.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Odzież, kaski, ochrona - [OPINIA] Mottowear Urban - sucha recenzja

biernus - Pon 12 Kwi, 2010
Temat postu: [OPINIA] Mottowear Urban - sucha recenzja
Hej.
Właśnie otrzymałem paczke z długooczekiwanymi spodniami jenasowymi MOTTOWEAR URBAN 09.

Na wstępie krótki fajny test (+video) z portalu motogen: Tutaj

Przy mojej normalnej budowie: 183 wzrostu, 80kg wagi. Zamówiłem w ciemno M. Rozmiar spasował IDEALNIE!!!. Po wrzuceniu paska (swojego!) - leżą idealnie.

Pierwsze wrażenie:
- bardzo gruby jeans!
- podszycia z kevlaru model 09 biodra, pupa i kolana! (uwaga na tańsze modele sprzed 09 bez kevlaru na .. pośladkach.
- bardzo mocne rzepy na kieszeniach
- 2 nieduże kawałki taśmy odblaskowej na bokach (nawet za dnia odbijają światło) większe bezpieczeństwo gdy wyjeżdzamy na ulice z boku
- 2 protektory na kolana wsuwamy je w kieszonki wewnętrze + rzep - naprawdę rzep jest mocny i protektory nie mają szans odczepić się czy pouciekać.

Cena 420 pln z wysyłką
Zakupione w sklepie Defender - BARDZO szybka wysyłka, dobrze zapakowane - producent miały tyłu z zamówieniami rozmiaru M.

No i oczywiście jak w każdej mojej relacji kilka REALISTYCZNYCH fotek.
Mam nadzieję, że te kilka zdjęć i kilka zdań przyda się Wam.
Zdjęcia robione na poscieli - przepraszam za to ale to na chwile obecną najjaśniejsze miejsce ;D


callum - Pon 12 Kwi, 2010

Dzięki za opis i zdjęcia, sam się nad nimi zastanawiam. Taka prośba: jak trochę ich poużywasz, to opisz swoje wrażenia. Zwłaszcza ewentualne wady, bo o zaletach piszą na swojej stronie ;)
biernus - Pon 12 Kwi, 2010

Jasne nie ma sprawy. Mysle, ze juz po pierwszej jezdzie cos napisze. Nic nie zastąpi takich REALNYCH opinii napisanych przez użytkownika. Tego mi brakuje podczas kupowania sprzętu wszelkiej maści.
joeey - Pon 12 Kwi, 2010

Też myślałem nad tymi spodniami po przeczytaniu recenzji na motogenie :) i też chcę zamówić z tego sklepu!

Mam małą prośbę, mógłbyś zmierzyć długość nogawki od kroku do samego dołu? Ewentualnie jeszcze pas? Jestem podobnej budowy i nie wiem czy mam brać M czy L (76kg i 186)

biernus - Pon 12 Kwi, 2010

Nogawka OD KROKU do SAMEGO DOŁU (czyli wewnątrz) - 91 cm
Szerokosc nogawki na dole 24 (sa rzepy)
Pas 45 (czyli razem 90) (ja mam w pasie ~86 ~87 - mam naprawde idealne chociaz bez paska byloby niekomfortowo spodnie sa troszke ciezsze ale spokojnie nie na tyle aby przeszkadzalo po prostu jest to KUPA JEANSU nie tak jak spodnie LEE czy WRANGLER gdzie jeans jest jak bawełna leciutki, cienutki ;d

tmi - Pon 12 Kwi, 2010

Nie są ciężkie?, i chyba jako jedyne spodenki nie za bardzo się nadają? (nawet "w koło komina") bo ten materiał chyba jednak przepuszcza powietrze.
k2 - Pon 12 Kwi, 2010

tmi napisał/a:
bo ten materiał chyba jednak przepuszcza powietrze.

oczywiście że przepuszcza powietrze bo to Jeans ;) . Jedynym plusem w chłodne dni to protektor kolan, który chroni przed zimnym powietrzem.
Mam inny model i inaczej wyglądający protektor kolan. Ten który mam niestety nie układa się tak fajnie podczas chodzenia (stara się robić płaski, ba składa się z kostek).

tmi - Pon 12 Kwi, 2010

Kolana oczywiście są najbardziej narażone, ale jest jeszcze problem z resztą.

