.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Mikołaje na motocyklach :)

Dejvid - Sob 06 Mar, 2010
Temat postu: Mikołaje na motocyklach :)
Może temat troche przedawniony :) Ale chciałbym sie zapytać czy ktoś z forumowiczów na tej akcji był ?? :) 7 grudnia :rotfl: :rotfl: (kilka Gs widziałem)
sakul - Sob 06 Mar, 2010

No ja byłem, a co? Jakiś GS wjechał Ci w du.. i szukasz winnego? :P
Dejvid - Sob 06 Mar, 2010

Hmmm czysta ciekawosc, niestety pomorska część forum zamula wiec każdy temat jest dobry do rozmowy :D A poza tym chcialem zobaczyc kto wgl z naszego pieknego wojewodzstwa jest sklonny do takich akcji i kogo bd mógl spotkac nastpenym razem :) :looka: :looka: :looka:
sakul - Nie 07 Mar, 2010

po prostu pomorskie ma swoje forum i ludzie raczej tam się na jakieś wypady zbierają :P
mr0zd - Wto 09 Mar, 2010

Pomorskie forum to w 90% banda precli i ogólnie ono całe zamula :)
kruk - Wto 09 Mar, 2010

Mówisz o moto3miasto czy o temacie pomorskim na forum GS-a? To drugie to chyba w ogóle nie żyje :) , a na pierwsze wszedłem 2 razy, żeby rzucić okiem na interesujące tematy i informacje i... więcej mi się nie chciało. Jedyne co ciekawego tam znalazłem to info o parkingu w mojej okolicy z zadaszonymi wiatami dla motocykli. Wg mnie zbyt rozległe jest to forum, co w praktyce sprowadza się do tego, że jest tam "wszystko i nic".
midd - Wto 09 Mar, 2010

Cytat:
Pomorskie forum to w 90% banda precli i ogólnie ono całe zamula :)


mam takie same odczucia :P

sakul - Wto 09 Mar, 2010

fakt, że zimą nie ma tam po co wchodzić, ale pytania o termin jajcarni, mikołaje na motocyklach i inne imprezy to tylko tam :D
Dejvid - Wto 09 Mar, 2010

Kruk mógłbys dac mi link do tego tematu o zadaszonych parkingach ?? :) bo niemoge znalesc :) :] :]
kruk - Wto 09 Mar, 2010

http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=6645 Tam jest mowa ogólnie o garażach i parkingach, nie tylko zadaszonych. :P Ale ktoś napisał posta o zadaszonym parkingu we Wrzeszczu. Ja tam będę w sezonie trzymał swojego GS-a, jak już się zima skończy i go ściągnę z innej dzielnicy z garażu znajomego.
Dejvid - Pon 15 Mar, 2010

Czy ktos z Gdyni lub okolic (rumia np.) ma fioletowego gs ?? :) wczoraj widzialem na morskiej jak piekny GS przelecial :) na wysokosci tesco na chyloni około godziny hmm 16.30
reglinski35 - Pon 15 Lis, 2010

Tak jak w temacie


VIII Edycja Parady „Mikołaje na Motocyklach”


Mikołaje na Motocyklach w dniu 05.12.2010




http://mikolaje.gd.pl/por...ki-uczestnictwa

polecam :D rok temu byłem jeszcze bez maszyny ale w tym roku będę już z nią :D :D

mr0zd - Pon 15 Lis, 2010

Załatwiam sprawy z ubezpieczeniem i lecę po naklejkę. Będą to moje trzeci mikołaje, mam nadzieję, że rekord znów zostanie poprawiony :)
kruk - Wto 16 Lis, 2010

Jeśli tylko pogoda będzie znośna, to powinienem być. Mam już strój mikołaja i chętną na plecaczek do robienia fotek. To będzie moja pierwsza parada motocyklowa w ogóle, bo nie kręcą mnie takie spędy, no ale ten jest w nieco innym typie, więc spróbuję. :)
regius15 - Wto 16 Lis, 2010

Jeśli tylko pogoda chociaż cokolwiek dopisze to również się wybieram ...bo czemu by nie :hyhy:
mr0zd - Sro 17 Lis, 2010

