem kłopot. Napisz jak chcesz tu co potrzebujesz lub zadzwoń. Teraz szykuje zamówienia.
Lukasz18 - Pon 26 Mar, 2012

Rozumiem ;)
ale już sobie jakoś poradziłem

Set3 - Wto 27 Mar, 2012

Na wiosenne naprawy czasem przyda się wymiana napędu na nowy. Mam promocje na napęd do Suzuki GS. Napęd kompletny . W skład napędu wchodzi łańcuch oraz koła napędu małe i duże. W przypadku członków forum przy zakupie i wpłacie na konto części te i inne są wysyłane bez kosztów związanych z wysyłką.
Dziadek - Czw 26 Kwi, 2012

Cześć Set :)
Potrzebował bym do GS 500
Rozrusznik szt 1
Akumulator YB10L-B2 SIX - ON szt 1
Cewka rozrusznika z bezpiecznikiem szt 1
Zależy mi trochę na czasie jak będziesz w domu to daj znać.

Pozdrawiam SERDECZNIE

Set3 - Pią 27 Kwi, 2012

czesc
Dopiero wróciłem.
Sprawdze ceny i dam znac

Jose_muerto - Pon 07 Maj, 2012

Wysłałem Ci set3 pytanie na pw Mam nadzieje, że doszło :)
Plotuś - Pon 07 Maj, 2012

Dzisiaj paczka doszło, wielkie dzięki Set, o to mi chodziło. Oczywiście wszystkim polecam :)
dembis - Pon 14 Maj, 2012

Set poszło zapytanie dotyczace niebieskiego "klosza" drogowych świateł oraz sprężyny iglicy! Pozdrawiam
lukasz86 - Pią 18 Maj, 2012

Opona doszła :) Dzięki
Set3 - Sob 19 Maj, 2012

Super Lukasz. Sorki ze tak późno ale jak pisalem musiałem wczesniej cały motocykl rozebrać. Ale opona w stanie wg mnie na co najmiej 2 sezony
Dziadek - Sro 30 Maj, 2012

Nie miałem czasu kliknąć, ale paczuszka doszła, wszystko w porządku.
Następne zakupy na pewno też tu będę robił
Pozdrawiam :)

Karkoz - Czw 31 Maj, 2012

Set3, pytanie na pw, mam nadzieję że coś się dla mnie znajdzie ^^
poli - Wto 19 Cze, 2012

Kupowałem co prawda pierdołę, ale i tak polecam, bo kontakt bardzo dobry (ja odbierałem odpowiedzi z opóźnieniem... :rotfl: ). Przesyłka bardzo szybka - zamówione w weekend - we wtorek paczuszka już u mnie, dobrze zabezpieczone. Część w lepszym stanie niż ta ze zdjęcia na stronie :padam: Ogólnie bardzo duży plus ;) . Jak coś jeszcze będę potrzebował to na pewno się zgłoszę.

pozdrawiam Poli.

Macku - Sro 18 Lip, 2012

Skorzystałem po raz drugi i znow jestem bardzo zadowolony :) Czas polatac :D

pozdr
Macku :)

Set3 - Pią 17 Sie, 2012

Witam
Wprowadziłem na sklep nowe czesci i akcesoria. Kappa, Ufo. Inne firmy. Cały czas zwiększam asortyment.
Dla członków forum dalej trwa upust przy wpłacie na konto.
Proszę też o uwagi i propozycje czesci które miałbym dla Was wstawić na sklep. Tak samo jak jakies ceny są za wysokie napiszcie a sprawdze i ewentualnie poprawie.

qbas - Pon 20 Sie, 2012

Poszło zamówienie przez stronę (klakson).
pozdrawiam:)
edit: 22.08
Wow, nie spodziewałem się tak szybko listonosza:) Teraz tylko zamontować.
Dziękuję i pozdrawiam:)

Set3 - Czw 04 Paź, 2012

Pobawiłem się trochę i wprowadziłem zestawy olej, filtr i świece. Na jesień robimy remonty i wymiany sezonowe. To nam trochę pomoże obniżyć koszty tych robót. Zapraszam do obejrzenia i zastanowienia się.
http://netbiker.pl/katego...e/oleje-i-smary

barmani1 - Sro 10 Paź, 2012
Temat postu: szukam kierownicy GS 2002r. oryginał czyli łamana? :)
mam go od dzis:) wiec nie jestem pewien
barmani1 - Wto 23 Paź, 2012

kierownica kupiona, wsjo git pozdro
bilder - Pon 29 Paź, 2012

zamówienie dotarło.
Polecam wszystko szybko i sprawienie ;)

Turos - Wto 30 Paź, 2012

Set3 nie sprowadzasz czasem części do CBF500? Konkretnie to poszukuję gmoli, ale nikt nie potrafi powiedzieć czy jakieś od CB500 by pasowały. Nowych nie bardzo chcę kupować, bo 400pln to sporo, a do CB są za połowę tego.
Set3 - Wto 13 Lis, 2012

Posezonowa wyprzedaż butów OXTAR http://netbiker.pl/kategoria/wyprzedaz-butow-oxtar
zapraszam do obejrzenia. Informuje ze to krótka seria. Dziś dostałem na ten temat informacje i za kilka dni może już nie być.

