.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - zgubiona "zaśpleka" do diody kierunkowskazu

budrys_69 - Wto 05 Kwi, 2011
Temat postu: zgubiona "zaśpleka" do diody kierunkowskazu
jak wyżej nie wiem jakieś rady jak z tym się uporać. wsiadłem dziś na moją maszynę pojechałem i w trakcie jazdy na którymś skrzyżowaniu zobaczyłem że nie ma. tak jak na obrazku...




także help..

kiler - Wto 05 Kwi, 2011

To ja się podepnę. Ostatnio zgubiłem tą od świateł drogowych. xD Można to gdzieś kupić czy ma ktoś może jakiś pomysł na zastąpienie tego czymś? :rotfl:
budrys_69 - Wto 05 Kwi, 2011

chyba nikt nie pomoże :P
studi - Wto 05 Kwi, 2011

Jeśli chodzi o zastępowanie to można kontrolkami na LED'ach np. takimi z wyjątkiem nieszczęsnej kontrolki kierunków, bo zastąpienie jej kontrolka diodową spowoduje świecenie jej tylko w jedną stronę, chyba, że przerobi się trochę instalacje pod kontrolką (wynika ze sposobu wpięcia kontrolki w instalacje)
budrys_69 - Wto 05 Kwi, 2011

w sumie zajebiście by wyglądało ale za dużo babrania się...
studi - Wto 05 Kwi, 2011

Czy ja wiem, czy tak dużo aby zrobić ta od kierunków to zamiast kontrolki dajesz diodę świecącą i dwie diody prostownicze i pozamiatane ;)
budrys_69 - Sro 06 Kwi, 2011

tyle że ja totalnie się nie znam na elektronice :P
DJPIECZYWO - Sob 23 Kwi, 2011

Yhm.... Ja polecam wycięcie takiego kółeczka z chińskiego licznika od skutera i gites majonez xD Jak kupiłem GS-a to nie miałem od długich świateł a że miałem kilka skuterów to i części miałem - wyciąłem z zepsutego licznika.

Jak by ktoś chciał to dam foto :rotfl:

AdamSsS - Sob 23 Kwi, 2011

Łatwiej z pudełek po Tic Tac . Często praktykowane pryz renowacji zegarów przy MZ . Mam nawet fotki oto z moje byłej MZ jak odremontowałem zegary

Kwaku - Sob 23 Kwi, 2011

ja pytalem na allegro i kupilem 4 szt. za 10 zl ( ktos tam tez proponowal 20 zl za szt. wiec podziekowalem )

oczywiscie szukalem po rozbitkach itd.

kiler - Pią 27 Maj, 2011

Też polecam wyciąć z pudełka po tic tacach, tak zrobiłem i źle nie wygląda, przynajmniej woda w czasie deszczu nie będzię się dostawała. :P
grzesiekyogi - Wto 01 Lis, 2011

Sorry, że odgrzewam, ale może komuś się przyda.
Pastylki, o których piszecie znalazłem TUTAJ
Po okazyjnej cenie ;)

Pozdrawiam
grzesiekyogi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group