Grunt aby nie padało, bo stojąc w tłumie kilkuset motocykli naprawdę w moment robi się gorąco :D
Ishe - Sro 17 Lis, 2010

Dlaczego Ja musze mieszkać po drugiej stronie Polski;p świetny pomysł z tymi Mikołajami:)
reglinski35 - Sro 17 Lis, 2010

Kolego nie przejmuj się pokaże fotki z tej imprezy :) całe Mikołajowe 3-miasto :D :D
najważniejsze jest pogoda a reszta już jest zagwarantowana :D

Ishe - Sro 17 Lis, 2010

Chcesz mnie całkiem zdołować?:P jak bym miał czas i była by pogoda to z checia bym pojechał:)

P.S.
Czekam z nie cierpliwością na fotki:)

mr0zd - Sro 17 Lis, 2010

Ishe napisał/a:
Dlaczego Ja musze mieszkać po drugiej stronie Polski;p świetny pomysł z tymi Mikołajami:)

Raz w roku chociaż coś tutaj się dzieje :hyhy:

Ishe - Sro 17 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Ishe napisał/a:
Dlaczego Ja musze mieszkać po drugiej stronie Polski;p świetny pomysł z tymi Mikołajami:)

Raz w roku chociaż coś tutaj się dzieje :hyhy:


Przynajmniej raz w roku :padam: , w moich stronach nic przez cały rok :szok:

regius15 - Sro 17 Lis, 2010

Nooo też myśle, że jak tylko śniegiem nie zasypie i deszczem nie walnie to już będzie sukces :)
mr0zd - Czw 18 Lis, 2010

Wjazdówki już kupione?
Special - Czw 18 Lis, 2010

kupione:)
regius15 - Pią 19 Lis, 2010

Jeszcze nie :P ...wyskocze dzis ze szkoły i kupie do podobno na Morskiej w pizzeri sa :)
Ishe - Pią 19 Lis, 2010

Kupujcie kupujcie bo czekam na jakieś grupowe foto ludzi z forum :)
mr0zd - Sob 20 Lis, 2010

Nie łatwo będzie się odnaleźć na parkingach, chyba że jakaś ustawka przed wjazdem na zaspę
Dejvid - Nie 21 Lis, 2010

Witam, też sie wybieram i mam nadzieje, ze jakoś się tam znadzjeimy :) Jak by była jakas forumowa ustwaka pred to dajcie znac w tym temacie ok, ?? :)
mr0zd - Nie 21 Lis, 2010

Dzisiaj na TVN pokazywali że 5 grudnia ma być od +1 do -7... Ja poczekam do ostatniego momentu z kupnem wjazdówki
Special - Nie 21 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Ja poczekam do ostatniego momentu z kupnem wjazdówki


co szkoda 20 zl na slodycze dla dzieciakow?

regius15 - Nie 21 Lis, 2010

Special napisał/a:


co szkoda 20 zl na slodycze dla dzieciakow?


hehe no na to wygląda :P

mr0zd - Nie 21 Lis, 2010

Ano szkoda, bo 20zł to tydzień studenckiego życia...
regius15 - Nie 21 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Ano szkoda, bo 20zł to tydzień studenckiego życia...

:przestraszony: mr0zd ...na tej samej uczelni a w innym świecie żyjemy 20zł tydzień studenckiego życia? hehe

Piotras_5 - Nie 21 Lis, 2010

mi 20 zł starcza na dłuzej :rotfl:
mr0zd - Nie 21 Lis, 2010

regius15 napisał/a:
mr0zd napisał/a:
Ano szkoda, bo 20zł to tydzień studenckiego życia...