Jako letnie gacie są na pewno git, sam o takich też myślę jednak zobacze jak się będą sprawować spodnie bez membrany, ale ukryć tego, że są motocyklowe na pewno nie potrafią :rotfl:

biernus - Pon 12 Kwi, 2010

Panowie... oczywiscie ze nie sa to spodnie na ZIME czy na zimniejsze dni. Ale mysle ze od 10 stopni do +30 spisza sie rewelacyjnie lub conajmniej dobrze ;D . Bede na pewno! informował o postępach i wypoconych płynach w tych spodniach podczas upałów ;D
joeey - Pon 12 Kwi, 2010

Będę kupował jako pierwsze spodnie, więc napisz tak obiektywnie czy spodnie dałyby radę w trochę chłodniejsze dni jakbym założył coś pod nie. (Tobie łatwiej będzie pospekulować jak je masz na tyłku :hyhy: ) Pod koniec sezonu nie będę miał kasy na tekstylne jeszcze... :zdegustowany:
mr0zd - Wto 13 Kwi, 2010

Protektor kolan to to takie czarne podobne kształtem do jajka? Trochę małe jeżeli chodzi o wielkość :/
joeey - Wto 13 Kwi, 2010

biernus napisał/a:
Nogawka OD KROKU do SAMEGO DOŁU (czyli wewnątrz) - 91 cm
Szerokosc nogawki na dole 24 (sa rzepy)
Pas 45 (czyli razem 90) (ja mam w pasie ~86 ~87 - mam naprawde idealne chociaz bez paska byloby niekomfortowo spodnie sa troszke ciezsze ale spokojnie nie na tyle aby przeszkadzalo po prostu jest to KUPA JEANSU nie tak jak spodnie LEE czy WRANGLER gdzie jeans jest jak bawełna leciutki, cienutki ;d


Czyli rozwiałeś moje wątpliwości odnośnie rozmiaru, M będzie idealna, dzięki wielkie :)

k2 - Wto 13 Kwi, 2010

W moich spodniach protektory wyglądają tak:


mr0zd - Wto 13 Kwi, 2010

Wyglądają jak woreczki z lodem :hyhy:
k2 - Wto 13 Kwi, 2010

W rzeczywistości lepiej wyglądają niż na tym zdjęciu, tylko mają jeden minus, jak już pisałem powyżej, starają sie wyprostować w spodniach (przyjąć wygląd jak na zdjęciu ) gdy noga nie jest zgięta. Przy zgiętym kolanie przyjmują jego kształt.
Dzisiaj miałem okazję jechać w deszczu w tych spodniach. Po 10 minutowej jeździe, pomimo że spodnie z zewnątrz były mokre to od wewnętrznej strony nie było zimno. Myślę że dłużej by nie wytrzymały ale jest to znak że jest DUŻO lepiej niż w zwykłych jeansach.

Semai - Sro 14 Kwi, 2010

biernus napisał/a:
Panowie... oczywiscie ze nie sa to spodnie na ZIME czy na zimniejsze dni. Ale mysle ze od 10 stopni do +30 spisza sie rewelacyjnie lub conajmniej dobrze ;D . Bede na pewno! informował o postępach i wypoconych płynach w tych spodniach podczas upałów ;D

Ja mam z tej samej firmy model ESPADA. Też polecam - nie wiem czy lepsze czy gorsze (pewnie podobne), ale po kilku chwilach użytkowania jeansów motocyklowych mogę, w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi biernusa powiedzieć jedno:
1. Jeans motocyklowy jest ubiorem na lato. To oznacza, że w zimne dni spisuje się gorzej, ale w ciepłe dni LEPIEJ niż skóra lub grube tekstylia.

Mniej się pocisz, spodnie lżejsze = motocyklista mniej zmęczony.

Oczywiście coś za coś.

pubuss - Sro 14 Kwi, 2010

W nowych modelach z tego roku są inne protektory niż w tych z lat ubiegłych, są dłuższe. A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

A same spodnie, mam model City, odkąd je kupiłem, praktycznie nie korzystam z tekstu, polecam każdemu ;)

Semai - Sro 14 Kwi, 2010

pubuss napisał/a:
W nowych modelach z tego roku są inne protektory niż w tych z lat ubiegłych, są dłuższe...