_ANIOŁ_ - Sro 14 Lis, 2012

Ładne ceny tylko czemu te buty takie pstrokate, są może u nich po prostu czarne??
Yarccom - Sro 14 Lis, 2012

dlatego jest wyprzedaz ;)
GSadmirer - Sro 14 Lis, 2012

kurde a mi się tak podobają te TCS Evo rozmiar 46,47 :D
Set3 - Sro 14 Lis, 2012

Właśnie wyprzedaż jest bo kolory są "pstrokate" i rozmiary dziwne. ale jest kilka par czarnych. To jest wyprzedaż ceny niskie bo musi to zejsc ale mozę nawet jak tu piszemy to ktopś to wykupuje.
Ryder - Czw 29 Lis, 2012

Jakiś czas temu już robiłem mały zakup,polecam transakcja bez zastrzeżeń :)
Set3 - Czw 29 Lis, 2012

Wyprzedaż kasków i butów została zakończona. Znalazł się klient który skorzystał z okazyjnej ceny i wykupił towar za 40 tyś zł. :)
Piotras_5 - Czw 29 Lis, 2012

To niezły koleś...

Ja również z szczerego serca polecam Set'a aka Sławka! 100% zadowolenia, dzień po wpłacie paczka była u mnie. :)

Pozdro!

Exodus - Pon 11 Mar, 2013

Kolejny zadowolony klient na koncie NetBikera. Wszystko zgodnie z zamówieniem i z dodatkowymi konsultacjami w celu wyeliminowania potencjalnego błędu zamówienia. Nawet telefon w kwestii dodatkowych opcji wysyłki. Pełny profesjonalizm!

Polecam!

rw171 - Czw 14 Mar, 2013

Wzorowa transakcja,expresowa dostawa,solidny sprzedawca. Wielki pozytyw-polecam!
misiorek - Czw 14 Mar, 2013

Set to fajny, konkretny i cierpliwy gość;D polecam
Piotras_5 - Wto 19 Mar, 2013

Siema.
Zrobiłem u Seta już zakupy na grubo ponad tysiaka i mogę jedynie polecić. Szybko, sprawnie, zawsze da się dogadać.
Do następnego Sławku. :D

danny - Sro 04 Wrz, 2013

Zakupiłem u Seta kufer - szybko, pewnie, bardzo sprawnie. Moge jedynie polecić. Dzieki za transakcje :)
żółwik - Czw 05 Wrz, 2013

Ja również mogę śmiało polecić zakupy u Seta. Zakupiłem już u niego worek części i wszystko hula :padam:
robert3 - Czw 05 Wrz, 2013

I ja dołączę swoją opinię. Kupiłem od Seta oponę, sam wybrał. Przesyłka błyskawiczna
Opona super i do tego w bardzo dobrej cenie. Czego oczekiwać więcej. Tylko polecać i rozgłaszać sprzedawcę, bo warto.

kenzoo - Czw 12 Wrz, 2013

Też dopiszę się do grona zadowolonej klienteli Set3. Dzwonie- odebrał, domówienie?- nie ma problemu, wysyłka ok. Zdecydowanie polecam :ok:
Set3 - Czw 12 Wrz, 2013

Dzięki. Ale nie zawsze się uda zadowolić klienta.

Mamy na sklepie nowe ceny EBC. Klocki hamulcowe, tarcze sprzegła i spreżyny dociskowe w naprawdę dobrych cenach. Obniżyłem te ceny czasem o 30%.
Mam nadzieje że dzięki temu zwiększymy wspólnie sprzedaż tych klocków. Jednocześnie są motocykle na których nie mam wystawionych jeszcze części. A je posiadacie to piszcie. Wstawie je dla Was w dobrej cenie na mój sklep.

Set3 - Pią 01 Lis, 2013
Temat postu: Ładowarki akumulatrów
Wprowadziłem tansze ładowarki do akumulatorów. Ceny są wg mnie super bo juz od 38zł za szt.
http://netbiker.pl/kategoria/narzedzia-warsztatowe

Set3 - Wto 19 Lis, 2013

Mam nową ciekawą propozycje - zabezpieczenia XENA.
http://netbiker.pl/producent/xena-security
Do Nowego roku do kazdego zamówienie powyżej 100zł będę dokładac linkę przypominacza
http://netbiker.pl/produk...apietej-blokady

Set3 - Nie 02 Mar, 2014
Temat postu: PROMOCJE Wiosna 2014
Przed sezonem 2014 wprowadziłem zestawy promocyjne. Będą obowiązywały do maja.