:przestraszony: mr0zd ...na tej samej uczelni a w innym świecie żyjemy 20zł tydzień studenckiego życia? hehe


Przeważnie te 20zł w kwadracie zostaje :rotfl:

regius15 - Nie 21 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Przeważnie te 20zł w kwadracie zostaje :rotfl:


no to strasznie cieniutko :D

Special - Pon 22 Lis, 2010

to widze ze juz musisz na przyszly sezon na paliwko zbierac:)


jeszcze pytanie odnosnie wypowiedzi o pogodzie czy dopisze
co to znaczy jak pogoda dopisze?
nie spodziewajcie sie duzych ilosci slonca i temp ponad 10 stopni:)

proponuje jakas ustawke przed startem np na rafineri na hallera?

regius15 - Pon 22 Lis, 2010

No jak dla mnie to aby sniegu i lodu na jezdni nie bylo :P
Special - Pon 22 Lis, 2010

regius15 napisał/a:
No jak dla mnie to aby sniegu i lodu na jezdni nie bylo :P


czyli suchy dzien a temp ok 0 stopni lub mniej nie robi?

regius15 - Pon 22 Lis, 2010

Special napisał/a:
regius15 napisał/a:
No jak dla mnie to aby sniegu i lodu na jezdni nie bylo :P


czyli suchy dzien a temp ok 0 stopni lub mniej nie robi?


No płakać nie będę :) ...aby sucho w miarę :)

Special - Pon 22 Lis, 2010

regius15 napisał/a:
Special napisał/a:
regius15 napisał/a:
No jak dla mnie to aby sniegu i lodu na jezdni nie bylo :P


czyli suchy dzien a temp ok 0 stopni lub mniej nie robi?


No płakać nie będę :) ...aby sucho w miarę :)


to co ustawiamy sie gdzies wczesniej?
tak jak pisalem np na rafinerri na hallera?

regius15 - Pon 22 Lis, 2010

Special napisał/a:

to co ustawiamy sie gdzies wczesniej?
tak jak pisalem np na rafinerri na hallera?


No jasne można się ustawić a nawet trzeba :) z tym że ja nie mam pojęcia gdzie jest miejsce o którym mówisz, kompletnie nie znam Gdańska, myślę że bliżej imprezy dogadamy się dokładnie bo pewnie z Gdyni też nie będę jechał sam :)

Special - Pon 22 Lis, 2010

spoko
na impreze najlepiej wjechac od strony ulicy hallera gdzie znajduje sie stacja rafinerri temacik tezx nakrecam na gixxer.pl i gsxr forum wiec co do miejsca najlepiej byloby wlasnie tam sie spotkac :)

mr0zd - Pon 22 Lis, 2010

Special napisał/a:
to widze ze juz musisz na przyszly sezon na paliwko zbierac:)




Śmiej się śmiej, ciekawe czy byłbyś taki hardy z moimi "dochodami" :rotfl:

midd - Wto 23 Lis, 2010

ja tez na 90% bede ;)
Special - Wto 23 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Śmiej się śmiej, ciekawe czy byłbyś taki hardy z moimi "dochodami"


ja z twoimi dochodami nie wsiadalbym na moto :)

Irys - Wto 23 Lis, 2010

Special napisał/a:
ja z twoimi dochodami nie wsiadalbym na moto


Przepraszam że się wtrącam, bo to nie mój region, ale chyba trochę się pogubiliście w temacie...
Dyskusję o płatnościach i kasie, proponuję zostawić na priwa :)
Tu chodzi o charytatywną imprezę dla Dzieciaków a nie o to ile kto zarabia i ile wyda na benzynę w przyszłym sezonie.

Nie bawmy się w czyjeś sumienie.

Oorah! Motomikołaje :)

Special - Wto 23 Lis, 2010

spoko
tak tylko gadalismy sobie :)

mr0zd - Wto 23 Lis, 2010

Special napisał/a:
mr0zd napisał/a:
Śmiej się śmiej, ciekawe czy byłbyś taki hardy z moimi "dochodami"


ja z twoimi dochodami nie wsiadalbym na moto :)


A co? Żeby na motocyklu jeździć to trzeba mieć minimum 10 klocka na koncie?

