.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Prawo jazdy Gdynia.

Dejvid - Czw 14 Sty, 2010
Temat postu: Prawo jazdy Gdynia.
Witam, chcialbym prosić o pomoc w wybieraniu szkoły jazdy najlepiej jak by miesciła sie w Gdyni :) Nie chodzi mi tutaj głównie o cene ale bardziej o jakość nauki chcialbym nauczyc sie jezdzic a nie tylko "jak zdac egzamin". :) Oczywiscie kategoria A :) :luka:
klwsz - Czw 14 Sty, 2010

W Gdyni pewną szkołą jest Auto Best http://www.auto-best.pl/. Co prawda, sam nie korzystałem z jej usług, ale ma dobrą markę wśród trójmiejskich motocyklistów.

Jak chcesz bardziej zgłębić temat to zapraszam TUTAJ

Dejvid - Czw 14 Sty, 2010

Dzieki Klwsz widzialem ze Pan Bogdan ma same pozytywne opinie jutro pojde sie zapisac i napisze jakie wrażenia :) :kijemgo:
fourious - Sob 16 Sty, 2010

Mysle, ze najwazniejsze, zebys zrobil kurs tam gdzie bedziesz jezdzil na motocyklu tym co potem bedziesz zdawal prawojazdy. Jesli chodzi o nauczenie sie czegos wiecej niz, zdanie egzaminu to wybacz..ale kurs na prawo jazdy to raczej nie ta droga.

Jak juz zrobisz prawko, troche pojezdzisz to polecam szkole doskonalenia jazdy.

Dejvid - Sob 16 Sty, 2010

Hmm mysle ze wtedy bd towarzyszyc mi zludne niestety poczucie pewnosci ;/ ale jak bd okazja na doskonalenie jazdy w mojej okolicy to napewno sie udam ;)
marcin3miasto - Pon 18 Sty, 2010

Ja robilem w szkole moto cross zdalem za 1 razem ale nie polecam
po 1 maja 2 moto z czego jeden to honda 250 ledwo jezdzi 2-gi to yamaha 125 prawie nowa plac nawet nawet
Po 2 instruktor czasem w stanie wskazujacym przynajmniej takie odnioslem wrazenie i pytal sie zawsze czy to moja pierwsza lekcja
Po 3 ucza sie na placu przy zajezdni inne szkoly ktore posiadaja junaka i yamahe 250 wiec czasem jak zostawia sprzet na placu jest okazja pocwiczyc na tych sprzetach
Generalnie to tyle

MeDAN - Sro 02 Lut, 2011

W "Auto-Best" robiłem kat.B i rok później kat.A. Obie zdałem za 1 razem, szkoła ma świetny sprzęt i plac także polecam ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group