.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Odzież, kaski, ochrona - Niezbędny zestaw na początek -da radę kupić PONIŻEJ 1000zł?

utajoja - Czw 15 Kwi, 2010
Temat postu: Niezbędny zestaw na początek -da radę kupić PONIŻEJ 1000zł?
Witam wszystkich:) napaliłem już parę miesięcy temu na GSa i zamierzam dopiero sobie takiego sprawić. To będzie dopiero początek mojej przygody z motocyklami. Stąd pytanie jaki zestaw odzieży powinienem kupić na początek żeby jeździć bezpiecznie ale też nie za drogo tzn nie chciałbym od razu wydawać na kurtkę + kask + rękawice itp. ponad 1000zł dlatego doradźcie coś z czego sami jesteście zadowoleni, a jednocześnie nie obciąża za bardzo waszego portfela. :|
Liver Sausage - Czw 15 Kwi, 2010

Komplet za mniej niż 1k? Nie da rady wg mnie.
Kask - 500 pln, rękawice - 100 pln, buty 150 pln i już masz 750 pln bez ciuchów. A to i tak najniższa półka. Niestety, motocykl to drogie hobby...
Szukaj używek (oprócz kasku - kup nowy) to może się zmieścisz.

hubertgontarz - Czw 15 Kwi, 2010

Wg mnie na sam początek: kask, kurtka, rękawice, buty.
Kask to wydatek 300-400 zł (bez rewelacji, ale jest), rękawice na ciepłe dni ok. 120 zł, kurtka ok. 300-400 zł, buty 100-400 zł.

Wg mnie to minimum. Ja przez pierwszy sezon jeździłem w kasku, kurtce, rękawicach. Dopiero na drugi sezon kupiłem spodnie, buty.

tmi - Czw 15 Kwi, 2010

Kask - jakiś Lazer/Naxa 300 zł.
Rękawice - w lidlu były za 77 zł, do 100 zł znajdzie sie w miare.
Buty - motocyklowe raczej ciężko będzie poniżej ~300 zł, nie licząc travellerów, które się rozlatują na sam widok motocykla - jakieś trekkingowe lub wojskowe byłyby już lepsze.
Kurtka i spodnie - kupić używki lub coś np. z Ozone - spodnie ~200 zł, kurtka ~300 zł, nowe i w takie coś bym celował.

W 1000 zł można będzie się zmieścić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group