Piotras_5 - Wto 23 Lis, 2010

Tak jak Irys napisała, ja też studiuję i mega dużo kasy nie mam ;)
Oczywiście Mrozd wg mnie troszku hiperbolizuje i koloryzuje sprawę, ale cóż...

regius15 - Wto 23 Lis, 2010

hehe ale się wszyscy załączyli, przecież z tą kasą to tylko ironiczne żarty :P
dawo16b - Wto 23 Lis, 2010

wiadomo bo za 20 dychy to trudno flaszke kupić a to przecie studia :D
Piotras_5 - Wto 23 Lis, 2010

trudno? lol? stary, widzę ze ty realiów nie znasz xD na PP można cytrynówki o,5 mocnej w piździec kupić za 12-15 zł ;)
także wiesz... hehe ;D

dawo16b - Wto 23 Lis, 2010

no tak ale ja mam na myśli coś co się da wypić a nie napoje dla hardcorowych gosci...
regius15 - Wto 23 Lis, 2010

...no tak ale co uczciwemu studentowi po jednej flaszce? :zdziwko:
dawo16b - Wto 23 Lis, 2010

no i gram trawy po znajomości :D też kupi za 20...
KruQ - Sro 24 Lis, 2010

za dwie dychy to jest butelka wysoce procentowego trunku, z którego można "wyprodukować" kilka (5) półlitrowych napojów o odpowiednim stężeniu. jeden wielki OT :)
pozdro

Special - Sro 24 Lis, 2010

mr0zd napisał/a:
Żeby na motocyklu jeździć to trzeba mieć minimum 10 klocka na koncie?


moze nie od razu klocka na koncie ale 20 zl na slodycze dla dzieciakow napewno:)

mr0zd - Sro 24 Lis, 2010

Special napisał/a:
mr0zd napisał/a:
Żeby na motocyklu jeździć to trzeba mieć minimum 10 klocka na koncie?


moze nie od razu klocka na koncie ale 20 zl na slodycze dla dzieciakow napewno:)


Skoro masz taki gest to mogłeś od razu 40 zapłacić, miałbym wtedy czyste sumienie :rotfl:

Special - Sro 24 Lis, 2010

z kad wiesz ile zaplacilem?
minimalna wplata to 20 zl :)

midd - Sro 24 Lis, 2010

dzizas mrozd nie dramatyzuj postaw dzieciakom 20 zł na cukieraasy :) jak chcesz odbic to wpadniesz na impreze do Gdyni i sie zwróci :hyhy:
mr0zd - Czw 25 Lis, 2010

Cholera, w końcu coś się dzieje w tym dziale :przestraszony: :D
regius15 - Czw 25 Lis, 2010

No normalnie się nakręcili wszyscy że hoho :P no i doobrze :)
reglinski35 - Czw 25 Lis, 2010

No panowie już jest biało. jak warunki nie będą na moto to przyjadę puszką ale tam będę ;)
Special - Czw 25 Lis, 2010

gdzie jest bialo? na jakiej dzielnicy?
regius15 - Czw 25 Lis, 2010

U mnie czarno i ładnie :hyhy: ...nawet dzisiaj polatałem ;)
reglinski35 - Pią 26 Lis, 2010

okolice Żukowa jest biało :)
Zaraz jadę po nowy akumulator i też spróbuje polatać :D

Special - Pią 26 Lis, 2010

Zukowo to nie Gdansk :)
reglinski35 - Pią 26 Lis, 2010

ale do Gdańska mam 30 min :)
A jeżeli chodzi o Żukowo to tam się spotykamy przed wyjazdem jak by ktoś był chętny to pisać ,podam więcej info.

Mikołaje na Motocyklach W związku z warunkami atmosferycznymi jakie panują w Polsce (mamy nadzieję że do nas nie dotrą), przygotowujemy plan awaryjny! Uprzejmie prosimy abyście wszyscy sprawdzili informacje na naszej stronie w przeddzień parady. W sobotę 04.12.2010 o godzinie 20:00 zdecydujemy czy wszystko potoczy się zgodnie z założeniami, c...zy będzie trzeba wdrożyć plan awaryjny (jeśli do tego dojdzie, wszystkie informacje znajdziecie na www.mikolaje.gd.pl ).

