.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

opolskie (O) - Garażowanie

WS - Pon 18 Kwi, 2011
Temat postu: Garażowanie
Cześć, rozglądałem się za takim tematem ale nic nie znalazłem. Może ktoś orientuje się gdzie szukać miejsca w garażu? Szukałem w gazetach, w ogłoszeniach na stronach z nieruchomościami i zero.
Nawet obkleiłem zaodrze kartkami "wynajmę garaż" i tak samo zero odzewu. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze szukać miejsca na przechowywanie sprzętu? Pod blokiem wolałbym nie zostawiać ;-)

AdamSsS - Pon 18 Kwi, 2011

Popytaj u znajomych albo na lokalnym forum motocyklowym . Napewno ktoś się znajdzie kto ma miejsce . W sezone możesz trzymać pod blokiem bo sezon to jeździsz a na zimę do garażu .
WS - Pon 18 Kwi, 2011

W nocy nie jeżdżę i wolałbym żeby sam motor nie zaczął jeździć ;)
AdamSsS - Pon 18 Kwi, 2011

To go zabezpiecz . Ustaw pod latarnią pod pokrowcem i najlepiej to zastaw autem . A jak chcesz mieć go codziennie zamykanego to albo wynajem garażu albo kupno . W większych miastach czasem moto stoi kilak przecznic od domu właściciel . Szukaj garażu może się znajdzie .
WS - Pon 18 Kwi, 2011

Szukam, szukam. Jutro kolejne osiedlowe garaże mam zamiar obkleić, bo jest ich trochę w pobliżu. Wybiorę się też do 2 serwisów samochodowych, które mam pod blokiem. Może właściciele się zgodzą żeby trzymać u nich na podwórku, zawsze to bezpieczniej za bramą.
Ishe - Pią 22 Kwi, 2011

http://opolezone.pro24.pl/phpBB/index.php

popytaj na tej stronce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group