.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

warmińsko-mazurskie (N) - Komis ~200km od Elbląga

Bartek_S - Sro 07 Lip, 2010
Temat postu: Komis ~200km od Elbląga
Witam,
Poszukuję jakiegoś sprawdzonego komisu gdzie mógłbym zostawić swojego GS'a i wziąć coś nowszego w rozliczeniu.

Ma ktoś jakieś propozycje?

Special - Sro 07 Lip, 2010

moze bikemaster Gdansk albo planet bike tez Gdansk
kruk - Sro 07 Lip, 2010

Jest też coś takiego jak Evolution w Tczewie, ale czy "sprawdzone" to nie wiem. Ja ogólnie nie ufam tym wszystkim komisom, ale możesz popytać, może coś znajdziesz dla siebie.
Bartek_S - Sro 07 Lip, 2010

Dzieki xD
bikmaster znam i czekam na odpowiedz ile mogą mi zaoferować za moto a w Evolution wystawiają tylko w komis :/
Jak w bikemaster nie będą mieli nic fajnego na wymianę to chyba będę musiał wystawić sam na allegro, Chyba ze znacie jeszcze cos

mr0zd - Sro 07 Lip, 2010

Komis zawsze Cię w ch*** zrobi, wystawiaj na allegro, na forach gdzie się da.
Special - Sro 07 Lip, 2010

mr0zd napisał/a:
Komis zawsze Cię w ch*** zrobi


oczywiscie ze tak! z czegos musza pokrywac koszta dzialalnosci

kruk - Sro 07 Lip, 2010

Jest jeszcze coś takiego jak MS-Mot w Nowym Dworze Gdańskim, zadzwoń zapytaj. A w Gdańsku na ul. Abrahama jest komis samochodowy, który zajmuje się też skuterami i motocyklami, ale tych ostatnich nigdy zbyt wiele tam nie widziałem, więc mała szansa że znajdziesz coś co Cię zainteresuje. Ale wymiany robią, bo jak sie pytałem o możliwość sprzedaży skutera, to właściciel proponował mi wymianę na samochód. Choć ja też bym ci radził próbować na własną rękę - dać ogłoszenie o sprzedaży i zaznaczyć że możliwa wymiana (wpisać jakie motocykle Cię interesują).
Bartek_S - Sro 07 Lip, 2010

Tak właśnie zrobie.
Bo bikemaster proponuje maksymalnie 2000zł 0_0

Takze jak ktoś jest zainteresowany to niedlugo bedzie link na forum do ogłoszenia

mr0zd - Sro 07 Lip, 2010

Wzięliby 2k a wystawili za 6 złodzieje :)
Bartek_S - Sro 07 Lip, 2010

Właśnie nie wiem skąd oni motocykle biorą za takie kwoty. Chyba ktoś musi być naprawde przyciśnięty z finansami żeby u nich sprzedać

A może Ty mr0zdu, chcesz swoja SVke sprzedać? :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group