No tak, przy moim wzroście praktycznie na całą długość golenia (mówię tylko o długości a nie miejscu jego położenia :D )

pubuss napisał/a:
...A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

No ja czekałem miesiąc :D

Yarccom - Sro 14 Kwi, 2010

Semai napisał/a:
pubuss napisał/a:
...A na model ESPADA jest ponoć takie zainteresowanie, że w większości sklepów muszą zamawiać od producenta, bo schodzą jak ciepłe bułeczki ;)

No ja czekałem miesiąc :D


to nie tak
ja tez chcialem wspólpracowac z mottowear ale
- brak spójnej polityki cenowej
- kazda partia towaru jest szykowana pod dane zamówienie Oni (producenci) nie mają stanów magazynowych Zamawiasz 10 szt i tyle dostajesz jak bedziesz chciał domówić coś wiecej czekasz az to wyprodukują
- coraz mniejsza ilość dystrybutorów Ciezko sie z nimi dogaduje

biernus - Sro 14 Kwi, 2010

Potwierdzam słowa Yarccoma - sklepy zamawiają i producent dopiero "szyje". Jak sobie jakiś sklep kupi wiecej wtedy ma stany magazynowe. Producent nie utrzymuje. Moim zdaniem to blad. Bo bylem w stalym kontakcie z 3ma sklepami i kazdy ze sklepow mial po kilkanascie zamówien a byl marzec. Wiec gdyby producent skapował sie wczesniej i narobil z 200 sztuk to pewnie polowe sprzedalby juz w marcu.
Dziwna polityka.

biernus - Pon 19 Kwi, 2010

Kolejne kilometry nawinięte...
Spodnie bardzo wygodne, dobrze leżą (rozmiar M).
Dają poczucie bezpieczeństwa!. Można bez problemów się w nich przemieszczać. Do temp 20stopni pod spodem bielizna termoaktywna - zero pocenia, zero zimna ;D

belor - Pon 19 Kwi, 2010

Też używam motto model combat. Jestem bardzo zadowolony, bo spodnie są bardzo wygodne i ciepłe - jeździłem w okolicach 2-3 stopni i nie było problemu (pod warunkiem zaciągnięcia ściągaczy na kostkach i w butach motocyklowych oczywiście). Spodnie nie przewiewały, kolana nie marzły (ochraniacze się dobrze trzymają), w deszczu też bez problemu. Natomiast w temp powyżej 20 st podejrzewam, że będzie małe gotowanko bez bielizny termoaktywnej i chyba jednak w nią zainwestuję. Same spodenki polecam jak najbardziej. Jeszcze odnośnie stanów magazynowych - wiele zależy od dystrybutora. W KrK jest jeden oficjalny, ale żadnego problemu z zakupem nie ma, jest pełna rozmiarówka większości modeli przez cały czas. Ja kupiłem dosyć nietypowy męski rozmiar (XS) od ręki. Więc wiele zależy od konkretnego sklepu.
callum - Pon 19 Kwi, 2010

Panowie, dzięki za praktyczne opinie, zwł. belor, bo właśnie chyba te combaty sobie kupię, bo w przeciwieństwie do dżinsów mają na dole ściągacz, więc można je zacisnąć na cholewkach butów i nie podwiewa pewnie tak bardzo jak w dżinsach.
belor - Wto 20 Kwi, 2010

callum napisał/a:
(ciach) bo w przeciwieństwie do dżinsów mają na dole ściągacz, więc można je zacisnąć na cholewkach butów i nie podwiewa pewnie tak bardzo jak w dżinsach.


Dokładnie. Ja zaciągam zawsze, bo nawet jak jest ciepło, to jednak lepiej nie mieć przewiewów w okolicach jajek ;)

biernus - Nie 25 Kwi, 2010

@callum. Również i URBANY (te moje) mają rzepa i na kostce i na łydce, że można naprawdę mocno i porządnie scisnąć i zrobić wiatrochron!
P.S. W spodniach jezdzi się rewelacyjnie!

biernus - Pią 14 Maj, 2010

I znowu moja opinia po całym dniu spędzonym na motocyklu podczas szkolenia Suzuki Moto Szkoła
- spodnie to TOTALNA REWELACJA!!! Temp 15-20 stopni, jazda w deszczu ~30km (gorsze wraunki pogodowe). Pod spodem bielizna termoaktywna Brubecka. Było optymalnie, ani nie za ciepło ani nie za zimno. Podejrzewam, że nawet bez bielizny byłoby po prostu dobrze. Bez jakiejś nadmiernej potliwości (chociaż nie były to upały). Wygoda!. Nic nie obciera, nic nie ugniata, wszystko się trzyma na miejscu. Protektory kolanowe cały czas na swoim miejscu, nic nie musiałem poprawiać.

Semai - Pon 17 Maj, 2010

Jest jadnakowoż jedna rzecz o której warto powiedzieć.

