.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - Problem z montażem lampy

Miro_86 - Pią 05 Mar, 2010
Temat postu: Problem z montażem lampy
Ostatnio korzystając z zimowych wieczorów postanowiłem odnowić obudowę reflektora i uchwytów mocujących lampę. Wszytko pomalowałem na czarny mat ale przy montażu pojawił się problem ponieważ lampa nie jest symetrycznie na środku względem zegarów - jest przesunięta w prawo (stojąc przodem do lampy) i to aż jakieś 1-1,5cm nie wiem czy tak było wcześniej ale nie sądzę. Uchwyty są na pewno dobrze zamontowane ale nie jestem pewien co do pojedynczego uchwytu z tyłu lampy służącego chyba do regulacji konta nachylenia lampy, wcześniej ten uchwyt był po skręcony po prawej stronie mocowania (stojąc przodem do lampy) ale gdy skręcę wszystko w taki sposób to właśnie ściąga mi lampę w prawo :( Dołączam fotkę tego uchwytu i proszę powiedzcie mi czy u Was też jest tak samo czy może po drugiej stronie??
ferrarif91 - Sob 06 Mar, 2010

Witam. Ja ten uchwyt tez mam tak jak u Ciebie po prawej stronie i u mnie wszystko jest ok. Jedyne co mi przychodzi do głowy to źle zamontowane uchwyty, ale skoro mówisz że są dobrze to już nie wiem.
Miro_86 - Sob 06 Mar, 2010

To ja też już nie wiem co jest grane, uchwyty boczne lampy mam raczej dobrze przykręcone bo nawet przeglądałem zdjęcia innych GSów dla upewnienia. :/
cosinus - Sro 24 Mar, 2010

Jak macie lampę, da się ona pochylić w dół? Na szosie długie czy mijania świecą mi OK, ale w tzw zadupiach jedzie się po omacku bo tak blisko strumień światła nie sięga...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group