[size=18]Nasze obawy podyktowane są względami bezpieczeństwa i tym że choćby świat się miał zawalić, Święty Mikołaj nie może zawieść dzieci czekających na niego w całym Trójmieście! Tym samym zapewniamy Was, że jesteśmy przygotowani na wszystko!



Przed chwilą to znalazłem :(

mr0zd - Pią 03 Gru, 2010

Ja dzisiaj wyjąłem aku i definitywnie odstawiłem sprzęt na zimę.
Nie ma co świrować, a szkoda bo mogło być bardzo miło :(

kruk - Sob 04 Gru, 2010

A ja dziś zrobiłem krótką jazdę próbną... Tylko że z jazdą to nie miało wiele wspólnego. :niepewny: Do przodu jeszcze jakoś idzie, ale o sprawnym i bezpiecznym skręcaniu nie ma mowy. Także na 90% odpuszczam mikołajki, choć nie wykluczam jeszcze że pojawię się jutro na Zaspie bez moto. Chcę zobaczyć tych twardzieli co odważą się jechać i jak im to będzie szło, no i dorzucić się do zbiórki. :)
Dudem - Sob 04 Gru, 2010

Witam,

Po wielkich dylematach za i przeciw, dzisiaj wyciągnąłem moto i przygotowuje się do jazdy jutro :)
Podobnie jak kolega Kruk postanowiłem odbyć jazdę próbną i LIPA :( rzuca na boki, ale główne drogi są odśniezone, poprostu trzeba będzie spokojnie jechac i wszystko powinno być ok :)
Mieszkam trochę na uboczu więc pewnie bedę miał probelmy z wyjazdem ale myślę że uda mi się i do zobaczenia :)

reglinski35 - Sob 04 Gru, 2010

ja też daje walkowera :/
bo szkoda zdrowia. Postaram się tam dotrzeć samochodem . Ale Podziwiam tych twardzieli co jutro przyjadą

Special - Sob 04 Gru, 2010

Dudem napisał/a:
Witam,

Po wielkich dylematach za i przeciw, dzisiaj wyciągnąłem moto i przygotowuje się do jazdy jutro :)
Podobnie jak kolega Kruk postanowiłem odbyć jazdę próbną i LIPA :( rzuca na boki, ale główne drogi są odśniezone, poprostu trzeba będzie spokojnie jechac i wszystko powinno być ok :)
Mieszkam trochę na uboczu więc pewnie bedę miał probelmy z wyjazdem ale myślę że uda mi się i do zobaczenia :)


do zobaczenie jutro na zaspie:)
o 10 moze na rfinerri na hallra?

kruk - Nie 05 Gru, 2010

[post do skasowania, dwa razy wszedł]
kruk - Nie 05 Gru, 2010

:)
reglinski35 - Nie 05 Gru, 2010

Super impreza
Super Mikołaje
a tu obiecane foto :D

http://www.ryga-galery.yo...t=0&kategoria=3

wlewacz - Nie 05 Gru, 2010

U nas skromnie, ale też coś było :)

http://picasaweb.google.c...ie5Grudnia2010#

Special - Nie 05 Gru, 2010

u mnie photek nie bylo ale oczywiscie na moto bylem :)
kruk - Nie 05 Gru, 2010

Jak już pojechaliście z Zaspy, a ja wracałem z buta do domu, to strasznie żałowałem. Ale jak godzinę później zaczął mocniej padać śnieg, to pomyślałem że to chyba dobrze że postawiłem na rozsądek a nie fantazję. A propos, Special dużo było upadków? Ja sam widziałem jeden jeszcze przed startem parady, a drugi na zdjęciu na trojmiasto.pl. Warunki naprawdę nie były zachęcające, zwłaszcza jak na kwadrans przed startem zaczął sypać śnieg. Szacun dla tych co pojechali. Oby za rok była lepsza pogoda, to z chęcią dołącze, strój Mikołaja czeka. :)
Special - Nie 05 Gru, 2010

pogoda w sopocie byla juz ok , ja widzialem jedna glebe na aleji niepodleglosci w sopocie:( pogoda sie poprawila, gorzej bylo jak wracalismy do domu to juz inna historia:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group