Co prawda nie mam porównania do innych galotów, ale jeżdżąc w dżinsach trzeba naprawdę mocno ściskać kolanami bak bo mają tendencje do poślizgów... po prostu nie ma tam żadnego kawałka materiału który choć troszkę dawałby "oporu" w miejscu styku kolana z bakiem.

Ale za to schodząc z moto mam wrażenie że właśnie zrobiłem dobry trening na czterogłowy uda :D

A ściągacz ma jeszcze tą zaletę że nie dość że można sobie "zamknąć" nogawkę od dołu... to też troszkę podciągnąć... jeśli wzrostu odrobinę brak ;-)

Truebadur - Pon 17 Maj, 2010

To i ja nieco dołożę info - kupiłem też niedawno model Urban
rozmiar Xl
Spodnie tej firmy to bardzo dobry wybór! Gruby jeans i kevlar dobrze się nosi. Protektory są z pianki pochłaniającej uderzenia, termoplastycznej, więc nie zawadzają jak plastiki, dobrze się układają.
testowałem je lekko spadając na kolana - to w sumie żaden test, ale nie bolało...

Duży plus za rzepy pod kolanem i na kostce - można dociągnąć i wyregulować tak, że nie łopocze podczas jazdy.

I ta cena... - 350 zł!!!!
Kupione w Motoriscie na Kopijników - a swoją drogą, niezły tam burdel mają, hehe, na spodniach była cena 460 zł... a jak chciałem kupic klocki jeszcze, to oczywiście przynieśli mi je, już mam pakować, a tam się okazuje, że...nie mają ich na stanie ;)

biernus - Wto 18 Maj, 2010

Moje jeansy - "na żywo"


Bartek_S - Pią 21 Maj, 2010

Ile wam szła paczka ze sklepu ścigacz.pl. Bo ja swoje urbany zamówiłem w poniedziałek, kurierem a do dzisiaj ich nie ma :/ chyba trzeba będzie do nich zadzwonić
k2 - Pią 21 Maj, 2010

Bartek_S napisał/a:
Ile wam szła paczka ze sklepu ścigacz.pl.

od rozmowy telefonicznej z pracownikiem jakiś jeden dzień. Ale na rozmowę z pracownikiem czekałem kilka dobrych dni ....

Demonikk - Pią 21 Maj, 2010

Ja zamawiałem ze sklepu ścigacz.pl poprzez allegro spodnie motowear urban i muszę powiedzieć, że czekałem około tygodnia czasu ale doszły i jestem zadowolony tylko muszę trochę przytyć bo rozmiar spodni które kupiłem jest trochę za duży :P
biernus - Pią 21 Maj, 2010

Widze, że Urbany na TOP-ie ;D Ale to dobrze.. bo spodnie sa po prostu OK.
pompel - Pią 21 Maj, 2010

biernus napisał/a:
Widze, że Urbany na TOP-ie ;D Ale to dobrze.. bo spodnie sa po prostu OK.


nawet więcej niż ok :D

ja czekałem hmmm ? 5 minut spacerku przymierzyłem, kupiłem :D

Bartek_S - Sro 26 Maj, 2010

Świetnie, genialnie i po prostu super :/ Jak komuś zależy na szybkiej dostawie ze sklepu ścigacz.pl to zdecydowanie odradzam. Ja sie wkopalem.

Zamówiłem 17 maja. Tego samego dnia wpłaciłem pieniądze i zostałem poinformowany, że:
Cytat:
Twoje zamówienie zostanie wysłane niezwłocznie po zrealizowaniu przelewu.

Myślę sobie: "fajnie, spodenki będą szybko :P "

Ale minęło prawie półtora tygodnia. Dzisiaj dzwoniłem do nich i Pan ze sklepu oznajmił, że spodni nie maja na stanie a dostawa będzie w czerwcu 0_o

Pięknie kurde. PIĘKNIE. Tyle że na stronie produktu jest napisane że dostępne rozmiary OD XS DO XL a o możliwości poślizgu w dostawie nic nie napisali

Trzeba było zamówić na allegro. Juz dawno bym testował

Yarccom - Sro 26 Maj, 2010

a w ogóle czytacie coś wiecej niz jeden post powyżej

Cytat:

to nie tak
ja tez chcialem wspólpracowac z mottowear ale
- brak spójnej polityki cenowej
- kazda partia towaru jest szykowana pod dane zamówienie Oni (producenci) nie mają stanów magazynowych Zamawiasz 10 szt i tyle dostajesz jak bedziesz chciał domówić coś wiecej czekasz az to wyprodukują
- coraz mniejsza ilość dystrybutorów Ciezko sie z nimi dogaduje