1. Olej z filtrem i swiecami za 125zł
Zestaw do wymiany oleju

2. Zestaw klocków hamulcowych do GSek razem z płynem hamulcowym
a.89-95 za 140zł - http://netbiker.pl/produk...lockow-promocja
b.95-08 za 145zł - http://netbiker.pl/produk...lockow-promocja

3. Zestawy napędowe do GSek
a.89-93 za 249zł - http://netbiker.pl/produk...y-unibear-89-93
b.93-08 za 269zł - http://netbiker.pl/produk...unibear-94-2008

Kamolek - Sob 22 Mar, 2014

Ja kupiłem olej, filtr, świece i parę innych gratów i jestem bardzo zadowolony. Ale niestety troszkę zostałem powalony na kolana przez ciężarek na kierownicy. Na zdj nówka sztuka nie śmigany, 40 zł do zapłaty a dostałem stary porysowany i w dodatku z jakiegoś moto po szlifie bo duża część jest zdarta. Nie chodzi mi o to że porysowany czy coś ale mógłbyś dać realne foto albo przynajmniej napisać że nie są one pierwszej nowości. Ale tak poza tym to sklep oceniam bardzo pozytywnie !! !
Set3 - Sob 22 Mar, 2014

Kiedy kupowałeś? Nie pamiętam tego zakupu.
Ale masz racje. Ciężarki oryginalne ciężkie balastowe nowe nie do dostania. Sprzedaje je z rozbieranych motocykli. Bardzo łatwo się je maluje. Trochę papieru wodnego i farba w sprau.
Wcześniej je malowałem ale ustalanie czy czarny mat czy połysk itd. W koncu mam tylko jeszcze kilka kompletów. Może z 2 lub 3. Odeślij to w 15 minut j pomaluje jak sobie życzysz i odeśle lub wyśle Ci nowe i wyrównam różnice gdyż są tańsze i lżejsze. To nie oryginał ale ładne. http://netbiker.pl/produk...rne-suzuki-nowe

Semy - Sob 22 Mar, 2014

Set, a masz może (chyba masz, bo widzę na stronie) klamki sprzęgła do GSa?
Potrzebowałbym minimum jedną, ale i dwie bym brał jak by były ciekawie wycenione

Blue - Nie 14 Wrz, 2014

Zrobiłem niedawno zakupy u Pana Sławka, szczerze polecam, mimo drobnego zakręcenia paczka była ekspresowo u mnie, bardzo miły kontakt, dobre ceny :) jeśli coś się w moim GS posypie, to na pewno będę robił zakupy w NetBikerze
krisek - Pon 29 Wrz, 2014

hej, ile kosztuje u Ciebie nowe sprzegło a ile uzywka w dobrym stanie? pytam orientacyjnie, rok 1994
Set3 - Pią 06 Lut, 2015

Mam nową propozycję przedsezonową. Materiały eksploatacyjne.
Więcej na mojej stronie sklepu
http://netbiker.pl/produk...-eksploatacyjne

Kicin95 - Pią 03 Kwi, 2015

A ja mam pytanie takie: czy w najbliższym czasie będziesz miał na stanie srebrny silnik? Jeśli tak, to jaki wpływ na cenę miałoby oddanie w rozliczeniu starego silnika? :)
Set3 - Pią 03 Kwi, 2015

witam
Wczoraj sprzedalem srebrny silnik o przebiegu 9tys km. Kolega z forum przyjechal osluchal zostawil swój i z bananem na buzi pojechal do domu. Jaki masz rocznik bo srebrne czasem sie róznia.

Kicin95 - Sob 04 Kwi, 2015

O proszę! ;) Mój GS to rocznik 2002, poliftowy.
Set3 - Pon 06 Kwi, 2015

Czyli masz poliftowy srebrny ale z 2 impulsatorami i z mechanicznym napedem obrotomierza. Nawet czarny spokojnie pasuje do Twojego motocykla
fisiel800i - Czw 02 Lip, 2015

Cześć potrzebuje tanie magneto (kieszeń studenta) i alternator do GS z 93 roku, masz może ?
Pozdrawiam Fisiel

Set3 - Pią 03 Lip, 2015

przeciez wystarczy wejsc na strone sklepu www.Netbiker.pl i sprawdzić cene i dostepność a potem napisać tam inf. Widzę że to chyba student polonistyki :)
fisiel800i - Pon 06 Lip, 2015

Wysłałem maila z poziomu sklepu, czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
Set3 - Pią 10 Lip, 2015

wprowadziłem na sklep do suzuki gs 500 osłony łańcucha wykonane z blachy kwasowej
http://netbiker.pl/produk...ncucha-kwasowka
dla członków forum specjalna oferta.


