.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

dolnośląskie (D) - Oldtimerbazar we Wrocławiu

Yarccom - Wto 08 Cze, 2010
Temat postu: Oldtimerbazar we Wrocławiu
Witam i zapraszam do naszego stoiska na najbliższym Oldtimerbazar 20.06.2010
miejsce 255

pełna oferta dostępna na stoisku

# odzież i rękawice Macna - modele jak w sklepie - pełna rozmiarówka
# pełna gama akcesoriów marki Oxford
# pełna gama olejów i filtrów
# świece NGK
# klocki Lucas EBC
# przewody w stalowym oplocie LML

mozna przyjechac obejrzeć pomacać przymierzyć albo po prostu pogadać :cwaniak:

Duellis - Pon 14 Cze, 2010

Prawdopodobnie przyjadę. Ktoś się orientuje jaki jest koszt wjechania na bazar na moto? Tak samo jak wstęp dla "pieszego" czy dodatkowo się płaci za parking czy coś tam?
teq83 - Pon 14 Cze, 2010

10, albo 15 zl od głowy
Yarccom - Pon 14 Cze, 2010

jezeli macie jakieś komkretne potrzeby to dajcie znać
bedziemy jechac osobowką wiec powierzchnia bagazowa mocno ograniczona ;)

Xaime - Pon 14 Cze, 2010

Duellis napisał/a:
Ktoś się orientuje jaki jest koszt wjechania na bazar na moto? Tak samo jak wstęp dla "pieszego" czy dodatkowo się płaci za parking czy coś tam?


jak dla mnie za darmo :P :P

Miden - Pon 14 Cze, 2010

Xaime napisał/a:
Duellis napisał/a:
Ktoś się orientuje jaki jest koszt wjechania na bazar na moto? Tak samo jak wstęp dla "pieszego" czy dodatkowo się płaci za parking czy coś tam?


jak dla mnie za darmo :P :P


a masz jakas fajna opcje ? :P

Majic - Pon 14 Cze, 2010

Duellis napisał/a:
Prawdopodobnie przyjadę. Ktoś się orientuje jaki jest koszt wjechania na bazar na moto? Tak samo jak wstęp dla "pieszego" czy dodatkowo się płaci za parking czy coś tam?

Za moto + kierowca - 24,-
Za osobe 12,-

Bardziej opłaca się przyjechać puszką, bo nie pobierają opłat za nią ( na 80% ).

Duellis - Wto 15 Cze, 2010

Przeginają z tym cenami :/ Ostatnio wchodziłem z buta, myślałem, ze te 12 za wstęp już im wystarcza, a tu za moto drugie tyle :(
Xaime - Wto 15 Cze, 2010

znajomy znajomego na bramce :hyhy:

nie orientujecie się czy dostane na bajzlu przekaźnik od rozrusznika ?? bo musze pchać :(

Yarccom - Wto 15 Cze, 2010

Majic napisał/a:
Za moto + kierowca - 24,-
Za osobe 12,-

Bardziej opłaca się przyjechać puszką, bo nie pobierają opłat za nią ( na 80% ).


ale to opłaty za wjazd na teren pewnie są
auto bedziesz musiał zostawić na parkingu poza terenem dlatego nic nie płacisz Moto jak zostawisz tez tylko za osobe zapłacisz

Duellis - Sro 16 Cze, 2010

Yarccom napisał/a:
ale to opłaty za wjazd na teren pewnie są

Zgadza się, tylko że od ulicy do wjazdu na giełdę jest kawałek i dalej od bramek do samych stoisk kolejny kawałek, więc po pierwsze nie chcę mi się tyle łazić w skórze, po drugie boję się trochę zostawić tam gdzieś motocykl bo to zadupie straszne jest - dlatego pytałem o wjazd na moto na teren giełdy. Wychodzi na to, że przyjadę puszką a wejdę z buta.

Xaime - Sro 16 Cze, 2010

eee ja byłem już trzy razy i za każdym razem suczkę zostawiałem koło bramek zaraz i loozik ;) jak widać niekt się nie pokusił na nią...

tak offtopic to ostatnio w szkole zostawiłem moto na prakingu na 4 godziny z kluczykami w stacyjce i nikt się nie połasił haha

Yarccom - Czw 25 Lis, 2010

i kolejna edycja juz w tą niedziele

bedziemy obecni na stanowisku 212

ze względu na pogodę jedziemy osobówka także ilosc miejca mocno ograniczona
także jak macie jakies życzenia dawac znać ;)

RedShadow - Wto 21 Lut, 2012

We wtorek kolejna edycja, a ja wygrałem w konkursie dwa bilety, jeśli ktoś chcę iść to niech się odezwie, mogę oddać jeden bilet za browara :P
Yarccom - Wto 21 Lut, 2012

nie we wtorek tylko w tą niedzielę

my bedziemy
stałe stanowisko 265 ;)

RedShadow - Wto 21 Lut, 2012

No tak, dzisiaj jest wtorek, ostatnio zamotany strasznie jestem :wstyd:
teq83 - Czw 23 Lut, 2012

Z tego co pamiętam to już ostatnio było tak, że płaciło się tylko za osobę a nie za motocykl. Wcześniej płaciło się za osobę i jeśli ktoś wjeżdżał motocyklem to płacił dodatkowo za motocykl- tłumaczyli to w ten sposób że ten motocykl można podczas bazaru sprzedać (za samochód już nie pobierali kasy).
RedShadow - Wto 24 Kwi, 2012

Ponownie mam podwójną wejściówkę na oldtimerbazar, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Niestety ze względu na to że nie będzie mnie we wro chętnie ją oddam, tylko trzeba ją do czwartku odebrać ode mnie (preferowane lokalizacje odbioru to Grunwald, Rynek lub okolice Sky Towera).
RedShadow - Sob 17 Lis, 2012

Ktoś jutro będzie na oldtimerze?
Yarccom - Pon 19 Lis, 2012

ja byłem :D
RedShadow - Pon 19 Lis, 2012

To wiem :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group