Bartek_S - Sro 26 Maj, 2010

Ja to czytalem ale przecież nie w tym rzecz. PRODUCENT nie ma na stanie. ale jak skoro SKLEP pisze na swojej stronie że ma takie i takie rozmiary to ja rozumiem, że zakupił wcześniej u producenta ileś sztuk i trzyma je na swoim magazynie. A jeżeli wcześniej je sprzeda i czeka na następna partie to taka informacja powinna sie pojawić na stronie produktu. Tyle.
biernus - Sro 26 Maj, 2010

Takie czasy Bartek ze sklepy sprzedaja virutalnie.. cos czego na stanie nie mają.
kruk - Sro 26 Maj, 2010

Bartek_S napisał/a:
na stronie produktu jest napisane że dostępne rozmiary OD XS DO XL

Jeśli to Cię pocieszy, to wiedz że nie tylko oni tak robią. Kilka miesięcy temu chciałem kupić przez Allegro spodnie Metro Slacks. W tytule aukcji było napisane "OD 3XS DO 3XL", a w treści aukcji "rozmiary od 66 do 120 cm w pasie". Na szczęście zanim kliknąłem "kup teraz" napisałem do nich maila z pytaniem o dostępne rozmiary. Okazało się, że oczywiście mojego rozmiaru nie ma, pododbnie jak większości tych najbardziej popularnych rozmiarów. Jakbyś chciał dostać 3XS lub 3XL to pewnie nie byłoby problemu. :] Później była mowa, że będą doszywać brakujące rozmiary, ale dopiero w maju. Ostatnio do nich dzwoniłem i okazało się, że zmienili zdanie i nie będą wznawiać produkcji tych spodni. Ale żeby było śmieszniej, to na Allegro ciągle są ich aukcje z informacją, że mają rozmiary "OD 3XS DO 3XL". Także po prostu trzeba uważać i się dopytywać, bo faktycznie można się w coś wkopać.

Bartek_S - Sro 26 Maj, 2010

Kupując przez allegro też przeważnie upewniam sie co do towaru. Po prostu pomyślałem sobie ze ścigacz ma juz jakąś markę wyrobioną i to samo dotyczy ich sklepu . No nic. pozostaje mi czekać.
mr0zd - Sro 26 Maj, 2010

Dlatego ja wole dopłacić te 150zł i wyjść z towarem w ręku :)
Bartek_S - Sro 26 Maj, 2010

mr0zd napisał/a:
Dlatego ja wole dopłacić te 150zł i wyjść z towarem w ręku :)


Nawet mniej. Chciałem tak zrobić tym bardziej, tylko, że najbliższy sklep gdzzie moge kupić urbany jest oddalony o jakies 100 km :/

mr0zd - Czw 27 Maj, 2010

To co za problem, 200km, ładna propozycja na weekendowy wypad :) Pożyteczne z przyjemnym.
tmi - Czw 27 Maj, 2010

mr0zd napisał/a:
Dlatego ja wole dopłacić te 150zł i wyjść z towarem w ręku

Co?!

15 zł to jeszcze jeszcze, ale nie tyle kasy, wystarczy sie dopytać o rozmiar przed zakupem, a te 150 zł czy ileś po prostu przejeździć. Chyba, że ktoś śpi na forsie i lubi fundować komuś wakacje itd. to czemu nie.

pubuss - Pią 28 Maj, 2010

Ja w ogóle Was podziwiam ze jesteście w stanie kupować jakiekolwiek ciuchy bez przymierzenia ;)

A co do reszty, jak to mawia znajomy prowadzący sklep: "miejscówka kosztuje, gdybym sprzedawał z kuchni internetowo to miałbyś wszystko 50zl taniej"

kruk - Pią 28 Maj, 2010

pubuss napisał/a:
Ja w ogóle Was podziwiam ze jesteście w stanie kupować jakiekolwiek ciuchy bez przymierzenia ;)

Dużo sklepów internetowych daje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni, o ile nie pozrywasz metek. Odesłanie kosztuje 10 zł, a możesz na spokojnie ciuch przymierzyć, przeglądać się godzinę w lustrze, oraz pochodzić po domu i zobaczyć jak się układa. Jak się rozmyślisz, to odsyłasz i kasę ci zwracają, tracisz tylko koszty wysyłki w dwie strony. W sklepach stacjonarnych płaci się przykładowo te 50 zł więcej, raczej nie ma możliwości tak dokładnego sprawdzenia towaru i kupuje się zwykle na szybko. A jak już w domu odkryjesz coś niepokojącego, to zazwyczaj i tak nie będziesz mógł zwrócić w sklepie, bo powiedzą ci że "widziały gały co brały". :P

biernus - Pią 28 Maj, 2010

pubuss napisał/a:
Ja w ogóle Was podziwiam ze jesteście w stanie kupować jakiekolwiek ciuchy bez przymierzenia ;)