Set3 - Nie 16 Sie, 2015

Przyjmę kogoś do pracy zdalnej. Tzn osoba ta pracowała by u siebie w domu na swoim komputerze robiąc to co jej powiem. Mam dużo sprowadzonych w tym roku GS 500 których części muszę porobić zdjęcia potem sensownie opisać i wprowadzić na sklep. Zdjęcia to ja już u siebie zrobię potem wyślę mailem do opisania i wprowadzenia na sklep.
Co do wynagrodzenia to mogę płacić 10zł za 1godz ale byłbym zainteresowany by było to wypłacane w częściach. Gotówka to już najwyżej na uzupełnienie wtedy wyśle na konto. Roboty jest dużo tak więc napewno nie wszystko idzie załatwić częściami :)
Piszę o tym na forum gdyż najlepiej by ktoś kto to wprowadza miał jakieś pojęcie o motocyklach a najlepiej własnie Suzuki GS 500.
W przeciągu miesiąca mój sklep a szczególnie dział Suzuki GS zmieni się diametralnie. Już mam zbudowany wirtualny nowy sklep trwają teraz prace kosmetyczne i mam nadzieję będzie łątwiej kupywać.

m_blochu12 - Sob 26 Gru, 2015

Masz moze wal w dobrym stanie z panewkami? Bo na stronie napisane brak w magazynie.
Set3 - Pon 28 Gru, 2015

witam
w tym momencie nie mam. 2 tyg temu sprzedalem ostatni komplet. A teraz mniejsze obroty to i nie wiem kiedy bede mial nastepny silnik do rozbiórki. moze byc tydzien lub dwa. jak juz zamówisz na meil u mnie bedzie szybciej. Korpal@onet.pl

m_blochu12 - Pon 28 Gru, 2015

Najlepiej jakbyś mi odłożył caly komplet kartery i wał z korbami z jednego silnika, aby panewki i inne rzeczy były na miejscu. Mogę dać w rozliczeniu piękne kartery i wał z zatartą jedną panewką na korbie.
Radick - Sro 12 Paź, 2016

Kupię kompletną przednią lampę do GS 500 93r.
mlody96 - Sob 22 Paź, 2016

Polecam serdecznie gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć dekielka impulsatora a tu nabyłem za dobrą cenę i z błyskawiczną wysyłką ;)
4toku - Sro 10 Lip, 2019

Nie polecam Set3.
Przysłał mi pomylone części i nie kwapi się o naprawę swojego błędu.
Kasa wpłacona ,zysk jest więc po co zawracać sobie głowę.
Od tego czasu zero kontaktu z gościem.
Pomimo kilku email z mojej strony.

Set3 - Pią 12 Lip, 2019

Pomyłka nie ten klient. 4toku napisz do mnie ne meila Korpal@onet.pl nie mam od Ciebie zadnych meili lub smsa na telef 502486233 lub zadzwon. Nie wiem jak sie ze mna kontaktowałes. nie mam informacji.
Ta sama miejscowosc i stad pomylka

4toku - Nie 14 Lip, 2019

Wysłałem maila
Set3 - Nie 14 Lip, 2019

Mam meila nie uzywam whacapa. Mimo ze go mam.
4toku - Nie 11 Sie, 2019

Set3 napisał/a:
Pomyłka nie ten klient. 4toku napisz do mnie ne meila Korpal@onet.pl nie mam od Ciebie zadnych meili lub smsa na telef 502486233 lub zadzwon. Nie wiem jak sie ze mna kontaktowałes. nie mam informacji.
Ta sama miejscowosc i stad pomylka


Sprawa załatwiona , dziękuję i pozdrawiam.

xalor - Nie 03 Lis, 2019

Set masz może rozrusznik do Kawasaki GPZ500, ewentualnie ER5?
Pozdrawiam

Set3 - Nie 03 Lis, 2019

Wyslij jakies zdjecie na korpal@onet.pl
maruder07 - Pią 11 Cze, 2021

Hejka. A Set by Netbiker to jeszcze ma ten swój stragan czy już nie? :niepewny:
ziomek4000 - Nie 20 Cze, 2021

Z informacji jakie posiadam to sklep już zlikwidowany. Ale jak coś potrzebujesz i masz numer do Sławka to zadzwoń bo wiem że dużo gratów mu jeszcze zostało.
maruder07 - Nie 27 Cze, 2021

Właśnie nie mam :/ A chciałbym zapytać czy coś ma jeszcze do Gsa.
xalor - Pią 09 Lip, 2021

maruder07 napisał/a:
Właśnie nie mam :/ A chciałbym zapytać czy coś ma jeszcze do Gsa.


Ma w profilu numer 502486233. Próbowałeś na ten?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group