.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - końcówka kierownicy czy waga koncowki ma znaczenie?

radsko - Pią 22 Paź, 2010
Temat postu: końcówka kierownicy czy waga koncowki ma znaczenie?
Witam,
miałem dziś parkingówke i wykrzywiłem śrubę w lewej końcówce kierownicy. Trochę też się obrysowała. Prawa jest ok.

Oddam więc chętnie prawą koncówkę. Po wymianie śruby w lewej będzie można też ją użyć. Jeżeli ktoś chce - proszę o info. Mi są one zbędne w tym momencie - musze kupic nowe.

I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?
Jeszcze kwestia rozmiarow - czy to musza byc jakies dedykowane suzuki czy otwory wszystkich kierownic sa takie same?

Sa na allego po ok 20 zł. - czy beda pasowac?

Dla przykładu http://moto.allegro.pl/ko...1268607632.html

antypolonia - Pią 22 Paź, 2010

Wysłałem Ci PW
tmi - Pią 22 Paź, 2010

radsko napisał/a:
I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?

Jeśli robią je z takich ciężkich materiałów to można podejrzewać, że te z plastiku czy aluminium jednak nie będą spełniać takiej samej funkcji więc waga ma znaczenie.

radsko - Pią 22 Paź, 2010

tmi napisał/a:
radsko napisał/a:
I tu pytanie mi sie nasuwa. Ile koncowa powinna wazyc - czy wogole sie nie przejmowac i kupic jakakolwiek?

Jeśli robią je z takich ciężkich materiałów to można podejrzewać, że te z plastiku czy aluminium jednak nie będą spełniać takiej samej funkcji więc waga ma znaczenie.


Byłem w Suzuki na Puławskiej.

Poradzili mi abym w tej sytuacji kupił samą śrubę. Koszt 10 zł. Tak też zrobiłem.
Sprzedawcy na allegro niestety nie piszą jaka jest waga końcówek.

Przepraszam więc za zamieszanie z tym oddawaniem.

Dzisiaj jeździłem bez jednej końcówki i było ok. Myślałem że będzie jakiś problem z samym prowadzeniem. Można więc kilka dni bez tego jeździć.

Sowa80 - Pon 24 Sie, 2015

Witam, zgubiłem lewy ciężarek "końcówkę" kierownicy w Suzuki GS500F 2004r.
Ktoś się orientuje czy i gdzie taką mogę dokupić?

studi - Pon 24 Sie, 2015

Sowa80 napisał/a:
Ktoś się orientuje czy i gdzie taką mogę dokupić

oryginalną używkę szukał bym na allegro lub u Set3 w netbiker.pl -> http://netbiker.pl/katego...owki-kierownicy

Arcisz - Wto 25 Sie, 2015

Ja za to mam pytanie na temat samej śruby trzymającej ciężarek. Wiem na pewno, że jest to "niestandardowy" rozmiar. Poszukać po jakichś sklepach? Czy trzeba gdzieś specjalnie szukać?
Sowa80 - Czw 03 Wrz, 2015

Pojawił się problem, o ile sama końcówkę (balast dokupię) to nie ma dołączonego mocowania w postaci tego stożka co się nabija i rozkręca wkręcając śrubę. nie wiem co zrobić w takiej sytuacji

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group