A co do reszty, jak to mawia znajomy prowadzący sklep: "miejscówka kosztuje, gdybym sprzedawał z kuchni internetowo to miałbyś wszystko 50zl taniej"


A co to za problem?
Chyba, że ktoś jest totalnie niewymiarowy czyli jego sylwetka znacznie odchodzi od standardów.
Oszczędność czasu - to widać najbardziej.
I nawet na najtanszych rzeczach!!! z wysylka! - oszczednosc pieniazków

Ja kupowałem przez internet:
- skarpetki
- bokserki
- kalesony - bielizne termo kominiarke
- jeansy
- koszulki tshirt
- koszule
- o wszelkiej maści butach nie wspominając
Tyle z odzieży ;-)

oraz oczywiscie wszelkiej mascie "elektroniczne" rzeczy.

pubuss - Pią 28 Maj, 2010

No racja, ja niestety jestem totalnie "nierozmiarowy" ;)

Ale wiesz, ludzie nawet kaski przez sieć kupują. Coś nie pasuje i później problem z odsprzedażą, strata kasy itd Czasem lepiej iść do sklepu.

biernus - Pią 28 Maj, 2010

Pubus jasne czasami się nie trafi. Ale jest to powiedzmy 1 na 10 zakupów. I tak sie oplaca.
Zauważ jak ja pytałem o rozmiary. Pisałem do ludzi i na forum i po prostu wybrałem i z rozmiarem trafiłem. Kask również kupiłem przez neta Naxa F8B M (powinienem rozmiarowo kupić L) i trafiłem pięknie bo na głowie bardziej wygodnego kasku jeszcze nie miałem ;D

zonk1 - Pią 28 Maj, 2010

kruk napisał/a:

Dużo sklepów internetowych daje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni, o ile nie pozrywasz metek.


Każdy sklep internetowy daje taką możliwość, o ile towar kupujesz poza lokalem firmy, bo takie jest prawo ;)

biernus - Pią 28 Maj, 2010

zonk1 napisał/a:
kruk napisał/a:

Dużo sklepów internetowych daje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni, o ile nie pozrywasz metek.


Każdy sklep internetowy daje taką możliwość, o ile towar kupujesz poza lokalem firmy, bo takie jest prawo ;)


Oczywiście jeśli nie kupujesz na firmę tylko jako osoba prywatna.

Bartek_S - Pon 14 Cze, 2010

Po prawie miesiącu doszły i moje spodenki xD
Pierwsze wrażenie ogólnie pozytywne. Myślałem ze materiał będzie gruby i sztywny a tutaj jest całkiem co innego. Lekkie, miękkie i praktycznie ich nie czuc. Podczas pierwszej jazdy byłem mile zaskoczony. Czułem tylko ściągacze pod kolanami ale to z mojej winy bo zbyt mocna ścisnąłem xD. Trzeba też patrzeć na rozmiar bo rozmiar M jest zaskakująco szeroki w pasie. Dość ostro musiałem paskiem nadrobić. No nic, trzeba przytyć ;]

Jedyna wada to brak elementu antypoślizgowego na 4 literach.
A tak to "cud, miód i orzeszki" :D

Niestety na tym koniec moich testów na kilka następnych dni. Podczas pierwszego śmigania, w tych spodniach, złapałem "gumę". Niby mała dziurka ale jak sie później okazało na tyle poważna, że nie da sie jej załatać (szkoda bo opona miała nawinięte około 3kkm). Nic tylko czekać na nową od Yarccom'a

Jeżeli coś wyjdzie podczas dalszych testów to na pewno podzielę się moimi uwagami z wami

dusza - Nie 20 Cze, 2010

http://www.defender.net.p...-Mottowear.html
(Ochraniacze biodrowe do spodni Mottowear)

ktoś z Was miał do czynienia z takimi ochraniaczami??


i jeszcze takie pytanie
czy jest gdzieś lista dystrybutorów Mottowear??

lub po prostu
czy najbliższym miejscem gdzie można dostać takie pantalony jest krakowski Defender??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group